Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] by Raigen Empty [O-S-W] by Raigen Nie Lip 31, 2011 5:31 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
[O-S-W] by Raigen Madafak

Zapraszam do oceny, Killer Bee! ^^

2[O-S-W] by Raigen Empty Re: [O-S-W] by Raigen Pon Sie 01, 2011 5:41 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No to od góry...
Włoski mimo tego, że są "ulizane" i zawiązane opaską, to bardzo mi się podobają. Opaska nawet fajnie się prezentuje, ale jeśli chodzi o ten napis, to bym go jakoś poprawił. Twarz, kształt, jest z bliska moim zdaniem bardzo dobra, ale jeśli chodzi o spojrzenie bez przybliżenia, to wygląda jak napuchnięta na szczęce, albo mi się już z oczami coś dzieje. Okularki i bródka są super :D. Bródka fajnie ułożona na twarzy. Teraz ta koszulka, nie za bardzo na niej czaje te cienie, bo chyba mięśnie się na niej raczej nie odbijają. jeśli jest bardziej luźna i na jednym ramieniu to fałdy bluzki powinny iść po linii wzdłuż zaczynania się koszulki po stronie bez ramiączka. "Szalik" na szyje, bardzo fajny dodatek :). Opaski na ręce fajne, pasek/sznurek na spodniach niby zwykły, ale kozacki :D. Spodnie, są pogrubione na górze, a na dole, gdzie są buty i to dość wysokie, od razu cieńsze... Wypas :). Butki ogólnie spoko. Cienie na całym kolesiu dobre, ale moim zdaniem prócz tych na koszulce, a może pokaż na czym się wzorowałeś, to zrozumiem czemu takie, a nie inne. Jeśli chodzi o dodatki na plecach, to nie za bardzo wiem, co to te czerwone, pałki, tyle katan? na 4 i 5 to są miecze, tak myślę ;D. Nie wiem za bardzo co to te czerwone, ale to jest bardzo fajnie wyglądający dodatek do postaci. Aha, lepiej po dwóch stronach, niż po jednej (2 i 3).
To tyle, rób takie dalej. Pozdro.

KP: 2
/Feli

3[O-S-W] by Raigen Empty Re: [O-S-W] by Raigen Pon Sie 01, 2011 10:06 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dobra leciem. 2011!
Wchodzę na bit i wiadomo o co chodzi, to ocena co dla słabych łamie nogi.

Cieniowanie to stary, pierdolony styl.
Zmień to, wszystko zamień w dym.
Włosy gdzieś już widziałem.
Tego się po tobie nie spodziewałem.
Cieniowanie, jak wspomniałem - nie najlepsze.
Zmień je to przestanę jęczeć.
Opaska, też nic szczególnego.
Lepiej potrenuj kolego.
Twarz - jeden z nielicznych tu plusów.
Nos, broda i usta, okulary. Pozwolisz, ze przejdę do korpusu?
Ubranie jest podobne do oryginału.
Broń na plecach zajebał z japońskiego arsenału?
To coś na ręce fajnie się prezentuje.
Też se takie coś kupie, przepraszam ile kosztuje?
Cieniowanie spodni leży totalnie.
Poczytaj poradniki a wyjdzie naprawdę fajnie.
Buty rzecz oczywista.
Wyglądają fajnie, większość mi racje przyzna.
Na tym kończę swoją ocenę.
Że poprawisz błędy jestem pewien.
Czekam na kolejną pracę.


KP: 2
/Feli

4[O-S-W] by Raigen Empty Re: [O-S-W] by Raigen Wto Sie 02, 2011 9:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Z tego powodu że nie mam czasu na siedzenie i mnie wszystko boli, będzie krótko.

Cieniowanie postaci dobre - co bardzo mnie cieszy. Pewne elementy co prawda mogłyby być wykonane trochę lepiej, jednak nie należy także przesadzać z tym naciskaniem na Ciebie - co do poprawy, co źle i tak dalej. Proporcje dla postaci są odpowiednie, bardzo podoba mi się wykonanie takich elementów jak miecze na plecach. Jedynie włosy byłyby tu na pewno do lekkiej modyfikacji - głównie trochę słabe cieniowanie choć wiem jakie ta postać miała włosy. Do tego jeszcze podkoszulka - tu cieniowanie wymaga poprawy.

