Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Ciekawe gry. Empty Ciekawe gry. Sro Gru 14, 2011 5:21 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Witam wszystkich ARSowiczów! Otóż mam takie pytanie, jakie gry polecicie mi na taki sprzęt:
AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core 4200 2.21GHz, 950MB Ram
GeForce 6100 nForce 405

Karta graficzna stosunkowo słaba, ale jak na razie nie mam jak jej zmienić.
P.S. Jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie tematu.

Bo oczywiście wiemy, o jaki gatunek ci chodzi i mamy 140% szans (Russian Style) na trafienie akurat we właściwy.

Btw, nie piszę własnego posta, bo tylko to miałem do powiedzenia.
I sam dobrze wiesz, co ja bym polecił na dowolny sprzęt. Stare gry FTW, nawet gdy za niedługo będę miał nowego kompa.

Gatunek ? Ja gram praktycznie we wszystko Przygodówki, FPS'y, RPG'i.
Naprawde jeżelu uznam coś za warte zagrania to w to gram.

2Ciekawe gry. Empty Re: Ciekawe gry. Sro Gru 14, 2011 6:59 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Jeżeli chcesz się wciągnąć na dłużej i ten czas naprawdę spożytkować na super zabawię polecam Mass Effects 2 oraz Skyrim. Pełno videorecenzji/gameplayi z tych gier, szczególnie jeżeli chodzi o ten drugi tytuł więc na pewno ogarniesz co i jak. Jeżeli chodzi o coś zupełnie przeciwnego, czyli o dobrą akcję i mało istotną fabułę to polecam Saints Row: The Third. Split Second - bardzo przyjemna ścigałka(btw. tutaj byłbym nawet chętny na wyścig online ;]). Mógłbym wymieniać ale to chyba wystarczy, czy twój to komp ogarnie? Tego się nie da jednoznacznie określić bo na to wpływa wiele czynników, przykład może masz jakiś słaby zasilacz więc nie ma co tutaj gdybać, najlepiej sprawdzaj na stronie:
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.