Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Nie wiem, jak to nazwać. Empty Nie wiem, jak to nazwać. Wto Sie 09, 2011 3:02 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Co takie beztalencie jak ja może wrzucać do Innej Twórczości...

Może... Coś, na co LSW jest zbyt niedokładne? Zrobione na base'ach, których autorami są Ameyal oraz Taiko554?

Może... Jigen Rider V?
Nie wiem, jak to nazwać. 79123281064596113351
Nie wiem, jak to nazwać. 10553411955758747188Nie wiem, jak to nazwać. Gaikotsuootori
Nie mam pojęcia, czemu Skeleton Phoenix nie ma panelu sterowania na ramieniu o.O

Może... Jigen Rider C?
Nie wiem, jak to nazwać. 49826197159477147692

Może... Damensaya?
Nie wiem, jak to nazwać. 29397845661271071975

A może jednak... Kamen Rider Tetro - wojownik walczący przy ruskiej muzyce ludowej?
https://2img.net/r/ihimizer/img263/9245/tetro.png (obrazek się nie mieścił)
Każda forma Tetro dysponuje inną bronią, a te, gdy zrobię, wstawię tutaj. Jeśli ktoś nie zagląda do PBF, to wtedy się dowie, czemu są dwa recolory jednej formy. Oprócz tego będzie jeszcze jedna forma.

A gdy skończę Kamen Mode, wstawię również... Jigen Ridera Y! Zostało mi właściwie tylko cieniowanie i kilka poprawek, więc jeśli zainteresowanie będzie takie, jak się domyślam, może go wstawię jeszcze w edicie.

A może... Jigen Rider Y?
Nie wiem, jak to nazwać. Jigenrideryz
Tak samo jak V czy C, ma Linker w kształcie odpowiadającej mu litery oraz formy odpowiadające jego rzeczywistym:
King Mode - Kaiōken (jap. Pięść Króla Światów). Ma na klatce piersiowej pasek, który się wypełnia na czerwono tym bardziej, im wyższy poziom Kaiōkena jest wrzucony.
Nocturn Mode - wampir. Powinien mieć jeszcze czarną pelerynę, ale to się doda.
IceAge Mode - moce lodowe. Ostrza były absolutnie konieczne, dla szpanu xd
Golden Mode - Super Saiyan. Osobny tryb dla SSj4 odpada, bo zbroja udająca usunięcie zbroi to dziwaczny pomysł. I gdzie wtedy dam herb Saiyan?
Kamen Mode - Visored. Jak widać, Jigen Rider Y ma dużo bardziej szpanerskie tryby niż V czy C. A to wszystko dlatego, że nie ma mocy stricte żywiołowych...

Credit Ameyala za base oraz dla Taiko554 (aczkolwiek jego base zostało użyte tylko do Tetro) za base i jego prace, które uważnie obserwowałem, robiąc moje. Ale i tak minęłoby spooooro czasu zanim bym go dogonił. Ma galerię na dA, możecie sobie zobaczyć.
______________________________________________

Gdy znajdę jakąś dłuższą chwilę i chęci, może nawet zrobię poprawione wersje najstarszych prac. Ale na razie... Projekt A.TA.RA.SHI.I...

2Nie wiem, jak to nazwać. Empty Re: Nie wiem, jak to nazwać. Wto Sie 09, 2011 5:38 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Aż się dziwie ,że tak dużo tego zrobiłeś i mimo ,że nie są to prace nie wiadomo jakiej jakości i niespecjalnie przepadam za tym kamen rider ,czy jak mu tam ,to prace całkiem fajne :P.

3Nie wiem, jak to nazwać. Empty Re: Nie wiem, jak to nazwać. Wto Sie 09, 2011 6:09 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Sporo tego. Cieniowanie jest średnie, szkoda że wszystko jest zrobione tak bardzo podobnie tzn. w niektórych postaciach mogłeś pozmieniać pozy, pokombinować z innym cieniowaniem. I tutaj się trochę zatrzymam, gdyż ten styl cieniowania wygląda fajnie praktycznie tylko na tych ciemnych elementach ubrania. Ten cień właśnie podkreśla te ubranie jakby lekko z lateksu? Jednak cieniowanie na innych częściach stroju wygląda trochę gorzej. Kształt elementów nawet, gdzie nie gdzie lepiej gdzie indziej gorzej. Jednak te kobiety mają trochę nie proporcjonalne nogi, może trochę ręce no i pokombinowałbym też jeszcze trochę z cyckami bo lekko są obwisłe. Przeciwnie u mężczyzn kształt klatki, rąk, ud, zrobione dość dobrze, na pewno lepiej niż u kobiet. Jednak chylę czoła, naprawdę tutaj kolorowo. Strasznie w oczy rzuciła ma się twarz Damensaya, efekt blasku w oczach wyszedł to całkiem nieźle. To wszystko, miej na uwadze pozy no i cieniowanie.


