Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Czas na robienie gifów Empty Czas na robienie gifów Sro Paź 31, 2012 7:39 pm

LaczekPL

avatar
Earthling
Earthling
Witam!
Zająłem się pracą nad filmikami ze spritami, oczywiście gify też muszą być. Jest problem. Zrobiłem ok. 80 obrazków do animacji w 2-4 godziny na ok 4-8 sekundową animacje. Czy wam też zajmuje tyle czasu tworzenie jednej np. walki? Bo moim zdaniem to strata czasu, a efekt jest ciekawy, ale cholernie krótki.

2Czas na robienie gifów Empty Re: Czas na robienie gifów Sro Paź 31, 2012 8:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tworzenie pojedynków jest niestety równoznaczne z tym, że albo musimy na nie włożyć niesamowite ilości klatek podczas tworzenia animacji, żeby walka była dłuższa i ciekawa, albo tworzymy szybką potyczkę, trwającą zaledwie kilka sekund. Przykłady naprawdę świetnie wykonanych animacji znajdziesz w temacie z Video Gifami Maximusa - walki są nie tylko dość długie, ale również cholernie ciekawe.

Jeżeli dopiero zaczynasz, to jeszcze długa droga przed Tobą - poczytaj dostępne tutoriale (o ile nie wygasły linki do obrazków czy downloadu), a z czasem powinno być coraz lepiej. Każdy miał takie same, lub też podobne początki - nawet ja 4

3Czas na robienie gifów Empty Re: Czas na robienie gifów Sro Paź 31, 2012 8:58 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Z czasem skill rośnie i niektóre rzeczy wykonujesz po prostu szybciej co samo wiąże się z szybszym tworzeniem animacji. Soft to też kolejny aspekt. Jeżeli w programie możesz robić motion tween to zaoszczędzasz sobie w cholerę czasu. Co prawda jest to dość czasochłonne, ale efekty potrafią być naprawdę zadowalające. Ja na przykład podczas tworzenia mogę się zrelaksować, "oderwać od świata.
Tyle w sumie, więcej motywacji;).



Ostatnio zmieniony przez Feli dnia Sro Paź 31, 2012 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz

4Czas na robienie gifów Empty Re: Czas na robienie gifów Sro Paź 31, 2012 9:01 pm

LaczekPL

avatar
Earthling
Earthling
Okej, myślałem, że tworzenie takich animów to już od stworzenia świata jest bardzo czasochłonne.
Dzięki Wam za motywację do pracy :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.