Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Cryptik18

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Co kur... nie popieramy piractwa! Myślicie, że innym się przelewa? Trzeba sobie jak najtaniej radzić! Zwolennicy ACTA!!! KOMUNIŚCI!!!

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Od czego by tu zacząć... O, wiem.

1. Jeśli korzystanie z wyszukiwarek internetowych stanowiłoby dla ciebie zbytnie utrudnienie, dostęp do internetu powinien zostać ci odebrany za samą głupotę.
2. Widzę, że zrozumienie tego, że chcemy utrzymać forum w takim stanie, żeby nikt nie miał do czego się czepić i mogli nam obrabiać lachę, jest dla ciebie zbyt trudne. To działa tak: wszyscy wiedzą (chyba za wyjątkiem ciebie...), gdzie można coś znaleźć. Pewne jednostki, które najlepiej byłoby poddać ciężkim torturom do końca życia, uważają, że nie powinniśmy tego znajdować. Co robi ogół? Ogół znajduje to mimo wszystko. Różnica jest taka, że nasze forum w tym nie pośredniczy i nie mamy sobie nic do zarzucenia.
3. ACTA nie popieramy, jak chyba 90% internetu. I jeśli chodzi o mnie, nie popieram również istniejącego systemu. W systemie, który popieram, nie istniałoby coś takiego, jak piractwo, ale również jak pieniądz. Niestety, taki system wymagałby od ludzi odpowiedzialności i odrobiny rozumu. Patrzę teraz na twojego posta, reprezentancie społeczeństwa polskiego i widzę, co się dzieje.
4. "Komuniści"? Zdefiniuj precyzyjnie, co masz na myśli, posługując się tym terminem bym wiedział, czy mam się do tego odnieść jak do obelgi czy komplementu.
5. Nie wcinaj się innym userom w ich temat z prośbą o pomoc w ten sposób. Jeszcze ktoś go zignoruje przez ciebie. (co nie znaczy, że byśmy tu jakiekolwiek linki dali)


I do reszty userów: Jeśli jeszcze się niektórzy z was dziwią, czemu gardzę naszym gatunkiem, macie fajny przykład.

Do autora tematu: Weź pod uwagę jedynie punkt pierwszy z mojego posta. Niekoniecznie z taką dosadnością, bo ta była dla istoty wyżej.

Cryptik18

avatar
Zbanowany
Zbanowany
1.Treść nie do mnie, tylko do Mystic Death on chyba ma jakiś problem, skoro prosi o link? Hmm... Ciekawe jaki?... Może nie znalazł?! Nie wszytsko co wpiszesz Google masz na tacy podane; wpiszesz w wyszukiwarkę "Wzór na obwód koła" i masz 10000 wyników z czego wszystkie są odpowiednie, dla Ciebie, ale Gdy już wpiszesz z kolei np. Stronghold Crusander PEŁNA WERSJA to wyskoczą Ci same demówki, nie bójmy się tego powiedzieć i w takiej sytuacji ja jako ja proszę o link kogoś kto lepiej "góglóię".
2. Kiedy ktoś prosi o sprita nie boimy się dać linka do sprita jakiegoś anglika, natomiast dać link do jakiegoś programu download to już wykroczenie?...Ciekawe.
3.Ja też mam wizję swojego idealnego świata, gdzie ludzie nie uciekają z więzienia bez pozwolenia, a Polska jest krajem potężnym jak Skur****syn.
4.Zmiany systemu nie przeżyłem, ale "Komunista", jak sama nazwa wskazuje kojarzy się z kimś złym tak samo jak słowo "GEJ".
5. To dawaj na gołe klaty na pw.

4Pożałowania godna dyskusja z Cryptik18 Empty Pożałowania godna dyskusja z Cryptik18 Nie Maj 27, 2012 2:59 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Idziemy po kolei? Jak chcesz.

1. Ale to ty się mu wpieprzasz w temat i robisz niepotrzebne zamieszanie. I naprawdę, trzeba być tumanem, żeby nie umieć czegoś znaleźć w internecie. Jeśli nie znajdujesz, a to gdzieś jest, to źle szukasz.
2. Sprity są wrzucane, choć nikt o tym nie mówi, na licencji podobnej do Creative Commons. Nie są robione dla kasy.
3. A jest coś takiego jak ucieczka z więzienia za pozwoleniem? Cool story, bro.
4. W takim razie podaj pełną analizę obu wyrazów, uwzględniając ich etymologię, żeby każdy mógł zobaczyć, gdzie nazwa wskazuje na jakieś złe kojarzenie się.

