Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Grupy Empty Grupy Sro Wrz 07, 2011 6:01 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Witam... mam pewne pytanie a na forum nic nie mogłem znaleźć (używałem szukaj) więc... jak dołączyć do grupy np: Movie Makerzy ?
Znam się troche na amv i chciałbym do takowej grupy dołączyć ale nie wiem jak... proszę o szybką odpowiedz :)

2Grupy Empty Re: Grupy Sro Wrz 07, 2011 6:16 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Operacja Świeża Krew, lub robisz jakiś SUPER MEGA KOZAK KOX EPIC AMV i admini decydują że dadzą ci takową rangę.

Przy czym szansa na to drugie jest w przybliżeniu taka jak na to, że jutro o 14:59 spadnie meteoryt, który uderzy w Aragorna ze Świebodzina, z meteorytu wyjdzie Takes zmieniający się w zieloną ciężarówkę i używając mocy kontroli jogurtu przejmie władzę nad forum nadając sobie rangę Gęś.

A na trzecie OŚK się nie zanosi.

3Grupy Empty Re: Grupy Czw Wrz 08, 2011 12:59 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Przy czym szansa na to drugie jest w przybliżeniu taka jak na to, że jutro o 14:59 spadnie meteoryt, który uderzy w Aragorna ze Świebodzina, z meteorytu wyjdzie Takes zmieniający się w zieloną ciężarówkę i używając mocy kontroli jogurtu przejmie władzę nad forum nadając sobie rangę Gęś.
Viego, tym dopiskiem zasłużyłeś sobie na mą wierność wobec ciebie. Tak ładnie skomponowałeś to zdanie, że jebłem. Brawo. ~ot taki mały off

4Grupy Empty Re: Grupy Czw Wrz 08, 2011 10:24 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Czyli mam rozumieć że zdobycie takowej grupy jest niemożliwe jak narazie czy już ogólnie ?

5Grupy Empty Re: Grupy Pią Wrz 09, 2011 2:54 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
No a jak myślisz.

6Grupy Empty Re: Grupy Pią Wrz 09, 2011 4:28 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Viego napisał:No a jak myślisz.

Ogólnie rzecz biorąc zamiast walić mi tu sarkazmy i odpowiadać pytaniem na pytanie byś poprostu napisał że "dla ciebie jest to nie możliwe" lub "Niestety ale jest to w tej chwili nie możliwe" po to jest ten dział żeby udzielać odpowiedzi na pytania tym którzy tego potrzebują... jesteś adminem powinieneś to wiedzieć...

7Grupy Empty Re: Grupy Pią Wrz 09, 2011 4:40 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
A odpowiedź dał ci już Ykmo. Jeśli jej naprawdę chciałeś, to byś ją zauważył. Szczególnie, że już w jego poście to doprecyzowałem.

Chcesz jeszcze pisemnego oświadczenia w 3 kopiach z pieczątką zakładu? Dobra, ale dokupię czarny tusz do drukarki. Zawsze brakuje czarnego tuszu.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Usniecie grupy

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.