Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Animacje :) Empty Animacje :) Sob Gru 24, 2011 11:02 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Zrobiłem na razie tyle, nie wiem czy robić dalej. Jak myślicie?

https://www.youtube.com/watch?v=PiGzDPMAHTw

Jak na razie bez mapy, innym razem się ją doda.

2Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 11:20 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ehh, ale dlaczego przerysowałeś klatka w klatke scenke z DB Kai? Myślisz, że nikt nie pozna? Zrób coś CAŁKOWICIE samemu, wtedy animacja jest animacją ;/

3Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 11:22 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
To nie jest przerysowane z DB Kai...

4Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 11:38 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
OH nie, wcale nie... jak tylko natrafię na ten odcinek to podeślę. Klatka w klatkę przerysowane. No, może nie klatka w klatkę - parę klatek jest pominiętych (DB Kai działa w 25 FPS a to ma jakieś 15 FPS).

5Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 11:49 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
ok, to podeślij.

6Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 11:51 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Jak na razie wygląda całkiem spoko, jednak kontury są w jakimś dziwnym kolorze i na przykład w wypadku brew które są czarne to te dwa kolorki trochę się ze sobą gryzą.

7Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 12:03 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
https://www.youtube.com/watch?v=MN3j6s943JE
Nie no ludzie. Czzysty plagiacik. Naprawdę, nawet Ty Feli, się nabrałeś?

PS. Mój błąd, nie przerysowałeś tego z DB Kai, tylko z kinówki specjalnej DB. Ale na jedno wychodzi.

8Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 12:05 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Teraz przeczytaj moje wszystkie poprzednie posty i zobacz, czy w którymś z nich przeczyłem, że nie przerysowywałem klatek.
Przeczyłem tylko, że to nie z DB Kai.



Ostatnio zmieniony przez Brajan dnia Sob Gru 24, 2011 12:08 pm, w całości zmieniany 1 raz

9Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 12:07 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
A teraz ty przeczytaj moje posty. Zarzuciłem Ci przerysowanie klatki w klatkę. To czy jest to przerysowane z DB Kai, czy z kinówki - wychodzi na jedno. Ja też umiem tak przerysować klatki. Praca nie jest twoja, przykro mi.
Pamiętaj, że przyznałem się do błędu (pomyliłem DB Kai ze specjalnem DB). Wychodzi jednak na jedno! Tyle no, chłopie, niema co więcej o tym dyskutować.

10Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 12:11 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Moja, chcę połączyć właśnie różne scenki z odcinków jak i kinówek/specjali. I może jak mi chęci nie odejmie, zrobić jakąś krótką akcję ;p

11Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 12:14 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
To powiedz mi, czy jak wezmę czyjegoś oparka i go przerysuję, to praca będzie moja? Nie no ludzie...

12Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 12:16 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jeśli połączę parę scenek to chyba praca będzie moja nie? Nie piszę tu, że 100% jest to moje, bo nie jest :)

13Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 12:18 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ja nie mówię, że połączenie paru scenek nie jest twoją pracą (bo wtedy jest to AMV). Ja mówię, że TA, praca przedstawiona w pierwsze poście, TAK O KTÓREJ TERAZ MÓWIMY, nie jest twoją pracą.

14Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 12:19 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
w 100% na pewno nie.

15Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 1:21 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Emm... nie widzę większej różnicy pomiędzy "twoją animacją" a tym fragmentem filmu którego podesłał Dase, jedyne co je różni to całkowity brak cienie z twojej strony. W każdym razie, skoro aż tak bardzo się wzorowałeś na tamtym fragmencie, to co chciałeś wynieść z robienia tej animacji?

16Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 1:47 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Tak jak pisałem wyżej, chcę połączyć niektóre fragmenty, żeby zrobić zupełnie inną sytuacje niż była w DBZ. Jeśli połączałbym oryginalne sceny nie pasowałoby to do siebie.

17Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 2:20 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dase napisał:https://www.youtube.com/watch?v=MN3j6s943JE
Nie no ludzie. Czzysty plagiacik. Naprawdę, nawet Ty Feli, się nabrałeś?

PS. Mój błąd, nie przerysowałeś tego z DB Kai, tylko z kinówki specjalnej DB. Ale na jedno wychodzi.

Dase, ja oceniałem samo wykonanie :P.

18Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 5:39 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
To co ty na to. Zrobie plagiat oparka. Nadal bedziesz oceniac wykonanie, czy dasz mi warna/zwrocisz uwage?

19Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 6:05 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dase napisał:To co ty na to. Zrobie plagiat oparka. Nadal bedziesz oceniac wykonanie, czy dasz mi warna/zwrocisz uwage?

Człowieku chillout, nie zabij nas tutaj. Nie jest to w stu procentach plagiat, co prawda powinny polecieć credity ale to nie czas na warny tylko na delektowanie się chwilą świąt.

20Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 6:37 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Pomijając święta, które zwalniają z pracy, to z tego co wiem, nie zwalniają z przestrzegania regulaminu (a przynajmniej nic takiego nie wyczytałem). Dobra, spoko, jak kto woli... Ale po co w tedy do ciężkiej cholerci robic wgl regulamin? I btw, nie jestem zestresowany. Ja najzwyczajniej, łatwo się wkur****.

21Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 8:10 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dase napisał:Pomijając święta, które zwalniają z pracy, to z tego co wiem, nie zwalniają z przestrzegania regulaminu (a przynajmniej nic takiego nie wyczytałem). Dobra, spoko, jak kto woli... Ale po co w tedy do ciężkiej cholerci robic wgl regulamin? I btw, nie jestem zestresowany. Ja najzwyczajniej, łatwo się wkur****.
Po pierwsze tego plagiatem nie można nazwać, raczej mocnym wzorowaniem się. Więc co ty pieprzysz o nieprzestrzeganiu regulaminu ;/. Dlatego wspomniałem o credicie. Coś jeszcze?

22Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 9:09 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Tak. Sprawdź w necie co to plagiat.

23Animacje :) Empty Re: Animacje :) Sob Gru 24, 2011 9:17 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Tak. Sprawdź w necie co to plagiat.
Było by milej gdybyś nie rzucał chamskich hasełek i rozmawiał na poziomie, nie jak dziecko.

To według twojej teorii same tworzenie Oparków o tematyce Dragon Balla to plagiat, bo przecież kradniemy pomysł od Akiry Toriyamy.

24Animacje :) Empty Re: Animacje :) Nie Gru 25, 2011 8:52 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Nie, wedlug mnie plagiat to przerysowanie klatki w klatkie "animacji". Nadal nie odpowiedziales co by bylo gdybym przerysowal pixel w pixel opara, tez wystarczyloby dac creditsy?... Dobre!
Było by milej gdybyś nie rzucał chamskich hasełek i rozmawiał na poziomie, nie jak dziecko.
Czyli nie moge tez Cie prosic zebys zapoznal sie z pewnym pojeciem? Bo zarzucasz mi chyba niewiedze nt. plagiatu, ale z tego co wiem, to wikipedia nie klamie. Ale dobra, jak kto woli. Lepiej juz nie kontynuuje dyskusji, bo albo dostane warna za offtopa, albo za "kłótnie" z adminem.
Pozdrawiam, peace.

25Animacje :) Empty Re: Animacje :) Nie Gru 25, 2011 3:27 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Lepiej juz nie kontynuuje dyskusji, bo albo dostane warna za offtopa, albo za "kłótnie" z adminem.
Dostałeś kiedyś warna za dyskusję z Adminem?

Nie, wedlug mnie plagiat to przerysowanie klatki w klatkie "animacji".
Nadal nie odpowiedziales co by bylo gdybym przerysowal pixel w pixel opara, tez wystarczyloby dac creditsy?... Dobre!
Podałem Ci wyżej przykład z Toriyamą, nie wywnioskowałeś że to są dwie inne sytuacje?

Czyli nie moge tez Cie prosic zebys zapoznal sie z pewnym pojeciem?
wtf?
Dase napisał:
Tak. Sprawdź w necie co to plagiat.
Feli napisał:To według twojej teorii same tworzenie Oparków o tematyce Dragon Balla to plagiat, bo przecież kradniemy pomysł od Akiry Toriyamy.
Dase napisał:Nie, wedlug mnie plagiat to przerysowanie klatki w klatkie "animacji"

To po co miałem sprawdzać w necie co to Plagiat jak masz jakieś własne teorie.

Dobra, koniec tego bo zaczynasz wymyślać dziwne rzeczy. Nie że bronie Brajana ale różnica jest jak wstawił tę pracę a niż gdyby wstawił ten odcinek do którego dałeś linka. Siedzę kilka lat na Forach więc pozwól że ja zdecyduję jakie będą konsekwencje. Zamykam.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.