Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Wymiana buttonami. Empty Wymiana buttonami. Pią Wrz 14, 2012 1:29 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Witam,
na wstępie chcę powiedzieć, iż dostałem pw od Feli'ego w którym napisał, że usunął link z mojego podpisu, więc proszę ponowną możliwość wstawienia linku.
Ów link jest linkiem do forum mojego serwera MMORGP (silnik tibii + naruto), także nie ma żadnej reklamy innego forum LSW.
Jeżeli aż tak bardzo Wam zależy na wymianie button za button, to mogę wstawić Wasz button na portal.



Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Pią Wrz 14, 2012 1:55 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Wymiana buttonami. Empty Re: Wymiana buttonami. Pią Wrz 14, 2012 1:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ów link jest linkiem do forum mojego serwera MMORGP (silnik tibii + naruto), także nie ma żadnej reklamy innego forum LSW.
Nie chodzi o reklamę innego forum poświęconego tworzeniu spritów - Feli po prostu dobrze wykonuje swoje obowiązki jako administrator forum. Regulamin zabrania wrzucania linków czy odnośników do stron, które nie muszą należeć do Nas czy dot. spritowania, lecz przynoszą pewne korzyści danemu użytkownikowi.

W Twoim przypadku, strona i serwer są Twoją własnością. Korzyścią z wstawienia odnośnika do podpisu, byliby nowi użytkownicy - dalibyśmy Ci reklamę z której nie mielibyśmy właściwie nic.

Wymiana? Warto, a żeby w tym przypadku wypowiedzieli się jeszcze Viego oraz Feli. Póki co, wstrzymam się od wypowiedzi na ten temat 4

btw. popraw nazwę tematu.

3Wymiana buttonami. Empty Re: Wymiana buttonami. Sob Wrz 15, 2012 9:19 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Doczekam się odpowiedzi innych administratorów ?

4Wymiana buttonami. Empty Re: Wymiana buttonami. Sob Wrz 15, 2012 9:41 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Czy wyglądam jakbym miał coś przeciwko?

Podrzuć któremuś z pomarańczowych linka, zobaczymy i pewnie wciąż nie będziemy mieć nic przeciwko.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.