Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Jak zrobić animacie w gimp Empty Jak zrobić animacie w gimp Pon Sie 29, 2011 2:39 pm

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Pomóżcie Plissssssss.Szukałem po Googlach Jak zrobić animacie w gimpie ze spritami,ale nic nie znalazłem.Aby nie podawaicie mi linka do tego tutka który iest na forum.

Jakbyście znaleźli to prosze wstawcie!!!!!!!!

2Jak zrobić animacie w gimp Empty Re: Jak zrobić animacie w gimp Pon Sie 29, 2011 4:35 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Klatki w GIMPie, żeby je potem przenieść do programu jak EGA

czy

Klatki i złożenie ich w animację w GIMPie

?

3Jak zrobić animacie w gimp Empty Re: Jak zrobić animacie w gimp Pon Sie 29, 2011 6:56 pm

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Chodzi mi o tą 2 odpowiedź. Oh, oops...

4Jak zrobić animacie w gimp Empty Re: Jak zrobić animacie w gimp Pon Sie 29, 2011 7:12 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Skoro chcesz się w to bawić, poszukaj tutoriali na gimpuj.info
Będzie ci jeszcze potrzebny dodatek do GIMPa o nazwie GAP, jeśli go nie masz. Na tamtej stronie kilka tutoriali ma obrazki, które wygasły, ale co poradzić - najlepiej... szukać w google.

I tak serio... Nie wiem, czy akurat tutaj ktokolwiek korzysta z GAP robiąc gify, więc raczej nie masz za wielkich szans liczyć tu na jakąś większą pomoc. Mi zawsze wystarczał EGA (pomijając czas, gdy robiłem też na Benetonie).

5Jak zrobić animacie w gimp Empty Re: Jak zrobić animacie w gimp Pon Sie 29, 2011 7:18 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Tak jak ci radzi Viego, lepiej nie rób gifa Gimpem, bo tu pewnie nikt nim nie robi(bądź mało osób).
Jeśli chcesz zrobić video gifa posłuż się Sony Vegasem
.
A jeśli zwykłego, prostego gifa może być choćby Easy Gif Animator

6Jak zrobić animacie w gimp Empty Re: Jak zrobić animacie w gimp Wto Sie 30, 2011 12:15 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ja robię gifony w Gimpie 🇲🇦. Robisz tak jak w paincie, tylko tutaj masz ułatwienie bo masz warstwy, tryb warstwy, krycie i tak dalej.
Jak robić? Każdy nowy element to nowa warstwa, najpierw dodajesz warstwę z tłem, następnie nowa warstwa na pierwszą postać, druga warstwa na drugą postać i tak dalej. Ja robię tak, że pojedynczo każdą klatkę zapisuje do folderu, potem gdy mam wszystkie klatki wrzucam je do EGA a potem do Vegasa aby dodać efekty itp.

7Jak zrobić animacie w gimp Empty Re: Jak zrobić animacie w gimp Wto Sie 30, 2011 12:42 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Jak chcesz robić gifa 100% gimp to zasada jest prosta.
1 warstwa to jedna klatka jak masz gotowe to zapisujesz w gif i ustawiasz prędkość przeskakiwania klatek.

Viego Gap jest do efektów. Nie jest wymagany aby robić gify.

Serio? Byłem przekonany, że właśnie jest potrzebny. No nic.

8Jak zrobić animacie w gimp Empty Re: Jak zrobić animacie w gimp Sro Sie 31, 2011 7:24 am

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Dzięki :) a temat można zamknąć

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.