Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 [PROG] Macromedia Flash 8 Professional Empty [PROG] Macromedia Flash 8 Professional Pią Gru 23, 2011 2:15 pm

Matex

avatar
Earthling
Earthling
Mam duży problem.
Załatwiłem sobie owy program czy pakiet programów? I przystąpiłem do instalacji, z tym że zamiast zainstalować program do tworzenia animacja instaluje mi jakieś nie potrzebne programy, do których muszę naściągać kolejne jak Quick Time.

Zamiast tego co chce to mam Macromedia flash 8 video encoder czy inne bzdury. Kombinuje szukam, instaluje inne rzeczy bo jakieś problemy są itp... I nie ogarniam tego. Co mam zrobić?

Pomóżcie chciałem spróbować robić animacje.

2 [PROG] Macromedia Flash 8 Professional Empty Re: [PROG] Macromedia Flash 8 Professional Pią Gru 23, 2011 3:09 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hmmm.. Pewnie to wina instalki, ja używam wersji Portable którą Ci polecam;
http://speedy.sh/HNV8d/macromedia-flash-professional-8.rar

3 [PROG] Macromedia Flash 8 Professional Empty Re: [PROG] Macromedia Flash 8 Professional Pią Gru 23, 2011 3:52 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
@up
Sam to wrzucałeś? Bo przecież w Downloadzie jest wersja portable :]

4 [PROG] Macromedia Flash 8 Professional Empty Re: [PROG] Macromedia Flash 8 Professional Pią Gru 23, 2011 3:59 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dase napisał:@up
Sam to wrzucałeś? Bo przecież w Downloadzie jest wersja portable :]
Tak, to moja wrzutka. W razie gdyby moja nie działała zawsze może spróbować tej z działu.

5 [PROG] Macromedia Flash 8 Professional Empty Re: [PROG] Macromedia Flash 8 Professional Pią Gru 23, 2011 5:34 pm

Matex

avatar
Earthling
Earthling
Dziękuje, wszystko jest już ok :)

jeszcze raz dziękuje i temat można zamknąć :)

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Locked and Solved.
Zawsze chciałem to napisać.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.