Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Komiksy By Bercikovsky Empty Komiksy By Bercikovsky Nie Lut 26, 2012 1:41 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Postanowiłem wrzucić na forum wszystkie moje komiksy. Te których linki wygasły na forum, jak i te, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. W zasadzie nie wiem po co. Może ktoś będzie czerpał z nich inspiracje czy cokolwiek innego.

LINK!!!

Plik jest czysty, oto link do scanu:
http://iv.pl/images/36933046716017581879.png

W zasadzie nie liczę na oceny, jeśli post zostanie w dziale komiksy. Chciałem się tym tylko jakby 'podzielić'. Jeżeli administracja uzna, że post powinien znaleźć się w dziale z downloadem, to niech go przeniesie. Jeśli uzna, że post jest zbędny wystarczy przenieść go do archiwum.

2Komiksy By Bercikovsky Empty Ocenka Sob Mar 10, 2012 12:20 am

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Jak pobierałem byłem bardzo ciekawy co tam zobacze i pozytywnie zaskoczony, tak jak mówiłes że komiksy są niedokoniczone sprawiło że zrobiłem się smutny ale komiksy są wyczepiste
9.5/10

3Komiksy By Bercikovsky Empty Re: Komiksy By Bercikovsky Sob Mar 10, 2012 1:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż, nie mam zamiaru rozwodzić się nad każdą historią oddzielnie bo nie ma to najmniejszego sensu. Po prostu krótko skomentuję całość. Efekty zastosowane w nowszych produkcjach są bardzo fajnie wykonane - starsze produkcje czyta się z przyjemnością i wspomina te 'nieco odległe czasy'. Niektóre z komiksów jakie zaprezentowałeś mogłyby być dalej kontynuowane, bynajmniej ze względu na ciekawą i wciągającą fabułę. Ciekawość czytającego bierze tutaj górę i aż chce się więcej po takiej dawce.

No, ale cóż... Jestem świadomy tego, że nie będziesz żadnego z tych komiksów kontynuował. Szkoda.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.