Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Zadania & Ogłoszenia Empty Zadania & Ogłoszenia Sro Lip 13, 2011 10:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zabić, ot co:

Bracia Elementaliści
Zleceniodawca: Sairoo Kushin
START misji: Nepis
Nagroda: 40 000 – 60 000 PL, 1 - 4 reputacja, zwój z techniką (x2)
Ranga: A
Krótki opis: Nepis jest ostatnimi czasy prześladowane przez dwóch wojowników – braci Elementalistów. Wśród ludności wybuchła panika – większość mieszkańców wyprowadza się do innych, większych miast. Burmistrz miasta oczekuje pomocy od obrońców planety.

Stocz ze mną walkę!
Zleceniodawca: Thomas Rodrigo
START misji: Wyspa Gasto
Nagroda: 20 000 - 45 000 PL, 1 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: Thomas od dawna szuka przeciwnika, który dotrzyma mu kroku podczas pojedynku – póki co, nie trafił jednak na kogoś odpowiedniego. Jeżeli sądzisz, że masz z nim jakiekolwiek szanse – choć szczerze w to powątpiewa – pytaj o jego osobę na Wyspie Gasto, gdzie jest dość dobrze znany.

Ludzie, to Lucyfer!
Zleceniodawca: Fumi Murasaki
START misji: Tletev
Nagroda: 35 000 - 50 000 PL, 1 - 5 reputacja, zwój z techniką (x1)
Ranga: B
Krótki opis: Mieszkańcy wioski donoszą o częstych atakach „diabła” na ich domy i rodziny. Wielu mężczyzn próbowało przeciwstawić się bestii, lecz praktykuje ona straszliwą, czarną magię, dzięki której nie można nawet jej zranić. Na chwilę obecną wpada do wioski kiedy chce, oraz robi to na co ma ochotę.

Uwięziony
Zleceniodawca: Isoshi Abe
START misji: Saoze, Pustyna Saeruhp
Nagroda: 50 000 - 75 000 PL, 1 - 2 reputacja, Ring of Monuva
Ranga: B
Krótki opis: „Mój przyjaciel został zamknięty w jakimś przedmiocie, za pomocą techniki wykonanej przez straszliwego szaleńca, z którym walczyliśmy. Teraz trzyma go przy sobie, a ja jestem zbyt słaby by przeciwstawić się mu samodzielnie – pomóż mi, nie wiadomo bowiem co on jeszcze planuje!”

Bestia w dżungli
Zleceniodawca: Taru Morikai
START misji: Gęsta dżungla, półwysep Zyonaf
Nagroda: 15 000 - 25 500 PL, 2 - 8 reputacja
Ranga: C
Krótki opis: Turyści coraz częściej zauważają w dżungli, nieznane dzikie zwierze o dość dużych rozmiarach. Jego opis nie pasuje do żadnego, znanego ludzkości gatunku. Trzeba sprawdzić czy te plotki to prawda. Jeżeli tak, zadaniem jest odnalezienie i pozbycie się kreatury.

Niesforne zwierze
Zleceniodawca: Omika Shihama
START misji: Digenga
Nagroda: 20 000 - 35 000 PL, 2 - 6 reputacja
Ranga: C
Krótki opis: „Nie mam zielonego pojęcia, jaki idiota trzymałby w domu zmutowanego psa o dwóch głowach, ale musiał mieć nieźle nasrane we łbie, żeby spuszczać go „ze smyczy”. Proszę! Niech ktoś Nam do ciężkiej cholery pomoże pozbyć się tego wybryku natury – pojawiły się już pierwsze ofiary śmiertelne.”

Wielka żaba w okolicach rezydencji Shintaro
Zleceniodawca: Sairoo Kushin
START misji: Rezydencja rodziny Shintaro, półwysep Zyonaf
Nagroda: 35 000 - 52 000 PL, 2 reputacja, Amulet of Omnipotentia
Ranga: B
Krótki opis: Ostatnimi czasy, w okolicach domu rodziny Shintaro grasuje… wielka żaba. Sairoo Kushin, jeden ze strażników, prosi o ciche pozbycie się owej, przedziwnej kreatury, kiedy tylko pojawi się ona ponownie.

