Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#7 GADS Empty #7 GADS Czw Lis 17, 2011 5:14 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
#7 Gif Awards!

Temat prac: Naruto vs. Sasauke
Termin zgłaszania Prac: 8 Grudnia, Czwartek, 2011
Do kogo zgłaszać pracę: Do mnie na PW, nie przyjmuję na GG!
Uwagi: W gifie musi być zachowana transformacja jednego z Ninja na wyższy poziom.
Pomocne sprity:
http://sdb.drshnaps.com/objects/2/32/Sprite/Sasuke.png
http://sdb.drshnaps.com/objects/2/2/Sprite/Sasuke.png
http://sdb.drshnaps.com/objects/2/2/Sprite/Naruto.png
http://sdb.drshnaps.com/objects/2/32/Sprite/Naruto.png
Temat wiadomości(nazwa tematu, przy wysyłaniu): #7 GADS(zły tytuł = praca odrzucona)



Ostatnio zmieniony przez Feli dnia Pon Gru 05, 2011 8:54 pm, w całości zmieniany 1 raz

2#7 GADS Empty Re: #7 GADS Pon Gru 05, 2011 8:29 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Oj przedłuż, przedłuż :) Tak do niedzieli będzie spoko, chyba ;p

3#7 GADS Empty Re: #7 GADS Pon Gru 05, 2011 8:55 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
11, Niedziela. Mogę się na to zgodzić, ale dalej nie przedłużam.

4#7 GADS Empty Re: #7 GADS Nie Gru 11, 2011 4:06 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Praca[1]


Praca[2]


1. [0]
2. [0]

5#7 GADS Empty Re: #7 GADS Nie Gru 11, 2011 4:15 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
1. [1] - ta praca spodobała mi się bardziej. Niby krótsza, ale efektowniejsza, była krew, a ciosy zdawały się być bardziej "mocne", czuło się każde uderzenie. Oddaję głos na te prace.
2. [0]

6#7 GADS Empty Re: #7 GADS Nie Gru 11, 2011 4:49 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
1. [1] - Moim zdaniem praca jest słaba jak na jego twórce. Naruto shippuden walczy z Sasuke z pierwszej serii, dziwne?
2. [1] - Gif ma dziwną płynność, nie wiem jak to określić. Jest lepsza niż 1 praca.

7#7 GADS Empty Re: #7 GADS Nie Gru 11, 2011 4:53 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1. [2]- Gif jest całkiem fajnie wykonany ,jest płynny ,efekty dźwiękowe dobrze się pokrywały z uderzeniami ,jednak było kilka rzeczy które mi się nie spodobały... :
1. Kiedy Sasuke skakał po Naruto ,tak po prostu z nikąd pojawiła się jakaś wielka fala energetyczna ... nie róbmy z tego Dragon Ball'a. Przydałoby się jakies ładowanie ,czy po prostu krótkie przejście pomiędzy scenami ... trudno mi to opisać ,ale mam nadzieję ,że wiesz o co mi chodzi
2. Sasuke z pierwszej serii anime walczy z Naruto z serii Shippuuden ... WTF
2. [1]- Sam pomysł na walkę był naprawdę fajny podobał mi się ,ale neistety to wszystko co spodobało mi się w V-Gifie ... no może jeszcze fakt ,że jest stosunkowo długi.
Cała reszta w zasadzie mi się nie podobała. Przeskoki tu i ówdzie ,nierealistyczne ciosy ,uderzenia. Sztywnie wyglądające postacie także nie umilały zbytnio czasu. Dodatkowo sytuacje gdzie Naruto ,czy Sasuke leci metr nad ziemią z prędkością miliarda km/h ,nagle tak po prostu staje sobie na ziemi ... Na dodatek to jak Naruto dostaje miliard cięć w tors i tak po prostu sobie wstaje ,potem dostaje mieczem przez ryj i efekt jest taki sam ... no prosze ,co to ma być ?! Rozumiem jakąś ultra szybką regenrację ,ale bez przesady.

