Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Jak wstawic postac na mapke ? Empty Jak wstawic postac na mapke ? Czw Maj 10, 2012 4:13 pm

Mystic Death

avatar
Namekian
Namekian
A więc siema ! Moje pytanie brzmi:

Jak wstawić postać np: Goku na mapke w easy gif animatorze.

A tak apropo macie może jakąś bezpłatną,full wersje tego ?

bo ja mam testową i jescze mam 17 użyć ;(

ale jak wstwiam na mapke to mam wokolo spriita takie białe.
wez nagraj filmik jak to robisz ;P



Ostatnio zmieniony przez Mystic Death dnia Pią Maj 11, 2012 5:22 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Jak wstawic postac na mapke ? Empty Re: Jak wstawic postac na mapke ? Pią Maj 11, 2012 5:17 pm

Cryptik18

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Ja jako ja pytam: Czemu nie zrobisz tego w paincie? Nie bójmy się tego powiedzieć: najpierw rób bez mapki- na białym tle, a potem powklejasz na mapke wszytskie klatki, jak sama nazwa wskazuje- nie będzie przeskoków.

3Jak wstawic postac na mapke ? Empty Re: Jak wstawic postac na mapke ? Pią Maj 11, 2012 5:37 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Boże, Arceusie, Haruhi, Ozyrysie, Wisznu, Amaterasu, Zordonie, Wschodni Kaiōshinie, Zeusie, Niewidzialny Różowy Jednorożcu, Latający Potworze Spaghetti, Cthulhu i wielu innych, widzicie i nie grzmicie. Yoszu i Feli, jak macie jeszcze jakieś propozycje do dopisania, to dodajcie. Tylko tylu mi przyszło do głowy na chwilę obecną, a Yoszowi temat już wyczerpałem.

Że o tych gościach zapomniałem... o.o


http://www.anrevosprites.net/t235-ega-paint-kurs-gifowania-part-ii-paint-jak-to-sie-je

Poradnika korzystania z mózgu zaś pisać nie zamierzam, tę zdolność każdy człowiek powinien opanować mniej więcej w czasach, gdy się orientował, która strona kołyski bardziej śmierdzi.

I tak właściwie zgadnij, co powinniśmy wszyscy zrobić widząc taką nazwę tematu i dlaczego absolutnie zignorować.



Ostatnio zmieniony przez Viego dnia Sob Maj 12, 2012 5:42 pm, w całości zmieniany 1 raz

4Jak wstawic postac na mapke ? Empty Re: Jak wstawic postac na mapke ? Sob Maj 12, 2012 4:26 pm

Mystic Death

avatar
Namekian
Namekian
Ok dzięki.Temat do zamknięcia.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.