Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Pytanie czy forum jeszcze czynne Empty Pytanie czy forum jeszcze czynne Sro Mar 21, 2012 9:35 pm

xool

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Mam pytaie czy ludzie jeszcze wchodza na te forum :japa:

2Pytanie czy forum jeszcze czynne Empty Re: Pytanie czy forum jeszcze czynne Sro Mar 21, 2012 9:40 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
🤦

...Tak.

3Pytanie czy forum jeszcze czynne Empty Re: Pytanie czy forum jeszcze czynne Sro Mar 21, 2012 9:59 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Lol, Woogy o czym ty gadasz... to forum jest puściutkie i juz każdy zapomniał o jego istnieniu. Także co do pytania, nie ludzie tu już nie wbijają...

4Pytanie czy forum jeszcze czynne Empty Re: Pytanie czy forum jeszcze czynne Sro Mar 21, 2012 10:04 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
xool napisał:Mam pytaie czy ludzie jeszcze wchodza na te forum :japa:
Nie, my wszyscy jesteśmy multikontami Feliego, podstawionymi pod boty, które odpowiadają automatycznie. Nie ma tu nic więcej do roboty, jedynie nabijamy statystyki do wyszukiwarek.



...Siedem miliardów ludzi na tej planecie i musiał przyleźć ktoś aż tak niewyobrażalnie bystry, że odkrył cały przekręt? Jak my, multikonta, to ogarniemy...

5Pytanie czy forum jeszcze czynne Empty Re: Pytanie czy forum jeszcze czynne Czw Mar 22, 2012 7:52 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
xool napisał:Mam pytaie czy ludzie jeszcze wchodza na te forum :japa:
No raczej że tak. Wystarczyło spojrzeć na ostatnie daty postów.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.