Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dragon ball Buu fury Empty Dragon ball Buu fury Sob Lis 03, 2012 10:35 am

szczepan

szczepan
Don
Don
Witajcie mam problem z doarciem do pewnej części mapy : http://www.iv.pl/images/25871772679354350738.png jest ona jakby zamknięta Głazami http://www.iv.pl/images/50251758704243912002.png prubowałem je zniszczyć ale bez skutku. Jeśli wiecie jak am dojść to dajcie screna albo wyjaśnienie jak tam dojść. Z góry dziekuje. Oh, oops...

2Dragon ball Buu fury Empty Re: Dragon ball Buu fury Sob Lis 03, 2012 11:14 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Jeden z tych kamieni musisz rozwalić ki blastami 4.

3Dragon ball Buu fury Empty Re: Dragon ball Buu fury Sob Lis 03, 2012 12:50 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
niestety wszystki skały próbowałem każdym rodzajem ataku nic niedaje. To zapewne jaki błąd gry ehh trudno ale Woggy dzięki za pomoc i także dziękuje Ykmo'wi za pomoc na gg

4Dragon ball Buu fury Empty Re: Dragon ball Buu fury Sob Lis 03, 2012 3:55 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
to raczej nie jest błąd gry. Po prostu wszedłeś na nie właściwą lokację. Grając w Legacy of Goku nie przypominam sobie żeby szło się do tego typu skał. Spróbuj inną drogą lub po prostu przeczytaj solucję ;). No cóż powodzenia.

5Dragon ball Buu fury Empty Re: Dragon ball Buu fury Sob Lis 03, 2012 4:06 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Idzie się tą drogą, jak zbiera się wszystkie Exhibity, żeby odblokować Gogetę. I z tego co ja pamiętam, którąś skałę rozwalało się ki blastami, jak przy wizycie Gotenem i Trunksem na Diablo Desert. A jak nie - spróbuj rozwalić je normalnie, hitami - może to podziała.

6Dragon ball Buu fury Empty Re: Dragon ball Buu fury Sob Lis 03, 2012 6:45 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
szczepan napisał:niestety wszystki skały próbowałem każdym rodzajem ataku nic niedaje.


To gogete da się odblokować ? xD niemiałem pojęcia ;D dobra zaczne sobie od nowa xD tym razem sprubuje ze wskazówkami ze strony db4ever czy jakoś tak Oh, oops... i dzięki za wszelką pomoc :D

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.