Zabij tego pieprzonego Krakena!
Zleceniodawca: Kapitan Jack Sparrow
START misji: Ocean Legandia, Wschód
Nagroda: 40 000 - 60 000 PL, 1 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: To obrzydliwe stworzenie jest zagrożeniem dla ewentualnych pira podróżników po wodach nieznanych. Owi podróżnicy wspólnie proszą (z pewnym dziwakiem na czele) o pozbycie się morskiego potwora.

Potwór Hakoyama!
Zleceniodawca: Ruto Keshiyo
START misji: Wyspa Guran – temat ogólny
Nagroda: 50 000 - 72 000 PL, 1 - 7 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: Na wyspie pojawił się straszliwy potwór! Mieszkańcy tutejszej wioski są przekonani, że jest to „demon z legend”, dlatego też proszą o pomoc w unicestwieniu bestii.

Czający się Arrancar…
Zleceniodawca: Anonymous
START misji: Soul Society, obrzeża Seireitei
Nagroda: 48 000 - 70 000 PL, 2 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: Gdzieś w Soul Society ukrywa się Arrancar, lecz nie sposób go wykryć – nie wiadomo dlaczego. Zadanie polega na odnalezieniu pustego i wyeliminowaniu.

Wojownik z ogonem
Zleceniodawca: Zaji Keshiyo
START misji: Gagot
Nagroda: 15 000 - 38 000 PL, 2 - 6 reputacja
Ranga: C
Krótki opis: Gagot jest miejscem coraz częściej atakowanym przez tajemniczego wojownika, charakteryzującego się… ogonem. Mieszkańcy miasta proszą o unicestwienie agresora.

To zemsta Demona Taimi!
Zleceniodawca: Bushigo Irago
START misji: Regra, pustynia Saeruhp
Nagroda: 55 000 - 76 000 PL, 2 - 10 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: Mieszkańcy pustynnej wioski Regra są przekonani, że za atakami na miejsce ich zamieszkania stoi „demon Taimi”, o którym można usłyszeć wiele ciekawych legend – najsłynniejszą jest ta, która opowiada o demonie siejącym zniszczenie przed tysiącami lat na kontynencie Palan. Mieszkańcom zależy na pozbyciu się owej, dziwnej kreatury.

Potwór z głębin
Zleceniodawca: Logan Stronghold
START misji: Ocean Kaiotaki
Nagroda: 45 000 - 70 000 PL, 2 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: Bestia terroryzuje tamtejsze wody, zaś kapitanowie boją się zwyczajnie wypływać z portu w obawie przed monstrum. Zadanie polega na unicestwieniu kreatury.


Totalna destrukcja:

Mroczna gildia
Zleceniodawca: Maki Kasaiwate
START misji: Bezzar
Nagroda: 90 000 – 130 000 PL, 5 - 15 reputacja, zwój z techniką (x2)
Ranga: A
Krótki opis: Miasto jest terroryzowane przez pewną, mroczną gildię, która każe nazywać się „Shadow Dragons”. Gildia składa się z czterech członków oraz mistrza, który nie ujawnił się do tej pory. Istnieją jedynie pogłoski na temat jego mocy – że jest silniejszy od wszystkich członków razem wziętych i tym podobne. Mieszkańcy miasta proszą o pomoc.

Porachunki między gildiami
Zleceniodawca: Taro Nakada
START misji: Gildia Nakada, Bezzar
Nagroda: 50 000 – 75 000 PL, 1 – 5 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: „Do budynku Naszej gildii, wpadł niedawno jakiś wojownik i dosłownie zrównał Nas z ziemią. W kilkanaście sekund powalił mojego najlepszego zawodnika! Założę się, że za tym wszystkim stoi gildia Hokushi, albo ta z Setirps – Hakkai. Chcę, a żeby ktoś dopadł tych drani i pokazał, gdzie ich miejsce… najlepiej w piekle.”

Armia ciemności nadchodzi
Zleceniodawca: Anonymous
START misji: Północna część pustyni, Pustynia Saeruhp
Nagroda: 120 000 – 150 000 PL, 5 – 20 reputacja
Ranga: S
Krótki opis: „Prawdziwa armia ciemności szykuje się do natarcia na Naszą cywilizację! Strzeżmy się, bowiem nie znają oni miłosierdzia! Potrzebujemy Was, Terrańscy wojownicy, musicie ich powtrzymać!”