8#7 GADS Empty Re: #7 GADS Nie Gru 11, 2011 6:19 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
1. [2] - W tym gifie fajne było to na końcu, ten ryj tej różowej, a poza tym niby dobre było...
2. [2] - Fajny gif, jak bombi wspomniał ma dziwna płynność, poza tym to dość fajne efekty, a no i jeszcze jedno ... czemu ten gość co mu nożem przebito łepetynę dalej żył? o.O

9#7 GADS Empty Re: #7 GADS Nie Gru 11, 2011 8:26 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
1. [3] - Mogłeś zrobić jakiegoś flasha przed tym wielkim wybuchem energii, bo tak trochę to dziwnie wyglądało. Powinieneś wziąć też Sasuke z serii Shippuuden. Gif jest dobry, szczególnie scena, jak Sasuke skacze Naruto po głowie xd.
2. [2] - Tak średnio mi się podobało. Tak, jak Zbir powiedział, tutaj Sasuke leci z ogromną prędkością, nagle błysk i stoi na nogach. Sprostuję sytuację, gdy Naruto "dostaje mieczem przez ryj", Sasuke przebił głowę klona, nie Naruto, choć wydaje mi się, że klon powinien zniknąć od razu po przebiciu. Jednak nie pogniewałbym się, gdybyś skończył na tej scenie i okazałby się to prawdziwy Naruto. Zgadza się, nienawidzę Naruto i jego głupiego poczucia humoru.

10#7 GADS Empty Re: #7 GADS Nie Gru 11, 2011 9:16 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
1. [4] - Szczerze mówiąc, miałem problem z oddaniem głosu. Praca jest na dobrym poziomie, podobnie jak i jej konkurent. Dziwne trochę, że Naruto walczył z Sasuke z normalnej serii, choć sam był z Shippuudena :/ Mimo wszystko urzekły mnie tu efekty, krew, fakt, że walka wyglądała jakby naprawdę toczyła się na śmierć i życie oraz krew. Tak, za krew liczę nawet podwójnie.
2. [2] - Gif wykonany naprawdę fajnie. Jest dłuższy od swojego poprzednika i więcej w nim akcji. Brak mi tutaj jednak krwi i nie oszukujmy się, realizmu. Szczególnie chodzi tutaj o jego końcówkę z przeszyciem głowy, a nagle znikąd pojawia się kolejny Naruto. Nie czepiałbym się tego i oddał głos na tą pracę, gdyby nie istotny fakt, że całość ma dziwne tępo - jakbyś próbował poruszać postaciami pixel po pixelu, co nie jest najlepszym wyjściem.

11#7 GADS Empty Re: #7 GADS Pon Gru 12, 2011 1:40 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
1. [5] - akcja, walka wygląda naprawdę fajnie i realistycznie. Są pewne błędy do których można się przyczepić, tak jak walka Naruto Shippuuden z Sasuke występującym w pierwszej serii. Inne błędy również są zauważalne, ale to nie ocena - nie warto się rozpisywać. Podobnie jak Rayem, za krew liczę podwójnie, a tutaj, mimo że w niedużych ilościach, to mimo wszystko, owa była.
2. [2] - ciekawa akcja, zróżnicowanie technik, jednak walka jest zbyt mało realistyczna. Postacie są nieco za sztywne, animacja wygląda tak jak chciałbyś ją za wszelką cenę zrobić aż nader płynnie. Czasami, tak jak tutaj, nie wpływa to dobrze na gifa. Dodatkowo, podobały mi się efekty lotu, jednak nagłe lądowanie już niezbyt.

12#7 GADS Empty Re: #7 GADS Czw Gru 22, 2011 7:37 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Results: http://www.anrevosprites.net/t3602-7-gads#52250

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #7 GADS
» GADS
» #3 GADS
» #8 GADS
» #16 GADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.