KP: 2
/Feli



Ostatnio zmieniony przez Feli dnia Sro Sie 10, 2011 3:28 pm, w całości zmieniany 1 raz

4Nie wiem, jak to nazwać. Empty Re: Nie wiem, jak to nazwać. Wto Sie 09, 2011 7:07 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Na pewno dużo czasu zajęło Ci zrobienie wszystkiego. Jak widzę jest ich dużo, więc może kiedyś spróbujesz własne takie base zrobić?
Jigen Rider V:
Blank Mode - porównać go z pozostałymi, to taki "zwyklak",
Phoenix Mode - tu już widać, że trochę się bardziej postarałeś, fajna maska,
Garuda Mode - maska jakoś tak lepiej wyglądająca niż u Phoenix Mode, pozmieniałeś trochę na klacie i naramienniki do góry podniosłeś,
Thunderphoenix Mode - mieszanka ^^, fajne połączenie phoenixa i garudy,
Lightknight Mode - nooo... Typowy złoty power ranger : D,
Solar Phoenix Mode - no tu już trochę lepsza mieszanka
Hypernova Phoenix - zajebiście wygląda, maska bardzo fajna,
Hypernova Phoenix Hyper Clock Up - + Hyper Clock Up?! Szalejesz chłopie! Co do klaty, to przez chwilę pomyślałem, że ma białą koszulę z marynarką xD,
Skeleton Phoenix Mode - wiesz co? Mogłeś go trochę bardziej kozacko zrobić,
Jigen Rider C:
Blank Mode - to co wyżej plus cyce ^^
Phoenix Mode - oczywiście, że lepszy od Twojego wyżej, cyce ^^
Hyper Phoenix - fajnie, ale jakoś słabo jej te cycki podkreśliłeś
Damensaya:
Damensaya - po prostu fajna babeczka
Damensaya Armada - nie postarałeś się chłopie! Ubogo wygląda,
Jigen Rider Y:
Blank Mode - nie ma większych zmian, ale bardziej kozacko niż poprzednie blanki,
King Mode - Kaiōken?! Nawet ciekawie zrobiony,
Nocturn Mode - Wampir, ta twarz przeraża!
IceAge Mode - Najbardziej kozacko zrobiona forma z Jigen Rider Y,
Golden Mode - Hmm... Nigdy nie pomyślałbym, że Saiyan może tak wyglądać :D. Świetna forma,
Kamen Mode - Visored, szpanerska czacha, ale reszta uboga jak na tą formę :P
Kamen Rider Tetro:
T - fajnie wyglądający pancerz, i jest charakterystyczny kask/hełm,
Y - jakoś ten pancerz mniej mi do gustu przypadł niż u T,
2x L odwrócone pionowo i połączone - bardziej przypomina tutaj T niż u T xD
2x L połączone w O - noooo... Ten.... Recolor,
2x L połączone w O odwrócone pionowo xD - noooo... Ten.... Next recolor,
Mieczo-tarczowy ziom - najlepiej wyglądający ze wszystkich Tetro oczywiście :P
Czekam aż dodasz do nich broń!

Ogólnie świetna robota :)

KP: 2
/Feli

5Nie wiem, jak to nazwać. Empty Re: Nie wiem, jak to nazwać. Wto Sie 09, 2011 8:05 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Mówię od razu, że na dodatkowe pozy niekoniecznie macie co liczyć. Musiałbym dopiero ze wszystkimi pracami się przerzucić na base, które zrobił Taiko, bo do tegoż są dodatkowe pozy + widok z profilu i od tyłu dla zwykłej stojącej. Feli, btw, oryginalne base Ameyala dla kobiet miało jeszcze inne proporcje dla nóg, niepasujące do widoku en face. A komentowanie mi tak w ogóle ogólnych proporcji ciała jest nieco chybione, skoro akurat do nich nie miałem dużego wkładu. A jeśli o cycki chodzi, Feli, weź pod uwagę, że to ma być zbroja. A zbroja od bluzki się nieco różni.

Brajan napisał:Hypernova Phoenix Hyper Clock Up - + Hyper Clock Up?! Szalejesz chłopie! Co do klaty, to przez chwilę pomyślałem, że ma białą koszulę z marynarką xD,
Kamen Rider Kabuto przy aktywowaniu Clock Up miał elementy zbroi na klatce piersiowej rozsuwające się na boku równolegle. Chyba nie dziwne, że postanowiłem, iż u mnie będzie to kształt litery V xd

Na pewno prędzej czy później się za to wezmę i spróbuję zrobić większość prac bardziej urozmaiconymi i pełniejszymi w szczegółach, ale mówiłem: Projekt A.TA.RA.SHI.I., Erfelane i nie tylko. Gdyby mnie ktoś nie namówił, pewnie i tak bym tego tu nie wrzucił choć znacie to od dawna (poza Tetro - od niedawna oraz Jigen Riderem Y - w ogóle) xd

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.