Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1(Ximi)Ximikus O-S-W(Ximi) Empty (Ximi)Ximikus O-S-W(Ximi) Sro Maj 02, 2012 5:07 pm

ximikus

avatar
Earthling
Earthling
Nie jest to przez ze mnie zrobione,ale jest to zrobione przez -> Tuffle zezwolił na użycie ;d
Więc powiem tylko że ja sklejałem myślę że będzie ok.

(Przypominam to mój opar 1)

http://iv.pl/images/20616049477975479798.png

Credit - Tuffle,Maximus

[update]2.5.2012 Godzina - 22:58[update]
Wow nie wiedziałem że to aż tak troche źle wyjdzie ale dzięki za uwagi myśle że te dość widoczne błędy zmienie i będzie o wiele wiele lepiej :)



Ostatnio zmieniony przez ximikus dnia Sro Maj 02, 2012 8:56 pm, w całości zmieniany 2 razy

2(Ximi)Ximikus O-S-W(Ximi) Empty Re: (Ximi)Ximikus O-S-W(Ximi) Sro Maj 02, 2012 5:22 pm

Template

Template
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
To cóż OPAR wygląda fajnie: kolorystycznie i wszystko jest na swoim miejsc

- Włosy: Kształt i cienie wyglądają dobrze. Tu nie mam się do czego przyczepić.
- Kamizelka: fajne kolory, tylko te proste paski z najciemniejszymi pikselami. Usuń kilka lub zastąp jaśniejszym kolorem.
- Spodnie: tu mam niewiele do powiedzenia, bo większość rzeczy jest z cieniowania base, ale jest białe dodatki i brązowy na prawej nodze dodaje istotne szczegóły dla spodni. Jako całość wygląda dość dobrze.
- Buty: Tu widzę twoje własne cieniowanie. Minus taki że przy prawym bucie jest rozrzucona kolorystyka na górze i dole. Połącz je jaśniejszym pikselem.

OPAR jest dobry, ale wymaga kilku zmian. Popraw błędy wyżej wymienione, a będzie lepiej.

3(Ximi)Ximikus O-S-W(Ximi) Empty Re: (Ximi)Ximikus O-S-W(Ximi) Sro Maj 02, 2012 7:37 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
O lol mogłeś zrobić swoje włoski bo wziąłeś włosy od maximusa,on napewno ci wybaczy ale dodaj kredyt dla niego,twarz jest jakaś dziwna ma za długi podbródek i dziwnie to wygląda,nie jest żle ale teraz spróbuj zrobić coś swojego wiem że dasz radę postaraj się i dodaj credit.

4(Ximi)Ximikus O-S-W(Ximi) Empty Re: (Ximi)Ximikus O-S-W(Ximi) Sob Cze 02, 2012 9:54 pm

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Let's start this thing
1.Włosy:Mogłeś zrobić swoje a nie tak jak poprzednik wspomniał od maximusa ale cienie i kształt są dobre ale nawet bardzo dobre
2.Bluza/Kamizelka:Ubranie wygląda jak stroje z Naruto ale to + :) , cienie też bardzo dobre ale mógł byś poprawić barki ponieważ tam brakuje pikseli chyba że tak miało być(albo nie).
3.Spodnie:Cienie są bardzo dobre tu niema zastrzeżeń.
4.Buty:Takie normalne ale znów brak pikseli strasznie to wyglonda
5.Twarz:Jest bardzo brzydka bo wyglonda bardzo kwadratowa brakuje pikseli.
6.Tło:Wiem że to mało istotne ale pomiędzy prawą ręką a tułowiem jest inny kolor niż całe tło
Na koniec napisze że opar jest dobry ale naprawdę przy następnym dodaj piksele tak będzie lepiej wyglądać.
Pozdro

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.