Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#12 PADS Empty #12 PADS Pon Mar 26, 2012 4:32 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
#12 Pixel Art Awards!

Temat prac: Pūar
Termin zgłaszania Prac: 1, Niedziela, 2012.
Do kogo zgłaszać pracę: Do mnie na PW, nie przyjmuję na GG!
Uwagi: Kto nie kojarzy latającego kota z Anime Dragon Ball? Nie wygląda on jakoś specjalnie skomplikowanie więc myślę że konkursem może zainteresować się więcej osób. Przyda się.

Temat wiadomości(nazwa tematu, przy wysyłaniu): #12 PADS(zły tytuł = praca odrzucona)

2#12 PADS Empty Re: #12 PADS Pon Kwi 02, 2012 10:20 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
[1] Praca
#12 PADS Kotekw

[2]Praca
#12 PADS 28320053759695779386

[3]Praca
#12 PADS Puorpixe

1. [0]
2. [0]
3. [0]

3#12 PADS Empty Re: #12 PADS Pon Kwi 02, 2012 12:45 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1. [1] -praca zdecydowanie najlepsza - zarówno pod względem cieni jak i doboru kolorów
2. [0] -niebieski puar ? Hmmm ciekawa koncepcja ,ale niestety praca za słaba na 1 miejsce
3. [0] - proporcje są ok ,ale rozmiar pracy ,czy cieniowanie pozostawia wiele do życzenia

4#12 PADS Empty Re: #12 PADS Pon Kwi 02, 2012 1:10 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
1. [1] - Nie jest zła, ale cienie gdzieniegdzie zbyt ostre i całość za bardzo kanciasta. Może to przez te grube kontury.
2. [0] - Źle dobrane kolory i cieniowanie... Pillowing? W efekcie z tłem kojarzy mi się ze spritami pokemonów ze starej serii gier, jeszcze na GBC.
3. [1] - Nie jest bezbłędna, ale najlepsza. Najlepiej dobrane kolory, choć cieniowanie mogłoby być ciut mocniejsze.

5#12 PADS Empty Re: #12 PADS Pon Kwi 02, 2012 2:02 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
1. [1] - Na ogół praca fajna, ale jak na mój gust zbyt kanciasta.
2. [0] - Praca wygląda bardziej na zabawkową replikę niż jak "żywa" postać.
3. [2] - Być może nie jest idealna, a nad cieniowaniem przydałoby się jeszcze trochę popracować, to jednak najbardziej urzekła mnie ta praca, toteż oddaję na nią swój głos.

6#12 PADS Empty Re: #12 PADS Pon Kwi 02, 2012 2:59 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
1.[1] - Nie powiem nic nowego, cieniowanie jest najlepsze, ale mi też wydaje się nazbyt kanciasta.
2.[0] - Praca nie jest najgorsza ogólnie, ale mimo wszystko konkurencyjne prace są od niej lepsze.
3.[3] - Wydaje się najlepsza. Może cieniowanie jest gorsze od pracy numer jeden, jednak najbardziej odzwierciedla Puara.

7#12 PADS Empty Re: #12 PADS Pon Kwi 02, 2012 3:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
1. [2] - autor zachował odpowiednie proporcje, choć są pewne niedociągnięcia. Mimo, że praca jest nieco za bardzo kanciasta to jest to wina prawdopodobnie zbyt ciemnego odcienia. Cieniowanie mogłoby być nieco ciekawsze, jednak nie jest źle.
2. [0] - odpowiednie proporcje zachowane, mimo pewnych niedociągnięć. Cieniowanie oraz zbyt widoczne pixele, które sprawiają, że praca jest bardziej kanciasta mnie odrzuca. Pillowing nie pasuje do tak dużych Pixel Artów, chyba, że chcemy iść na łatwiznę.
3. [3] - proporcje zachowane. Cieniowanie przyjemne dla oka, miejscami przydałoby się jednak nad nim popracować. Praca miałaby mój głos, jednak nie podobają mi się ciemne, długie linie, które w kilku miejscach sprawiają, że Puar jest zbyt... kanciasty? Nie wiem nawet jak to określić.

Prace nie są najwyższych lotów ale bardzo podoba mi się fakt, że jest ich aż trzy - w PADS rzadko się to zdarza.

8#12 PADS Empty Re: #12 PADS Pon Kwi 02, 2012 3:40 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
1. [2] - Hmm... Jakaś taka dziwna dla mnie, pod dziwnym kontem robiona, może dlatego :P Ale cienie jak i kolory świetne.
2. [0] - Chyba najgorsza z wszystkich.
3. [4] - Najbardziej mi się spodobała, dobre cienie, fajne kolorki. Ma mój głos.

9#12 PADS Empty Re: #12 PADS Pon Kwi 02, 2012 5:31 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
1. [2] -
2. [0] -
3. [5] - Wygląda najlepiej i ma mój głos

10#12 PADS Empty Re: #12 PADS Sro Kwi 04, 2012 3:05 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
1. [2] - Niby dobre, ale głowa wydaje mi się odrobinę zbyt kwadratowa i za duża. Praca nie najgorsza.
2. [0] - Praca sweetaśna, malutka i pastelowa. Yay! Ale i tak na nią nie głosuje, bo mimo, że jest pastelowa to kolory nie pasują :<
3. [6] - Nazwałbym ją najmniejszym złem z wszystkich. Jednak czy na pewno tak jest? Jedyne co jest złego to kwadratowy brzusio. A najbardziej podoba mi się pyszczek. Jest taka prosta, ale nie prostacka.

@Offtop
Chciałbym przypomnieć, że ta postać mogła zmieniać wygląd, więc bez różnicy co byście podesłali musiałoby się liczyć. Pow!
Taka mała luka. Nigdzie nie pisze, że musi być oryginalny wygląd.

11#12 PADS Empty Re: #12 PADS Pon Kwi 09, 2012 8:51 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Wyniki; http://www.anrevosprites.net/t3721-12-pads#54577

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #3 PADS
» #10 PADS
» #2 PADS
» #11 PADS
» #2 PADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.