Złodziejom złota należy się kara
Zleceniodawca: Rich Sternfest
START misji: Głąb lasu, Las Selvas
Nagroda: 10 000 – 25 000 PL, 2 – 6 reputacja, kilka skradzionych skarbów
Ranga: D
Krótki opis: Znajdź kryjówkę złodziei, odpowiadających za liczne napady w ostatnich latach. Pozbądź się ich tak, jak przystało na prawdziwego stróża sprawiedliwości.

Jaskinia nieumarłych
Zleceniodawca: Anonymous
START misji: Jaskinia, Góry Dabezhia
Nagroda: 38 000 – 70 000 PL, 1 – 7 reputacja
Ranga: A
Krótki opis: Brak konkretnych danych na temat zadania. Po prostu sprawdź jaskinię, na temat której krąży wiele nieprzyjemnych plotek.

„Czyściciel”
Zleceniodawca: Aeal Itatart
START misji: Wyspa Rueda
Nagroda: 150 000 – 200 000 PL, 5 – 20 reputacja, zwój z techniką (x3)
Ranga: S
Krótki opis: Na wyspie znajduje się wyrwa prowadząca do innej przestrzeni lub miejsca znajdującego się w obrębie tej. Niestety, wyszła z niej masa dziwnych, masywnych istot – jakby zmutowanych ludzi. Nie potrafią się przemieszczać za pomocą energii, to też nie opuszczą owej wyspy. Jest to jednak niezwykle wielki problem dla turystów i statków, które obok wyspy często pływają. Zadanie jest proste – wyżyj się i zabij wszystko co się rusza na owej wysepce.

Nieudany eksperyment - posprzątaj
Zleceniodawca: Anonymous
START misji: Wyspa Sakshin
Nagroda: 70 000 – 90 000 PL, 1 – 5 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: „Ciekawość ludzka nie zna granic” – niestety, tym razem pewna tajemnicza organizacja przeprowadziła masowy eksperyment na mieszkańcach Wyspy Sakshin. Chcąc, nie chcąc, trzeba wyeliminować wszystkie zmutowane kreatury, a wyspę zasiedlić na nowo…

Czarne smoki w Evo
Zleceniodawca: Aoga Jozaki
START misji: Niebo wysoko nad kontynentem, Równiny
Nagroda: 200 000 – 255 000 PL, 10 – 25 reputacja
Ranga: AA
Krótki opis: Wysoko nad równinami, naukowcy z Eminy uwidocznili liczną grupę czarnych smoków – jednego z najbardziej agresywnych gatunków owych gadów. Zmierzają one w kierunku wioski Evo – trzeba je wyeliminować nim dotrą na miejsce.

Demony mrozu
Zleceniodawca: Anonymous
START misji: Najwyższy punkt, Góry Dabezhia
Nagroda: 58 000 – 82 000 PL, 3 – 8 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: W najwyższym punkcie gór Dabezhia, pojawiła się wielka grupa demonów mrozu, które należy wyeliminować – prawdopodobnie wymagane będzie również zamknięcie wyrwy prowadzącej do innej przestrzeni.

Demony wiecznego płomienia
Zleceniodawca: Anonymous
START misji: Wulkan, Góry Dabezhia
Nagroda: 60 000 – 82 000 PL, 3 – 8 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: W okolicach wulkanu pojawiła się wielka grupa demonów wiecznego płomienia, które należy wyeliminować – prawdopodobnie wymagane będzie również zamknięcie wyrwy prowadzącej do innej przestrzeni.


Poszukiwania:

Kamień Zniszczenia
Zleceniodawca: „Atoy”
START misji: Restauracja, Setirps
Nagroda: 45 000 – 70 000 PL, 2 – 4 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: Pewien mężczyzna w Setirps interesuje się magią – jest wręcz fanatykiem. Ostatnio odkrył istnienie przedmiotu o którym mowa w zadaniu – odnajdź go specjalnie dla niego – jest w stanie szczodrze wynagrodzić osobę, która mu pomoże.

Proszek Odrodzenia
Zleceniodawca: „Atoy”
START misji: Restauracja, Setirps
Nagroda: 45 000 – 70 000 PL, 2 – 4 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: Pewien mężczyzna w Setirps interesuje się magią – jest wręcz fanatykiem. Ostatnio odkrył istnienie przedmiotu o którym mowa w zadaniu – odnajdź go specjalnie dla niego – jest w stanie szczodrze wynagrodzić osobę, która mu pomoże.

