Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[RYSUNEK] tutorial by Neravi Empty [RYSUNEK] tutorial by Neravi Wto Lis 20, 2012 2:55 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Witam was, w poradniku jak cieniować. Będzie to światło-cień, najbardziej stosowane cieniowanie. Potrzebne przybory to:
-Piłka jakaś taka mała
-kartka
-coś do pisania
-lampka lub coś co świeci np. Latarka flesz od komórki itp.
Więc zaczynajmy:
Rysujemy koło, teraz zapalamy naszą lampkę i podstawiamy pod nią piłkę.
Teraz widzimy jak pada światło a jak cień na piłce, teraz rysujemy te cienie na kartce w kole. Ustawiamy piłkę w różnych miejscach i ciągle rysujemy to na kartce. Po co najmniej tygodniu "ciężkiej" pracy będziecie świetnie cieniować. Później zamiast piłki możecie stosować jakąś figurkę. Myślę, że pomogłem. Więc oceniajcie mój poradnik.
Jest on może krótki ponieważ nie ma tu nic trudnego. W razie jakiś pytań pisać na PW

Pozdrawiam Neravi Fuck yea.

2[RYSUNEK] tutorial by Neravi Empty Re: [RYSUNEK] tutorial by Neravi Wto Lis 20, 2012 3:30 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Krótkie tipy nie są złe. Pomimo tego mogłeś się bardziej przyłożyć, dodać jakieś screeny/coś.

3[RYSUNEK] tutorial by Neravi Empty Re: [RYSUNEK] tutorial by Neravi Wto Lis 20, 2012 4:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pomimo tego, że "coś tam" wytłumaczyłeś na temat cieni, to po pierwsze dalej nie rozumiem w jaki sposób miałoby mi to pomóc cieniować na przykład twarz postaci czy jej ubranie, jeżeli takowe bym narysował. Co więcej, brak screenów uświadamia mnie jedynie w tym, że poradnik pisałeś na szybko, niekoniecznie myśląc nad tym co w nim umieścisz.

Krótko i na temat, ale niezrozumiale i słabo.

4[RYSUNEK] tutorial by Neravi Empty Re: [RYSUNEK] tutorial by Neravi Wto Lis 20, 2012 4:34 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Według mnie powinieneś to przedstawić za pomocą jakieś filmu. Byłoby bardziej zrozumiałe i przejrzyste ;)

5[RYSUNEK] tutorial by Neravi Empty Re: [RYSUNEK] tutorial by Neravi Wto Lis 20, 2012 4:39 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Jutro na pewno będą screeny

6[RYSUNEK] tutorial by Neravi Empty Re: [RYSUNEK] tutorial by Neravi Sob Lis 24, 2012 10:13 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Ja tu patrze a screenów nie ma...Kij z tym,ogólnie nawet wytłumaczone ale myślę że od początku powinno się zaczynać od jakiejś innej figury [ nie wiem może słoik ].Pomoże to tylko w tym cieniowanie które opisałeś.Po spojżeniu na twe prace w Rysunkach jestem świadom tego że nauczę się cieniować tylko figury... 7/10.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.