Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[Gif'y]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [Gif'y]Danioss'a Nie Mar 25, 2012 9:46 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jak dla mnie, to średni, bo:
- Pojawienie się Goku jest niedobre, mogłeś dać tu jak mu w mazak na przykład wlatuje, a Freeza odrzuca i toczyć walkę dalej.
- Za dużo tego samego, tzn. robisz te same błędy co ja kiedyś i czasami teraz, powtarzasz jedną akcję kilka razy, to nie jest dobre :P
- Według mnie walki pięść w pięść średnio wyglądają, takie same pozy dotykają się, jakoś sztywno no...
- Znów wziąłeś za dużą aurę (nie ma jakichś tutoriali do tego?) i fala nieznajomego też wyglądała dziwnie, chociaż efekt jak efekt, ale poszukaj lepszych, na pewno są. Ta kula niebieska była git, bardzo mi się podobała.
No, to chyba na tyle, ćwicz dalej, bo coraz lepiej wychodzi :)
Powodzenia.

KP: 1
/Feli

27[Gif'y]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [Gif'y]Danioss'a Nie Mar 25, 2012 11:08 am

Danioss

Danioss
Don
Don
Właśnie mam problem z tą falą bo nie wiem jak ją pomniejszyć. Ogólnie jak teraz tak patrze to mi ega pare klatek zjadło albo w innej kolejności.

28[Gif'y]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [Gif'y]Danioss'a Pią Mar 30, 2012 3:01 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ogólnie rzecz biorąc nie jest najgorzej. Poza tym, że gif jest strasznie krótki:
Jest mało dynamiczny, przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Uderzenia nie wyglądają jakoś imponująco, szczególnie jeśli chodzi o te gdy ich pięści się spotykają. Gdy pojawia się pomarańczowa ręka nie wiem na co Freezer czeka. Sama grafika ataku także nie powala, jest wręcz minusem tej animacji. Dość słaby motyw z pojawieniem się Goku, jednak totalnie zdołowała mnie akcja z 'uderzaniem w znikającego przeciwnika', którą powtórzyłeś dwa razy dokładnie w tym samym miejscu! NIE, Nie, nie! Ja się tak bawić nie będę. Chociaż muszę przyznać, że walka Goku jest trochę bardziej dynamiczna niż ta Danioss'a w armorze. Ogólnie to chyba wszystko. Popracuj trochę nad efektami jeszcze i wszystkim co wymieniłem wyżej.

KP: 2
/Feli

29[Gif'y]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [Gif'y]Danioss'a Sob Mar 31, 2012 9:20 am

Danioss

Danioss
Don
Don
Nowy Gif
Licze na ocenki ; d

30[Gif'y]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [Gif'y]Danioss'a Sob Mar 31, 2012 1:55 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No, no :)
Coraz lepsze walki widzę Ci wychodzą, to bardzo dobrze. Przeskoków nie było raczej, chyba że coś przeoczyłem. Teraz wielkość aury mi się podoba, od razu jest dużo lepiej wpasowana. Pomysł na walkę fajny, ale chyba z flashem to teraz przesadziłeś xD, ale jest dobrze. Widzę, że jeszcze czasem powtarzasz jeden atak, ale wszystko przed Tobą. Gdy Vegeta wbija Buu w ziemię, mogłeś dać jakieś kamienie, które pod wpływem tego wbicia, lecą ku górze. Zakończenie często używane, ale fajne, dobrze że zrobiłeś pomniejszanie fali, a nie po prostu zniknięcie.
Powodzenia przy następnych pracach :)


KP: 2
/Feli

31[Gif'y]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [Gif'y]Danioss'a Sob Mar 31, 2012 3:22 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Nom coraz lepiej ci to wychodzi,nie widzę przeskoków,aura w rozmiarach sprita,co raz lepsza i ciekawsza walka w twoim wykonaniu zmniejszenie fali a nie zniknięcie daje od razu lepszy efekt ciekawie wyszło ci te wbicie w ziemie wiem że to nie jest trudne ale naprawdę ciekawie to wyszło,walka w teleportacji jestem ciekaw skąd masz ten efekt bo i mi by się przydał ;p,dobra praca czekam na kolejną.

KP: 1
/Feli

32[Gif'y]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [Gif'y]Danioss'a Sro Cze 06, 2012 9:04 pm

siiwuha

siiwuha
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
No nieżle nieżle nie powiem.Tam jakieś małe przeskoki ale to szczegół.Jedyne co mi sie nie podobało że w jednym momencie był mały obraz a zaraz drugi.Niestety oceniłem ten ostatni bo reszta wygasła :/
Ocena 4/5

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.