Odnajdź moją ukochaną, proszę!
Zleceniodawca: Kagisano Rumi
START misji: Galea
Nagroda: 10 000 – 23 000 PL, 1 – 3 reputacja, Golden Ring
Ranga: D
Krótki opis: „Pięć dni przed ślubem, moja ukochana – Sarumi – nagle zniknęła bez śladu. Nikogo nie zawiadomiła o swoim odejściu, nie pozostawiła również żadnej wiadomości… Nieważne z jakiego powodu zniknęła – proszę, odnajdź ją i dowiedz się czy jest bezpieczna. Bardzo się o nią martwię!”

Syrenie łzy
Zleceniodawca: Profesor Mito Hayashi
START misji: Uniwersytet Yatras, Pływające miasto Yatras
Nagroda: 20 000 – 35 000 PL, 1 – 4 reputacja, zwój z techniką (x1)
Ranga: C
Krótki opis: Pewien alchemik potrzebuje „syrenich łez” do jednego ze swoich eliksirów. Jak sam mówi, jedną podobnież widział w okolicach Atolu Yaritoma, kiedy uwodziła jednego z przypadkowych marynarzy. Dla własnego bezpieczeństwa, nie zamierzał reagować, a oddalił się na bezpieczną odległość z daleka od wody.

Czaszka Shoho
Zleceniodawca: Yasuhiro Jumonji
START misji: Shutten Corp., Noitulover
Nagroda: 45 000 – 75 000 PL, 2 – 5 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: „Jedno z prymitywnych plemion wysp Legandii posiada bardzo wartościowy dla mnie przedmiot – czaszkę starożytnego herosa Shoho. Podobno jest ona zaklęta. Idealny eksponat dla mojego ogromnego muzeum.”

Łzy jednorożca
Zleceniodawca: Junzo Seo
START misji: Karczma – „U mamusi”, Pływające Miasto Yatras
Nagroda: 25 000 – 40 000 PL, 1 – 5 reputacja
Ranga: C
Krótki opis: „Wydaje Ci się to zabawne? Od zawsze fascynowały mnie mityczne stworzenia. Smoki, chimery, bazyliszki… jak również, jednorożce. Wiesz, że ich łzy podobno mogą leczyć najstraszliwsze rany? Zadanie polega na tym, byś je dla mnie zdobył. Wystarczy kilka, do badań.”

Pierścień Amaoka
Zleceniodawca: Kiro Urakami
START misji: Główna biblioteka Yatras, Pływające Miasto Yatras
Nagroda: 15 000 – 27 000 PL, 1 – 4 reputacja
Ranga: D
Krótki opis: „Pierścień Amaoka – przedmiot, który zapewnia absolutną ochronę? Kuszące, nieprawdaż? Tego typu artefakty od zawsze mnie interesowały. Zdobądź go dla mnie.”

Niezniszczalna Kuroyake
Zleceniodawca: Kiro Urakami
START misji: Główna biblioteka Yatras, Pływające Miasto Yatras
Nagroda: 20 000 – 40 000 PL, 2 – 5 reputacja
Ranga: C
Krótki opis: „Legendy głoszą, że Kuroyake jest niezniszczalną zbroją, którą w starożytności, Bogowie dali pewnemu wojownikowi. Znajdź ją dla mnie, a myślę, że będę w stanie, szczodrze Cię wynagrodzić.”

Amulet Shirikana
Zleceniodawca: Mayo Abashire
START misji: Mały bar, Rebo
Nagroda: 20 000 – 42 000 PL, 1 – 4 reputacja
Ranga: C
Krótki opis: Pewna młoda dama, zgłosiła pewne zadanie – odnaleźć tzw. „amulet Shirikana”. Wszelkiego rodzaju pytania kieruj właśnie do niej. Znajdziesz ją w małym barze, w Rebo – podobno często tam przesiaduje.

Amulet Yodoseta
Zleceniodawca: Osuki Tsuyake
START misji: Karczma – „Pod tarczą”, Evo
Nagroda: 18 000 – 36 000 PL, 1 – 4 reputacja
Ranga: C
Krótki opis: „Bycie najszybszą istotą we Wszechświecie!” – taką odpowiedź otrzymaliśmy do zleceniodawcy, kiedy zapytaliśmy o to, po co mu owy artefakt. Znajdziesz go w karczmie „Pod Tarczą” w miasteczku Evo.

