Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1THAW  ♥ Empty THAW ♥ Czw Cze 23, 2011 10:47 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Mały wstęp.
Zgodnie z moją dwuletnią "tradycją" na początek wakacji chciałem pograć sobie w THAWa przez sieć. W żadną inną porę... tylko zawsze po zakończeniu roku szkolnego. Te klimaty TH, ta muza, Miasto Aniołów... ;3 Dodam, że w wakacje z kumplami zawsze jeździłem na desce każdego wieczoru.
Ok. Koniec tego Oh, oops...

Włączam THAWa. Wszystko jest ok. Poprawnie loguję się na GameSpy, nie pojawia się żaden błąd. Wybieram "Gra przez sieć". Czekam chwilę, a tu jeb:

THAW  ♥ Thawproblem

Mam antywirusa "avast!". Próbowałem już wyłączać Osłonę sieciową w tymże programie. Tak samo robiłem z Zaporą systemu Windows. Zerkałem do rozdziału o rozwiązywaniu problemów. I nic...

A, oczywiście wcześniej nie miałem takiego przypadku, logowałem się bez problemów.

Może ktoś z was był w moim przypadku i udało się rozwiązać problem?

Proszę was o pomoc ;D

Jeżeli metoda któregoś/którejś z was zadziała, to dam 20 kp.

2THAW  ♥ Empty Re: THAW ♥ Czw Cze 23, 2011 11:45 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Avast nie ma tu nic do gadania. Sam mam avasta a normalnie grałem w THAWA. Spróbuj bez logowania czy coś.

Proponowałbym też reinstala, jeżeli to nie on lub format spowodował ten problem. Mój kumpel miał tak po reinstalu ale już nic nie zdołał z tym zrobić. Przywrócił system do czasu przed formatem gdy THAW jeszcze zwyczajnie działał. Spróbuj.

3THAW  ♥ Empty Re: THAW ♥ Pon Cze 27, 2011 1:40 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Bercik, jak na razie nie mam jak przeinstalować THAWa, ponieważ ściągałem go sobie, a instalkę celowo usunąłem, gdyż mi przeszkadzała. Postaram się pożyczyć oryginał od kumpla, usunąć i jeszcze raz zainstalować tę grę.

Nadal pamiętam o tym:

Jeżeli metoda któregoś/którejś z was zadziała, to dam 20 kp.

Jeżeli wszystko będzie ok, to napiszę tutaj, następnie zamknę temat i poproszę admina o przekazanie tobie punktów z mojej puli.

I na razie przepraszam... musisz czekać.

4THAW  ♥ Empty Re: THAW ♥ Pon Cze 27, 2011 2:13 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Coolt napisał:I na razie przepraszam... musisz czekać.

Nie wiem czy to ja jestem dziwny czy ty. Napisałem tu z zamiarem pomocy ci a nie z zamiarem uzyskania KP. I za co ty mnie tu przepraszasz? Chyba tylko za to, ze nie możesz naprawić gry sposobem, który ci dałem.

...
/CT.

5THAW  ♥ Empty Re: THAW ♥ Pią Lip 01, 2011 11:05 am

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Wiem że temat już trochę stary, i może już to naprawiłeś, ale masz może router? Jak masz router to 90% gier internetowych nie działa, zanim nie odblokujesz portów ^^.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.