Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Alt + C  Empty Alt + C Wto Sie 09, 2011 3:03 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
No więc gdy klikałem Alt+C chcąc zrobić polski znak ć wyskakiwało mi okienko Ati CATALYST Control Center a zamiast "ć" pojawiało się zwykłe "c". Chciałem się zapytać czy mogę zmienić jakoś skrót klawiszowy odpalania tego gówna lub odinstalować to bez żadnych poważniejszych konsekwencji. Jednak pisząc tego posta znalazłem w tym okienku opcje wyłączenia skrótu. No więc teraz gdy klikam Alt + C okienko nie wyskakuje ale i "ć" się nie pojawia. Dodatkowo klikając lewy alt + c aktywuje zakładkę "pomoc" w firefoxie. Wkurza mnie to, bo przez to wgl. przestaje pisać polskie znaki. Macie jakieś rozwiązanie?

2Alt + C  Empty Re: Alt + C Wto Sie 09, 2011 3:06 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
To może zabrzmieć głupio, ale skoro pisałeś coś o skrócie lewy alt + c, może dla pewności zapytam...

Na pewno chcąc pisać "ć" używasz prawego alta (Alt Gr)?

3Alt + C  Empty Re: Alt + C Wto Sie 09, 2011 3:11 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Tak, używam prawego alta. Nic się wtedy nie dzieje. Dla próby użyłem lewego i efekt był opisany wyżej - aktywuje zakładkę "pomoc" w firefoxie.

4Alt + C  Empty Re: Alt + C Wto Sie 09, 2011 3:31 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dobra, dzięki Viego i za próbę pomocy tu jak i na CB. Odinstalowałem to gówno i działa. Ć.
Temat do zamknięcia.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.