Ostrze Kuisaga
Zleceniodawca: Ito Tsuyake
START misji: Hotel – „Płatek Róży”, Evo
Nagroda: 40 000 – 58 000 PL, 2 – 5 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: „Katana o ciemnoczerwonym ostrzu” – tak w kilku słowach można określić wygląd poszukiwanego ostrza. Podobno jest ono jedną z broni Boga Wojny, lecz to tylko legendy. Zadanie polega na odnalezieniu owej broni i zaniesieniu do zleceniodawcy.

„Shima Drive”
Zleceniodawca: „Urabaa”
START misji: Karczma – „Ciepłe kapcie”, Ferya
Nagroda: 45 000 – 70 000 PL, 1 – 7 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: „Shima Drive” to unikalny przedmiot, który po podłączeniu do jakiegoś urządzenia, zapewnia mu niewyczerpalne źródła energi… albo starczące przynajmniej na kilkaset lat ciągłego używania. Zdobądź go dla zleceniodawcy, który często przesiaduje w karczmie „Ciepłe Kapcie”, znajdującej się w osadzie Ferya.

Złote ostrze Linluth
Zleceniodawca: Kino Shimasa
START misji: Muzeum Genda, Pływające Miasto Yatras
Nagroda: 42 000 – 71 000 PL, 2 – 8 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: Dyrektor słynnego Muzeum Genda słyszał wiele legend na temat „złotego ostrza Linluth” – podobno jest częścią legendarnego „Złotego Obrońcy”, który żył 200 lat temu. Zadanie jest proste – znajdź owy miecz.

Łuska Złotego Smoka
Zleceniodawca: Profesor Naoki Akashi
START misji: Uniwersytet Yatras, Pływające Miasto Yatras
Nagroda: 100 000 – 135 000 PL, 2 – 10 reputacja
Ranga: A
Krótki opis: „Łuski Złotych Smoków są najbardziej wytrzymalszym, znanym ludzkości materiałem. Niestety, zdobycie ich graniczy z cudem – smocza wytrzymałość sprawia, że niezwykle ciężko zabić smoka, by zdobyć owy „artefakt”. Zadanie polega na odnalezieniu złotego smoka i zdobyciu jednej łuski, która zostanie przeznaczona do badań.”

Pióro Feniksa
Zleceniodawca: Ichitai Motozaki
START misji: Restauracja, Setirps
Nagroda: 62 000 – 81 000 PL, 3 – 10 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: „Feniksy to niesamowite stworzenia, które potrafią narodzić się z własnych popiołów. Potrzebuję jednego pióra jedynie do badań. Jestem w stanie szczodrze zapłacić.”


Eskorta, pomoc:

Dostarcz paczkę z cenną zawartością
Zleceniodawca: Vina Bamah
START misji: Ogromna Biblioteka Eminy, Emina
Nagroda: 25 000 – 48 000 PL, 3 – 12 reputacja, zwój z techniką (x2)
Ranga: C
Krótki opis: Podczas segregacji zbiorów w bibliotece, w Eminie, pracownicy natknęli się na wyraźnie starą księgę zapisaną w nieznanym języku. Trzeba ją jedynie bezpiecznie przenieść do Muzeum znajdującego się w Yatras.

Okup
Zleceniodawca: Anonymous
START misji: Restauracja, Emina
Nagroda: 28 000 – 45 000 PL, 2 – 12 reputacja
Ranga: C
Krótki opis: „Mojej przyjaciółce porwano dziecko. Niestety, nie chce się ona zgłosić z tym do odpowiednich służb, ze względu na bezpieczeństwo swojej pociechy. Nie chciała także zlecać zadania, w razie ewentualnej obserwacji przez porywaczy. Szybko wydałoby się, że coś planuje. Proszę o spotkanie w restauracji znajdującej się w Eminie, oraz jeżeli to możliwe, pomoc.”

Eskorta zamożnego mieszkańca Noitulover
Zleceniodawca: Fried Lipparch
START misji: Mały park, Noitulover
Nagroda: 30 000 – 72 000 PL, 2 – 15 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: Jeden z najbardziej zamożnych mieszkańców Noitulover, ma do załatwienia bardzo ważną sprawę w Yatras. Pomóż mu się tam bezpiecznie dostać.

