Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Drobne aktualizacje Empty Drobne aktualizacje Nie Wrz 02, 2012 9:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yo! Jest kilka spraw o których przydałoby się, abyście wiedzieli. Zaczniemy więc od najważniejszych - forum „Arena”. Mając chwilę wolną, zaktualizowałem regulamin tegoż działu. Dość istotnym faktem jest to, iż dostosowałem każdy z regulaminów areny do osobnego działu. Tak więc, po wejściu w Regulamin działu pojedynków, ukaże się Wam zupełnie inny tekst, niż w przypadku Regulaminu działu turniejów. Mimo wszystko, starałem zachować się podobny schemat w przypadku wszystkich, wspomnianych tematów. Ważniejsze zmiany o których warto wspomnieć, jeżeli chodzi o kwestię zmiany regulaminów na arenie to między innymi w przypadku remisu, tematykę walki dogrywkowej będzie mógł wybrać nie tylko administrator, ale również uprawniony do tego zostanie Battle Moderator z powodów oczywistych. Kolejna, niewielka zmiana zaszła w przypadku minimalnej ilości postów od jakiej możecie głosować na forum „Arena” - teraz ilość ta nie wynosi 30, lecz 25. Głosowania we wszelkiego rodzaju walkach, poza turniejami, będą trwały nie 5 dni, a równy tydzień. Dodatkowo, za niepodanie dokładnego terminu oddawania prac, można otrzymać teraz upomnienie słowne lub ostrzeżenie od administratorów lub Battle Moderatora.
Z działu „Najlepsi”, zniknął zbędny regulamin areny. Dodano jednak:
- ranking pojedynków
- ranking walk drużynowych
- ranking Battle Royale
- ranking turniejowy

Odbiegając od tematu „Areny”, w przypadku której, to na chwilę obecną wszystkie zmiany, warto również wspomnieć o aktualizacjach spisów w działach „Download” oraz „Tutoriale”. Pliki w „Download” postaramy się odświeżać, jeżeli pozwolą Nam na to Nasze możliwości - nie będziemy jednak w stanie odświeżyć paczek, o których ich autorzy już zapomnieli - owe tematy zostaną przeniesione do archiwum w najbliższym czasie.
Jeżeli chodzi o „Tutoriale”, to dość ważną kwestią jest wprowadzenie nowych tagów, z którymi warto się zapoznać, jeżeli jeszcze się tego nie zrobiło...
http://www.anrevosprites.net/t3918-tutoriale-segregacja-poradnikow
Na chwilę obecną, wszystkie tematy posiadają odpowiednie tagi. Gdybyście planowali stworzyć nowy tutorial, prosimy o dostosowanie się do nowych tagów - ich brak będzie karany ostrzeżeniem.
Tutaj informacja ekstra - gdy zabiorę się za aktualizację portalu z czym jeszcze się zejdzie dłuższa chwila, prawdopodobnie zajmę się umieszczaniem na nim aktualnych poradników w przypadku których, nie wygasły żadne pliki oraz screeny.

Informacja z nieco innej beczki, na temat której jeszcze będziemy dyskutować to dodatkowe pola w Waszych profilach - nie martwcie się; nie będą miały nic wspólnego z ostrzeżeniami, a wręcz przeciwnie. Planuję podzielić się tym pomysłem z dwoma pozostałymi administratorami, ale będzie tutaj chodziło o przyznawanie Wam pewnego rodzaju odznaczeń oraz nagród, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

To wszystkie informacje, jakie chciałem Wam przekazać na chwilę obecną - oczekujcie kolejnego niusa na temat wprowadzanych lub planowanych przez Nas nowości, już wkrótce :65:

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.