Wyręczę cię jednak przy tym drugim.
Słowo gej to kalka angielskiego gay. Słowo to początkowo oznaczało w przybliżeniu wesoły, szczęśliwy, a w odniesieniu do kolorów żywy (żywy kolor = gay colour). Dotarło do angielskiego z staroprowansalskiego przez starofrancuski. Staroprowansalskie gai znaczyło właśnie żywy, ale też porywczy. Zapożyczone do starofrancuskiego, przejęło znaczenie ichniejszego wyrazu jai, znaczącego wesoły, radosny.
W połowie XX wieku nabrało znaczenia powiązanego z homoseksualizmem poprzez slang więzienny, jako skrócenie wyrażenia gay cat.

Biorąc pod uwagę pełną etymologię tego słowa, "nazwa nie wskazuje" na jakiekolwiek negatywne konotacje. To samo zapewne dałoby się wykazać dla słowa "komunista", ale może pozostawię to tobie do zrobienia - sam w końcu zdecydowałeś użyć takiego, nie innego określenia.

Hm, w źródle, którym się tu wspomogłem, przy omówieniu wyrazu communist jest również nawiązanie do sposobu, w jaki słowo gay zmieniło swoje znaczenie.

5. "Na gołe klaty na pw". To brzmi groźnie. Co zamierzasz zrobić, zacapslockować mnie na śmierć?

Powiem szczerze. Jako głównemu adminowi powinno mi zależeć na zwiększeniu ilości użytkowników forum. Ale nie znaczy to, że muszę wszystkich tolerować, szczególnie awanturników, którym retoryka jest obca.
Jeśli zamierzasz w dalszym ciągu spełniać to kryterium, wynoś się stąd. Nie potrzebuję tu takich ludzi, jak ty. I nie obchodzi mnie, że masz na Neostradzie zmienne IP. Była i taka sytuacja, że jednego i tego samego człowieka zbanowaliśmy kilkanaście razy. Nie daliśmy za wygraną i w końcu się po prostu nie pojawił z powrotem dopóki sami mu nie pozwoliliśmy (ale to było już na następnym forum).

Ta pożałowania godna dyskusja została wyłączona z głównego tematu i przeniesiona do Hyde Parku.

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Cryptik18 napisał:Nie wszytsko co wpiszesz Google masz na tacy podane[...]Gdy już wpiszesz z kolei np. Stronghold Crusander PEŁNA WERSJA to wyskoczą Ci same demówki.
W życiu nic nie jest podane na tacy. A to, że ktoś naprawdę nie potrafi czegoś znaleźć w internecie jest wręcz żałosne. Zmień frazę, lub wpisz po angielsku... są też inne portale, na których możesz znaleźć to czego szukasz. Jeśli naprawdę ci na tym zależy w końcu to znajdziesz.

Cryptik18 napisał:Zmiany systemu nie przeżyłem, ale "Komunista", jak sama nazwa wskazuje kojarzy się z kimś złym tak samo jak słowo "GEJ".
Patrząc na ciebie to i słowo Polak może być obraźliwe. Tak jak wspomniał Viego "Jeśli jeszcze się niektórzy z was dziwią, czemu gardzę naszym gatunkiem, macie fajny przykład." Dla mnie żadne z wyżej wymienionych przez ciebie słów nie jest nacechowane negatywnie. Nie żyłem za komuny więc nie mam co się o niej wypowiadać. Było źle, czy dobrze? Dla mnie nie ma znaczenia... samego słowa nie odbieram jako coś złego. A co do słowa 'gej'. Tego słowa także nie odbieram jako złe. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to wyzwisko, bo poprawną nazwą jest homoseksualista. Nie mam nic do ludzi innej orientacji, więc wolę używać prawidłowej formy. Zamiast gej mogłeś użyć równie dobrze słowa debil lub idiota... jakiegoś innego wyzwiska. Jesteś homofobem, czy zwyczajnie nietolerancyjnym gimbusem? - Tak, staram się tu cię obrazić.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Właściwie, gej również stało się poprawną formą, patrz etymologia.
Jest jednak znacznie krótsze od "homoseksualista", a wielu ludzi nie lubi długich słów pochodzących całkowicie z innych języków.