Eskorta maszyny – „Terminus B303”
Zleceniodawca: Kapitan Kaien Wolfzi
START misji: Baza wojskowa, Pływające Miasto Yatras
Nagroda: 35 000 – 75 000 PL, 5 – 15 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: Potrzebna jest pomoc z zewnątrz w eskorcie pewnego, zaawansowanego technologicznie obiektu z Yatras do Eminy – tamtejszy burmistrz już wie o transporcie, lecz nie chcąc ryzykować, woli by przebiegł on całkowicie bezpiecznie.

Pomoc przy przeprowadzce – cenne przedmioty
Zleceniodawca: Aidwadi Buuk
START misji: Restauracja, Noitulover
Nagroda: 2 000 – 10 000 PL, 1 – 3 reputacja
Ranga: E
Krótki opis: „Przeprowadzam się z jednego końca miasta, na drugi. Potrzebuję pomocy przy przenoszeniu cennych przedmiotów. Nie jestem w stanie zaufać tym żałosnym firmom od przeprowadzek. Płacę, więc wymagam.”

Moje dziecko zostało porwane
Zleceniodawca: Anonymous
START misji: Restauracja, Setirps
Nagroda: 40 000 – 95 000 PL, 2 – 13 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: „Dla mojej znajomej liczy się jedynie dobro dziecka, które trzeba odnaleźć. Zostało porwane, a ona sama nie chce niepotrzebnie „mącić”, żeby nie stała się mu krzywda. Dlatego znajdziesz mnie w restauracji w Setirps, gdzie poznasz szczegóły zlecenia.”

Moja mama dawno nie wraca do domu…
Zleceniodawca: Anonymous
START misji:
Nagroda: 10 000 – 25 000 PL, 1 – 6 reputacja
Ranga: D (?)
Krótki opis: „Moja mamusia od długiego czasu nie wraca do domu. Martwię się o nią. Nie mam tatusia, więc proszę o pomoc dobrych ludzi, którzy ratowali Nas już nie raz.” – taką informację zostawiło tutaj dziecko; została ona jedynie poprawiona pod kątem błędów.


Znajdź informacje, odwiedź miejsce:

Smocze Kule
Zleceniodawca: James Kalenthri
START misji: Ogród w centrum miasta, Emina
Nagroda: 2 500 – 5 000 PL, 1 – 3 reputacja
Ranga: E
Krótki opis: „Słyszałem o pewnych kryształowych kulach i możliwości spełnienia trzech życzeń, kiedy posiądzie się je wszystkie. Mnie nie interesują owe sprawy, ale poszukiwacze przygód chętnie zapoznają się z moim artykułem związanym z owymi kulami.” – znajdź jakieś informacje dla Jamesa, dot. Terrańskich smoczych kul.

Organizacja „Daishi”
Zleceniodawca: „Bunta”
START misji: Restauracja, Setirps
Nagroda: 5 000 – 12 000 PL, 2 – 6 reputacja
Ranga: D
Krótki opis: Zadanie jest proste – znajdź jak najwięcej informacji na temat organizacji o której mowa w nazwie zlecenia.

„Ethax”
Zleceniodawca: „Urabaa”
START misji: Karczma – „Ciepłe kapcie”, Ferya
Nagroda: 32 000 – 84 000 PL, 2 – 6 reputacja
Ranga: B
Krótki opis: „Znajdź dla mnie jakieś informacje na temat kostura zwanego „Ethax”, który posiada rzekome zdolności do otwierania przejść prowadzących do innych przestrzeni.”

Księga zaklęć Vairrim
Zleceniodawca: Reno Korushin
START misji: Ogromna biblioteka, Noitulover
Nagroda: 7 000 – 15 000 PL, 1 – 4 reputacja, zwój z bronią (x1)
Ranga: D
Krótki opis: „Uwielbiam stare księgi – mam ich naprawdę dużo. „Vairrim” to jednak coś zupełnie innego. To nie jest księga, którą może nabyć zwykły śmiertelnik. Chciałbym aby ktoś znalazł jedynie dla mnie jakieś informacje na jej temat. Aktualnie zajmuje się pewnym projektem i jestem nieco uziemiony. Zainteresowanych proszę o kontakt w bibliotece w Noitulover, gdzie często przebywam.”

