Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1The Teleporter Empty The Teleporter Sob Lis 26, 2011 11:31 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Tym razem otwieram nabór na wasze sprity!

Nie muszą to być iście zajebiste sprity, ale żeby fajnie wyglądające i miały trochę póz. Nie mam nic przeciwko starym spritom, jak coś będę pisał, czy przyjmuję, ale pewnie i tak przyjmę.

Jak pewnie wiecie, jeden wymiar już jest, a mianowicie ten w którym Vegetto nigdy nie został rozłączony. Jednak Broly został wysłany do innego wymiaru, a raczej wepchnięty do portalu między-wymiarowego. Teraz pojawi się gdzie? A no właśnie, zrobię wymiar Z Fighter's na pewno, ale jeszcze jakieś ze dwa by się przydały, więc potrzebuję trochę spritów. Jeśli możecie zgłoście się do naboru i tu piszę do wszystkich GTW i Userów.

Pamiętajcie, stare sprity też przyjmę!

2The Teleporter Empty Re: The Teleporter Sob Lis 26, 2011 12:03 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
jak masz mojego sprita to go użyj bo ja go straciłem a przy okazji daj mi go to zrobię kilka transów :D

3The Teleporter Empty Re: The Teleporter Sob Lis 26, 2011 6:30 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
A ja nie mam komputera i sprita nie wstawie, ale chyba go masz ? Jezeli tak to sie zgłaszam.

4The Teleporter Empty Re: The Teleporter Sob Lis 26, 2011 7:07 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jeden i drugi przyjęty.

Nabór otwarty, proszę się zgłaszać!

5The Teleporter Empty Re: The Teleporter Sob Lis 26, 2011 8:06 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ja powiem tyle:
Dałem na każdym spricie dostęp do używania w animacjach, komiksach etc. aby się nie zgłaszać, ale nie wiem czy na to wpadniesz lub czy pamiętasz, że ja mam sprity więc się zgłaszam.

http://www.anrevosprites.net/t756-sprity-bercika

6The Teleporter Empty Re: The Teleporter Sob Lis 26, 2011 8:09 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Biorę kreatywnych ludzi, którzy potrafią się chociaż zgłosić. A nie tych którym się nawet posta nie chce napisać :*

7The Teleporter Empty Re: The Teleporter Sob Lis 26, 2011 8:23 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Napisał to człowiek, któremu nie chce się szukać spritów a czeka tylko na to aby ktoś się zgłosił. :*
Specjalnie dałem zezwolenie aby nie pisać wiecznie tego samego w każdym naborze.

8The Teleporter Empty Re: The Teleporter Sob Lis 26, 2011 8:30 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Napisał to człowiek, który miał już te sprity, które wysłałeś do wcześniejszego naboru. Miał nadzieję, że może ktoś ma na komputerze, a nie wrzucił na forum jakąś lepszą wersję. I nie kłóć się już :*

Btw. te pierwsze sprity pominąłem, ale dalej to już są ciekawe, nie piszę tu tylko o Shigeru ;p.

Proszę się zgłaszać, nabór ciągle otwarty!

9The Teleporter Empty Re: The Teleporter Sob Lis 26, 2011 9:05 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
O rany, nie kłóćcież się o takie głupoty :/

Wracając do tematu...
Brajan napisał:Pamiętajcie, stare sprity też przyjmę!
Huh... Oh, oops... To dobrze, bo innego niestety nie posiadam.
Im dłużej na niego patrzę, tym coraz mniej mi się podoba. Chyba będę musiał się zabrać za zrobienie nowego sprita... w przyszłości...

http://iv.pl/images/18672133605626515599.png

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.