Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Shine Empty Shine Sob Sty 16, 2010 4:58 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony

2Shine Empty Re: Shine Sob Sty 16, 2010 5:15 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Shine Mze9h7fnoxvyf8w8xpv6
Shine 1g6y7f9c9nmljd92xmnm
Shine Vw3mp1nd2xuv371vqgau
Jedyne, co dodam to to, że posta jednak nie usunę, warna także, bo Shine'owi jakoś to nie przeszkadza. Twoja kolej Feli.

3Shine Empty Re: Shine Sob Sty 16, 2010 5:21 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
epic fail - epicki błąd? ;
Cóż w polskiej wersji brzmi o wiele gorzej

Nikt mnie nie będzie obrażał, a na takie przekonywanie Admina nie mam ochoty odpowiadać.

4Shine Empty Re: Shine Sob Sty 16, 2010 6:08 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Wyjaśnij mi więc tylko, czemu Sezowi nie zamierzałeś dać warna i możemy zamknąć sprawę, bo jak mówiłem, i post, i warn zostają, a na kłótnie ochoty nie mam.

5Shine Empty Re: Shine Sob Sty 23, 2010 10:55 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony

6Shine Empty Re: Shine Sob Sty 23, 2010 11:23 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Warn #3 zostaje uznany za bezzasadny i zdjęty.

Chyba, że masz coś przeciwko temu, żeby wyłapywać korzystanie z prac bez pozwolenia autorów, Sołtys.
/S
Potraktowałem ten post jak nie zawierający oceny pracy a zwykły offtop. Info o braku Creditów mógł dać któremuś z człoków GTW na PW bądź dodać na końcu oceny.
Ale nie na sensu się kłócić.

7Shine Empty Re: Shine Sob Sty 07, 2012 4:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
http://www.anrevosprites.net/t3619-anime#52492

https://2img.net/r/ihimizer/img441/4356/szajn.png

Warn #3
3. Spam i flood nie jest i nie będzie tolerowany. Oprócz ostrzeżeń za łamanie tej zasady użytkownik może otrzymać rangę Spamer oznaczoną kolorem różowym w zielone kropki, uznanym za najbardziej pedalski przez niezależne badania wewnątrzforumowe.
4. Definicja: nabijanie - pisanie postów krótkich, nie zawierających wrzucanych materiałów, często pozbawionych jakiejkolwiek treści lub w ogóle nie związanych z tematem, często w krótkich odstępach, co dwa lub pod rząd.
Zdefiniowane powyżej nabijanie postów jest niedozwolone. Nie mamy jednak nic przeciwko postom pisanym w krótkich odstępach lub pod rząd, o ile nie spełniają innych warunków definicji nabijania.

Nie obchodzi mnie czy to offtopic czy inny dział, w którym obowiązują pewne luzy - takie posty to przesada - nawet podczas takiej aktywności, jaką aktualnie reprezentuje forum. Nikt nie jest zwolniony z przestrzegania regulaminu.

Warn #4
c) Pisanie od tyłu nicka Yoha jest wliczane do treści obraźliwych. Jeśli to zobaczymy na chat-boxie, banujemy z miejsca. Jeśli na forum, ostrzeżenie od razu. Naprawdę, jego już to nie bawi.

Shine otrzymał pierwsze ostrzeżenie za ten punkt. Interesuje mnie, kto załapie się następny z wiedzą, że są za to ostrzeżenia.

8Shine Empty Re: Shine Sro Maj 01, 2013 8:30 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jeden warn zdjęty za kp.

Pozostają trzy.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.