Albo ogólnie długich słów i zwrotów.


Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch?
A ponieważ to link, nikt mi nie uwierzy, że to wpisałem z pamięci.

Wyzwiskiem odwołującym się do homoseksualizmu byłyby już bardziej "ciota" czy "pedał" bądź angielskie "faggot".

Poniższe do userów z długim stażem. Nowsi i tak nie zczają, więc nie ma co marnować czasu.
Spoiler:

Cryptik18

avatar
Zbanowany
Zbanowany
1.Ja jako ja po obejrzeniu wszystkich propozycji z 10 stron "gógl" po wpisaniu "Stronghold Crusander Pełna wersja" nie znalazłem takowej. Dobra zamknijmy jak sama nazwa wskazuje pierwszy punkt, jedni "góglóiom" lepiej drudzy gorzej, a niektórzy ludzie (kolega W jak Viego) nie potrafią zrozumieć siebie nawzajem, nie bójmy się tego powiedzieć.
2.Ty jako Viego, jakbyś podał link to według mnie powinni się przypieprzyć do tego, który dał program do internetu, a nie ten który dał link na jakiejś tam stronie, ale mogę się mylić. Na pw chyba nikt Cię nie rozliczy z linku?
3.Nieważne to był żart.
4.Dobra Moje szlachetne oblicze niepotrzebnie napisało tego komunistę mój błąd. Jeżeli dla Ciebie gej nie jest obraźliwe, a pedał już jest to jesteś jakiś dziwny, bo to jest to samo?! Ale chyba lubisz słow "Gej","Gay", "Guy" i inne tego typu, bo nawet Twój nick od tyłu jak sama nazwa wskazuje to "O gei V"
5.Mogę za PrintScreen'ować Cie na śmierć {żart}. Ale dziś mi żarty lecą jestem dziś w formie.

Piszesz:"awanturników, którym retoryka jest obca", coś w tym jest mój nauczyciel od J.Polskiego powiedział, ze mistrzem retoryki to ja nie jestem.
Dlatego, że pokłóciłem się z kolegą W jako Tobą to mam się wynosić? Szybko oceniasz ludzi.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Pisz dalej, pisz. Będę miał coraz więcej powodów, żeby cię stąd wywalić.

Jeśli poszukanie czegoś wymaga naprawdę minimalnego wysiłku umysłowego, nie widzę powodu, dla którego powinniśmy kogokolwiek wyręczać. To, że ludzie wykorzystują tylko 10% mocy obliczeniowej mózgu to mit. Niektórzy wykorzystują równe 0% i jak na razie nie starasz się nie być ich reprezentantem. Wracając do oryginalnego tematu, stron z tego typu programami jest ponad 9000, torrenty istnieją nie od dziś. Jeśli naprawdę nie umiesz znaleźć tego, co szukasz, sugeruję eutanazję, żeby ten i tak kiepski gatunek pozbył się chociaż najsłabszych genów.

Punkt 4 twojego posta już sobie odnotowałem. Ciesz się, że nie trafiłeś na Yoha, on by ci nie tylko zaserwował natychmiastowego bana, do tego bałbyś się chodzić do szpitali. Poważnie. Nawet trupy nie chcą być w tej samej placówce, co on.
III-7-c.

Jeśli jest tu ktoś, kto jest przeciwny pozbyciu się tego człowieka z forum, ma czas na wypowiedzenie się do 21:00 jutro, każda wypowiedź zostanie rozpatrzona.

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
A tak serio to Cryptik18 nie powinien wogule skakać i pokazywać ze jest taki duży w uszach bo tak naprawde to tylko mały gówniarz który chyba nadal został na pierwszym stopniu ewoluci.I jak można wogule skakać do admina. Wienc chyba kazdy zrozumie jak Viego go poprostu wywali ja jestem za tym

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
^ Co do Usera wyżej to się zgadzam ^.^... Jestem za BANEM Albo kilkoma Warnami dla tej oto istoty.

P.S: NA twoim miejscu Viesiu nie czekałbym i nie bawiłbym się z akim kimś tylko na miejscu zbanował =>

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Oj tam, może będzie zabawniej.

Btw, Cryptik, ignoruj tego tofika. Na niego też przyjdzie kolej.