Nawiedzony dom w Eminie
Zleceniodawca: James Kalenthri
START misji: Nawiedzony dom, Emina
Nagroda: 3 000 – 10 000 PL, 2 – 7 reputacja
Ranga: D
Krótki opis: „Sprawdź, czy pogłoski o tym, że dom jest nawiedzony, są prawdziwe. To może być temat na świetny artykuł, ale jestem jeszcze na tyle normalny, by nie zapuszczać się w takie miejsca.”


Czyste umiejętności:

Pożar w muzeum!
Zleceniodawca: Rai Nagazaki
START misji: Małe muzeum, Digenga
Nagroda: 10 000 – 24 000 PL,  5 – 15 reputacja, zwój z bronią (x1), zwój z techniką (x2)
Ranga: C
Krótki opis: W muzeum wybuchł pożar! Pomóż go ugasić, jednak miej na uwadze cenne eksponaty!


Potrzebuję drzew do budowy domów
Zleceniodawca: Olphar Kawalt
START misji: Kawalt Corp., Hokushi
Nagroda: 1 000 – 5 000 PL, 10 – 20 reputacja
Ranga: E
Krótki opis: „Założyłem z żoną firmę – kupiłem nawet fabrykę, ale nie pomyśleliśmy o tym, że na środku pustyni będzie tak wielki problem z transportem drzew. Kończą się deski przeznaczone do budowy domów, a miasto rozwijało się w tak szybkim tempie. Czy ktoś jest w stanie dostarczyć mi naprawdę ogromne ilości drzew?”

Niepotrzebne materiały
Zleceniodawca: Saoka Yakozu
START misji: Mechrun Corp., Noitulover
Nagroda: 5 000 – 10 000 PL, 7 – 15 reputacja
Ranga: D
Krótki opis: „Muszę się pozbyć niepotrzebnych, stalowych części i innych rzeczy wykorzystywanych do konstrukcji robotów dla wojsk. Nie chcę jednak przyczyniać się do jeszcze większego zanieczyszczania Terry – czy jest sposób na to by pozbyć się tego wszystkiego… ot tak?”


Specjalne zlecenia:

Schwytaj Yoha Atsuko
Zleceniodawca: Anonymous
START misji: Agisya, Beralza
Nagroda: 350 000 – 1 500 000 PL, 5 – 50 reputacja, zwój duszy (x2), Potara Earring (x2)
Ranga: ZERO
Krótki opis: „Między-wymiarowy złodziej, Yoh Atsuko jest poszukiwany od ponad 10 lat. Schwytaj go i sprowadź na Beralzę, gdzie zostanie osądzony za swoje haniebne czyny. Spójrz na nagrodę, jeżeli masz jakieś wątpliwości…”

Czwarty poziom Piekła
Zleceniodawca: Bogini Życia, Genryuusai Yamamoto Shigekuni, Rou Dai Kaioshin
START misji: Czwarty poziom Piekła, Piekło
Nagroda: 350 000 – 2 000 000 PL, 5 – 35 reputacja, zwój duszy (x2), zwój z bronią (x3), zwój z techniką (x4)
Ranga: ZERO
Krótki opis: „Coś się wydarzyło na czwartym poziomie Piekła; utraciliśmy kontakt z „Mścicielami”, którzy tam stacjonowali. Całe Zaświaty stoją na chwilę obecną na głowie, nie mając pojęcia na temat tego co się dzieje. Najgorsze jest to, że wysłano tam kilka Boskich Jednostek, lecz zwyczajnie nie wróciły. Udaj się na czwarty poziom Piekła, i rozeznaj się w sytuacji – najlepiej w porządnej grupie. Wyeliminuj wszystko co stanie Ci na przeszkodzie.”

Narodziny potężnego demona w Piekle
Zleceniodawca: Bogini Sprawiedliwości
START misji: Niebiańska Pustynia, Niebo
Nagroda: 250 000 – 520 000 PL, 5 – 20 reputacja, boski artefakt, zwój z bronią (x3)
Ranga: S
Krótki opis: „Spotkajmy się na Niebiańskiej Pustyni. Wszystkiego dowiesz się kiedy tylko dotrzesz na miejsce.”



