Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Skojarzenia: WTF Edition Empty Skojarzenia: WTF Edition Czw Sie 18, 2011 8:21 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Gra w skojarzenia już jest, ale proponuję jej inną odmianę.

Każda następna osoba (nie licząc mnie w tym momencie) poda dwa pojęcia do połączenia poprzez skojarzenia. Zaraz po tym, jak połączy te podane przez poprzednią osobę.

Ale tu tkwi haczyk.

Skojarzenia łączące poszczególne elementy powinny być jak najbardziej pojechane (DLA ZABAWY!!!), ale wciąż zrozumiałe.

Przykład (dał mi go Filike na c-boxie. Maximus próbował, ale były za proste dla mnie):
krzesło - planeta
Krzesłem możesz bronić Tibii (absolutnie niepotrzebne do wywodu, ale musiałem dodać). Jak uderzysz kogoś krzesłem, może mu się kręcić w głowie. Kręcić się może coś wokół słońca. A wokół słońca krążą planety.

No to zaczynam grę dając wam:

sernik - latarnia

(pamiętajcie: pojechane, ale mające sens. I nie zapomnijcie podawać swoich. Piszemy co 5 postów, chyba że przez miesiąc nie będzie odpowiedzi)

2Skojarzenia: WTF Edition Empty Re: Skojarzenia: WTF Edition Czw Sie 18, 2011 8:29 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Gdy pieczemy ciasto/sernik, w piekarniku świeci światło - latarnia świeci. (to tak na szybko ^^)

kwiatek - telewizor

3Skojarzenia: WTF Edition Empty Re: Skojarzenia: WTF Edition Czw Sie 18, 2011 8:37 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Kwiatek kojarzy się z czymś pięknym. Co jest piękne? Obraz w cyfrowej telewizji cyfrowej! XD Stąd telewizor.

Okno - wyrok

4Skojarzenia: WTF Edition Empty Re: Skojarzenia: WTF Edition Czw Sie 18, 2011 10:08 pm

Takigashi

Takigashi
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
skazana czekając na wyrok spogląda przez okno . !

'siano - łyżka

5Skojarzenia: WTF Edition Empty Re: Skojarzenia: WTF Edition Pią Sie 19, 2011 10:09 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Siano jedzą konie. Jeść można zupę. Zupę się je łyżką.

Kotlet-Drabina

6Skojarzenia: WTF Edition Empty Re: Skojarzenia: WTF Edition Pią Sie 19, 2011 10:47 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Kotlet to mięso. Mięso jest lepsze, jak jest zmiękczone. Mięso się zmiękcza się uderzając je. Jak zostaniesz uderzony w jaja twój głos jest wyższy. A żeby wejść wyżej przydaje się drabina.

kalendarz - dym

7Skojarzenia: WTF Edition Empty Re: Skojarzenia: WTF Edition Sob Sie 20, 2011 2:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kalendarz zazwyczaj występuje w formie papieru. Kiedy podpalimy papier, pojawia się ogień. Ogień tworzy natomiast ładny dym.

Mama - żyrafa (XD)

8Skojarzenia: WTF Edition Empty Re: Skojarzenia: WTF Edition Sob Sie 20, 2011 3:01 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer

"Mamie" stanęło serce jak zobaczyła "żyrafę".

popiół - lód

9Skojarzenia: WTF Edition Empty Re: Skojarzenia: WTF Edition Pią Sie 26, 2011 2:02 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Popiół przypomina śnieg, który pada w "zimnych" krajach, gdzie można znaleźć lód.
Seks - zombie

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.