KP: 1
/Feli

5[O-S-W] by Raigen Empty Re: [O-S-W] by Raigen Nie Sie 07, 2011 7:20 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
[O-S-W] by Raigen Raigen

Zapraszam do oceny, oto Raigen. ^^

6[O-S-W] by Raigen Empty Re: [O-S-W] by Raigen Pon Sie 08, 2011 1:53 pm

Darkey

Darkey
Super Saiyan
Super Saiyan
Hm, podoba mi się, a nawet bardzo. Ogólnie to włosy mają fajny kształt tak samo jak cieniowanie. Ubranie jest bardzo fajne dobrane, a szczególnie dolna część garderoby podoba mi się najbardziej. Buty jak buty. Co do cieniowania całego oparka to fajnie Ci wyszedł, poza kilkoma błędami. Ćwicz dalej bo dobrze Ci idzie, nawet bardzo!

7[O-S-W] by Raigen Empty Re: [O-S-W] by Raigen Pon Sie 08, 2011 2:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cały czas odnoszę dziwne wrażenie że postać jest zgarbiona - moja propozycja? Zrób coś z tym faktem. W przypadku pierwszego OPAR'a ucięło Ci kawałek dłoni, ale mniejsza o to, do rzeczy. Kształt włosów dosyć ciekawy - co prawda kilka kosmyków przydałoby się zmienić, niektóre zupełnie usunąć - nie jest jednak źle. Cieniowanie do poprawy. Za dużo ciemnego odcienia, średni źle rozstawiony, za mało jasnego. Cieniowanie twarzy mimo że ujdzie, to staraj się ograniczać ilość średniego odcienia do minimum - najwięcej ma być jasnego. Strój wygląda w miarę ciekawie, jednakowoż przydałoby się zmienić cieniowanie poszczególnych jego elementów. Tu na myśli mam zwłaszcza podkoszulkę, której cienie są wręcz tragiczne. Mięśnie prawej ręki przydałoby się poprawić, są dosyć słabe. Podoba mi się cieniowanie spodni, natomiast lewą nogę cieniuj zawsze dwoma kolorami, średnim i ciemnym. Ogólnie, lewa część ciała pracy powinna być ciemniejsza. Buty są normalne i dobrze pocieniowane, tu nie mam większych zastrzeżeń.
Przy postaci demona, za cholerę nie przemawia do mnie pomysł z połączeniem kolorów włosów. Albo zmień całość pod względem kolorystyki lub proporcji, albo zostaw jeden kolor i będzie po kłopocie. Reszta błędów - jak wyżej. Niewiele zmieniłeś.
Ostatnia, muskularna postać wygląda fajnie. Nieco popracowałbym nad mięśniami oraz pewnymi częściami klatki piersiowej która na chwilę obecną mimo że wygląda fajnie, to ma błędy. Tu przydałoby się również całkowicie zmienić wygląd włosów - aktualny jest dosyć słaby i zbyt podobny do pierwowzoru.

Pomysł dobry, ale wykonanie dosyć słabe. Mimo to, nie jest źle.
Pracuj dalej.

[O-S-W] by Raigen Traini


KP: 3
/Feli

8[O-S-W] by Raigen Empty Re: [O-S-W] by Raigen Pon Sie 08, 2011 8:34 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dobra obiecałem ocenić ale nie mam zbytnio czasu. Na szybko.
Pierwsze co rzuca mi się w oczy to cieniowanie. Na całym oparze jest do poprawy. Druga rzecz to base. Wygląda trochę dziwnie. Nie wiem dlaczego. Dobra a teraz bardziej szczegółowo.
Włosy mają dość ciekawy kształt aczkolwiek niektóre kosmyki musisz poprawić lub dodać kilka czarnych pixeli wewnątrz. Cieniowanie twarzy leży. Zastosuj się do rad Yoha. Pomysł na ubranie ciekawy aczkolwiek wykonanie nie najlepsze.
Pośrednia forma do skasowania no chyba, że poprawisz włosy. Pamiętam podobny motyw jeszcze z DBSS. W ostatniej formie nie wyszedł ci zbytnio taki efekt jaki zamierzałeś no chyba, że nie miał być umięśniony a rozepchany. Ogólnie sporo rzeczy do poprawy. Jednak wiem, że tobie w przeciwieństwie do mnie raczej będzie się chciało.

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Raigen

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.