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Na mnie tez przyjdzie kolej a za co niby bo w mojim komentarzu napewno nikogo nie obrazilem a jak masz jakiś problem dotyczoncy mnie możesz mi to napisać na PW

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
gówniarz który chyba nadal został na pierwszym stopniu ewoluci
(głównie pierwszy wyraz)
A drugi powód to pisownia, też mamy o niej parę zdań w regulaminie.

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Jeśli go uraziłem to przepraszam a co do pisowni to wiem że mi słabo mi z tym idzie ponieważ po tak długim mieszkaniu w Angli i nie rozmawiania po polsku troche zapomniałem języka

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
@UP
XD Nie że coś ale takie wymówki też słyszałem i czytałem i wgl XD...

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Microsoft Word
Mozilla Firefox
słownik

Wymieniać dalej?
Z resztą, błędy, które popełniasz, aż zieją niekonsekwencją. Ktoś, kto długo by się nie posługiwał językiem, próbowałby raczej trzymać się we w miarę bezpieczny sposób jednej zasady pisowni pewnych elementów. Przykład?
został na pierwszym stopniu ewoluci
mojim komentarzu
Jakbym nie znał polskiego i chciał pisać tak, jak słyszę, pewnie w obu przypadkach bym dał "ji".

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Jak tam chcesz ok przepraszam za pisownie postaram się poprawić

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
4.Dobra Moje szlachetne oblicze niepotrzebnie napisało tego komunistę mój błąd. Jeżeli dla Ciebie gej nie jest obraźliwe, a pedał już jest to jesteś jakiś dziwny, bo to jest to samo?! Ale chyba lubisz słow "Gej","Gay", "Guy" i inne tego typu, bo nawet Twój nick od tyłu jak sama nazwa wskazuje to "O gei V"
Że, niby lubisz czytać inne nicki od tyłu? Dalej, nie powstrzymuj się - przeczytaj również mój - wtedy będę miał powód, a żeby wykopać Cię stąd na zbity pysk. Zmienne IP mnie nie powstrzyma od tego by po +10 nieudanych próbach wywalenia Cię stąd, skontaktować się z Twoim dostawcą internetowym, który ograniczy Ci dostęp do sieci skoro nie potrafisz z niego odpowiednio korzystać. Na tym forum nie będziemy miel z czymś takim problemów.

Ty, jako Ty, jeszcze masz jakieś zastrzeżenia?...
A może, Twoje szlachetne oblicze ma coś jeszcze mądrego do powiedzenia?...
Nie bój się tego powiedzieć. Tfu! Napisać.

Cryptik18

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Nie wiem dlaczego chcecie mnie jako moje szlachetne oblicze wywieźć na taczce z tego forum? Mam dostać bana za to, że stanąłem w obronie jak sama nazwa wskazuje Mistic Death i przedstawiłem swój punkt widzenia? Chyba pora żebym odszedł z godnością, nie bójmy się tego powiedzieć, bo nie wiem dlaczego pisząc tu się pogrążam mimo tego, że to ja mam racje, ale każdy ma takią prawdę na jaką zasłużył. Ja jako ja Jestem nie na swoim terenie, nie bójmy się tego powiedzieć. Jakim cudem nie ma tu jak sama nazwa wskazuje lizodupstwa? A Ci userzy, którzy na mnie wjeżdżają i stają za kolegą B jak Viegoi do tego W, bo to admin? Może by zweryfikowali argumenty obu stron, a nie tylko administracyjnej, bo każdy ma takie argumenty na jakie zasłużył?! Poza tym jaki ban? Za kłótnię? A te 10 warnów? (które i tak nie powinien dostać, bo stoję po stronie prawa i sprawiedliwości, nie bójmy się tego powiedzieć).

Kolega C jak Viego i do tego Z powinien dostać warna, bo miedzy wierszami mnie "wyobraża".

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Poza tym jaki ban? Za kłótnię? A te 10 warnów?
Zwyczajnie nie wspominaj o pisaniu nicków od tyłu, a będziemy żyć w zgodzie. Ani mi się waż. Naraziłeś się innym - nie chciej narażać się mnie.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Chyba pora żebym odszedł z godnością
Lol, nope.

Pożałowania godna dyskusja z Cryptik18 Banhammer

Do zobaczenia mniej więcej za nigdy.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.