Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W] by Dart - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Dart Wto Mar 29, 2011 9:25 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Fajne włoski, ich kształt i cienie są dobre. Kołnierz super ci wyszedł bardzo mi się podoba. Płaszcz nie wygląda idealnie ale jest dobrze zrobiony, ale moim zdaniem to pomiędzy nogami powinien być trochę ciemniejszy nie uważasz? Nie umiem robić takich rękawic a bardzo mi się podobają, pasują do stroju. Spodnie nie przypadły mi do gustu, są jakby za jasne w porównaniu do całego stroju. Koszulka biała pasuje, ale spodnie w tym kolorze są za jasne, a może to cienie? Możliwe, że cienie nie są dobrze zrobione, tam gdzie masz końcówki płaszczu, po lewej i prawej stronie to tam spodnie powinny mieć ciemniejszy odcień. Ogólnie oparek/wip prezentuje się super, ale popraw kilka błędów :D.

Pozdro.

1kp

27[O-S-W] by Dart - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Dart Czw Mar 31, 2011 7:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie ma sprawy. Ale teraz czas na kolejną ocenkę.
Widać że styl cieniowania włosów uległ zmianie, niekoniecznie jednak lepiej wyglądają niż wyglądały. Pixele są rozrzucone cholernie chaotycznie. W niektórych miejscach nie powinno ich być, w innych jest ich za mało żeby to wyglądało ciekawie. Tu proponuję spojrzeć na mojego sprita, "Yoh - Modern" i zobaczyć w stylu pocieniowałem mu włosy. Jeżeli zastosujesz podobny, praca z pewnością będzie wyglądała lepiej. W przypadku twarzy sprawa ma się nieco inaczej, tu niewiele zmieniasz jeżeli chodzi o mój styl cieniowania. Błąd! Postaraj się znaleźć własny styl, który będzie wyglądał dobrze. Cienie twarzy są prawie że bazowe. Ręce to właściwie samo base, tu nie wkładasz więcej wysiłku bo stwierdzasz po prostu że jest to dobre i nic nie trzeba zmieniać. Kolejny błąd. W base trzeba zmieniać wszystko. To nie są postacie na których walniemy byle pracę bez cieni na konturach i tyle. Umiejętności idą w górę dopiero wtedy kiedy chcesz zmienić w danym base wszystko, niekoniecznie kontury, ale w przypadku cieniowanego base, cały styl autora tego base. No, koniec pieprzenia, idziemy dalej. Cieniowanie kurteczki uległo lekkiej poprawie, owszem. Mimo to, różnica między poszczególnymi odcieniami jest cholernie słaba, tych cieni nawet nie widać. Podkoszulki nie zmieniałeś, a prosiłem Cię o to w poprzedniej ocenie, szkoda. Na lewej dłoni OPAR'a nie zostawiaj jasnych pixeli, używaj tam tylko i wyłącznie najciemniejszego i średniego koloru. Cieniowanie spodni to łagodnie rzecz ujmując.. Tragedia. Mimo że z daleka nie zauważysz tak tego, to z bliska jest to tragiczny styl cieniowania. Obie nogawki różnią się od siebie stylem cieniowania, a to już poważny błąd. Za dużo średniego i najciemniejszego odcienia na prawej nogawce. Lewa powinna być ciemniejsza (Patrz: WIP w moim projekcie). Mogę Cię pochwalić tu za zmianę stylu cieniowania butów, to już coś. Mimo że jeszcze mógłbyś nad nimi popracować to wyglądają lepiej niż jakbyś zostawił bazowe. Pamiętaj. Im więcej base w danej pracy można dostrzec, tym mniejsza zasługa w tworzeniu OPAR'a dla Ciebie.

Ogółem..
Przeczytaj jeszcze raz wcześniejszą ocenę, następnie ponownie zapoznaj się z tą i łącząc je uzyskasz informacje na temat tego jakie błędy popełniasz i popełniałeś. Nad czym musisz się skupić. Tu mogę zaznaczyć że na początku musisz całkowicie pozbyć się cieni z base i starać się robić wszystko od przysłowiowego zera. No, w tym wypadku na base, ale wiesz o co mi chodzi, prawda?

[O-S-W] by Dart - Page 2 Traini

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» [SPRITY] by Dart
» heppi Dart

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.