Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Piłka nożna- dziwna sprawa Empty Piłka nożna- dziwna sprawa Nie Maj 20, 2012 2:00 pm

Cryptik18

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Ja jako ja grałem w FIFE 10 na PS2- nie bójmy się tego powiedzieć.
Jest półfinał... Barca vs Valencja. Pierwszy mecz wygrała Barca 3:2, a rewanż Valencja 4:3. W rezultacie po dwumeczu jest 6:6 i przechodzi Barca; NIE BYŁO KARNYCH! Czy jest jakaś inna opcja rozstrzygająca oprócz karnych, czy może po prostu FIFA10 jest zj****a?

/Ostrzeżenie słowne.
Staraj się nie przeklinać.
/@Yoh

2Piłka nożna- dziwna sprawa Empty Re: Piłka nożna- dziwna sprawa Nie Maj 20, 2012 6:17 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Nie znasz zasad piłki, a grasz? Jest tak, że jeśli w play-offach(czyli te ćwierćfinały/półfinały) dana drużyna przegra u siebie, to w rewanżu musi wygrać różnicą dwóch bramek(dajmy na przykład przegrana 2:1 u siebie). Rozumiesz chyba o co chodzi?

3Piłka nożna- dziwna sprawa Empty Re: Piłka nożna- dziwna sprawa Nie Maj 20, 2012 7:09 pm

Cryptik18

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Shine znam zasady piłki nożnej (wiem na czym polega spalony)- nie bójmy się tego powiedzieć, ale moje szlachetne oblicze z takim jak w temacie "czymś" spotkało się trzeci raz, (wcześniej to olałem).
Dzięki za wytłumaczenie- dajcie mu tam jakąś nagrodę.
Zamknijcie temat, albo lepiej- USUŃCIE!

"Znam zasady piłki nożnej, wiem, na czym polega spalony"

A ja znam rosyjski. Wiem, jak się nazywa po ichniemu ich napój narodowy.

Tu miałem wstawić ośmieszający sarkastyczny tekst uwzględniający to "szlachetne oblicze", ale sobie daruję.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.