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Pon Gru 10, 2012 4:06 am, w całości zmieniany 21 razy

2Zadania & Ogłoszenia Empty Re: Zadania & Ogłoszenia Sob Sie 27, 2011 12:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ogłoszenia:

-
-

Data dodania ogłoszenia: -



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Nie Maj 05, 2013 11:13 pm, w całości zmieniany 2 razy

3Zadania & Ogłoszenia Empty Re: Zadania & Ogłoszenia Pon Gru 10, 2012 4:06 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wykonane zadania:

Zabić, ot co:
„Pterodaktyl dręczący Wyspę Sakshin” – Woogy Roleyo
„Potwór w górach” – Raymond Uruka, Toshi Akamura
„Znajdź i zabij głowę klanu Nibushi” – Maximus Gigantus
„Zły wojownik #1” – Woogy Roleyo
„Zły wojownik #2” – Toshi Akamura
„Zły wojownik #3” – Michass Maikeru
„Zły wojownik #4” – Max Hatsutoku, Arisa Tomoyuki
„Zły wojownik #5” – Michass Maikeru
„Zły wojownik #6” – Raymond Uruka, Toshi Akamura
„Zły wojownik #7” – Woogy Roleyo, Mari Sakai
„Zły wojownik #8” – Alister Zeynov
„Źli wojownicy” – Michass Maikeru
„Menos Grande w Rebo” – Sameyaro Umagi
„Zły piesek” – Raymond Uruka
„Demon Yoisuura” - Toshi Akamura
„Zabij prof. Joella” – Kaylin Cemineya
„Zabij i przynieś głowę członka rodziny Sawako” – Yoh Atsuko


Totalna destrukcja:
„Lodowe żywiołaki” – Michass Maikeru
„Zombie” – Butarata Kyuketsuki
„Niespodzianka w laboratorium…?” – Maximus Gigantus
„Hollows #1” - Sameyaro Umagi
„Wioska Sulgaur” – Michass Maikeru


Poszukiwania:
„Odnajdź książkę” – „Tajemnice Elementalistów” – Yoh Atsuko
„Dziecko” – Yoh Atsuko
„Odzyskaj amulet” – Max Hatsutoku, Butarata Kyuketsuki, Keiji
„Smoczy ogień” – Sameyaro Umagi
„Księga Quendur” – Viego Insyendar, Kaylin Cemineya, Alister Zeynov
„Wyrwa w przestrzeni” – Sameyaro Umagi
„Odnajdź wejście do starożytnych ruin” – Max Hatsutoku, Arisa Tomoyuki
„Zaginiony kryształ Goinylu” – Viego Insyendar
„Skała zwana Aldaris” – Ayano Morioka
„Kryształ Risil” – Sandra Nakatoni, Hanako Hatsutoku


Eskorta, pomoc:
„”


Znajdź informacje, odwiedź miejsce:
„Wymiar Shann” – Max Hatsutoku, Arisa Tomoyuki, Keiji
„Bliźniacze ostrza Iluveos” – Keiji
„Ostrze Eliath” – Mari Sakai


Czyste umiejętności:
„Uspokój wulkan” – Viego Insyendar, Kaylin Cemineya
„Złam pieczęć Querta” – Aki Kimura
„Pożar lasu” – Raymond Uruka, Horor

Specjalne zlecenia:
„Demon w Zaświatach” – Yoh Atsuko, Raymond Uruka
„Zamieszki w Piekle” – Yoh Atsuko, Viego Insyendar, Toshi Akamura, Raymond Uruka, Ryu Ikawagashii, Alister Zeynov
„Wyrwa do zamkniętej przestrzeni” – Yoh Atsuko

4Zadania & Ogłoszenia Empty Re: Zadania & Ogłoszenia Pon Maj 06, 2013 12:31 am

NPC

NPC
NPC
NPC
„Życie podróżników”:
„Życie podróżników” to czasopismo tworzone na Beralzie, które ukazuje nieregularnie. Jest dostarczane do różnych światów, w których żyją istoty świadome pochodzenia Jigen Tankenka. W gazetce znajdują się wieści z wielu różnych przestrzeni, jak i samej Beralzy – domu międzywymiarowych podróżników.

„Życie podróżników” #1
O włos od zagłady…
Spoiler:

Nowa forma Super Saiya-jin!
Spoiler:

Atsuko znowu się pojawia! Tęskniliśmy?...
Spoiler:

Masz jakiś pomysł, o czym moglibyśmy wspomnieć w kolejnych wydaniach czasopisma?
Napisz!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.