Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 [Nabór] Gif albo Fick on Pią Gru 14, 2012 2:02 am

Sołtys

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Czołem, Grupa!

Od dłuższego czasu mam w głowie zarys pewnej historii. Nie wiem jednak czy przebogate efekty specjalne mojego umysłu dam radę przedstawić w postaci Gifa {vgifa}. Spróbuję gdy skończę pracę nad swoimi spritami,to właśnie wtedy rozpocznę prace.
Jak wspomniałem mam zarys historii. Brakuje paru elementów,które możecie tylko Wy uzupełnić. Po to ten nabór.

Musicie nadać charaktery moim bohaterom. Musicie być moimi bohaterami :>
Potrzebuję waszych sprite'ów. Im więcej macie spritów tym lepiej :d Nie obiecuję że wykorzystam wszystkie wasze prace,albo prace wszystkich bo może to się po prostu nie kleić.
Jeśli nie masz sprite'a możesz być kołem ratunkowym w przypadku gdy jednak zajmę się pisaniem ficka. W poście przedstaw opis charakteru swojej postaci. Jak najwięcej informacji,wszystko co uznasz za istotne dla tego bohatera. Ci którzy mają sprite'y też niech to zrobią.


Dobra,koniec bo post zrobi się bez sensu.

Liczę,że wesprzecie mnie w projekcie przez swoje posty :D

bang!

2 Re: [Nabór] Gif albo Fick on Sob Gru 15, 2012 9:58 am

Feli

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Jak mam pomóc w tworzeniu jakiejś pracy to czemu nie ;).
~~
Nazywa się Feli, jego pochodzenie oraz wiek są nieznane. Jego celem w życiu jest samodoskonalenie się oraz poznawanie świata, wyznacza sobie stopniowo cele aby nie być głową w chmurach - realista aż do bólu. Zazwyczaj jest miły, jak nie ma niczego do dodania to się nie odzywa, lubi się zabawić czasem kosztem innych lub samego siebie. Lubi nietypowe rzeczy gdzie dla innych mogą się wydawać całkiem inne/odmienne. Stawia nacisk na kondycję, szybkość i siłę. Nie dopuszcza stanu niskiej formy. Podczas walki niektóre sytuacje mogą mieć kluczowy wpływ na jego zachowanie, przypływ siły. Inspiruję go muzyka.

3 Re: [Nabór] Gif albo Fick on Nie Gru 16, 2012 12:44 am

Sołtys

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Pauki z Was. Z Was wszystkich oprócz Feliego.

Dobrze mi się pisze więc napiszę Ficka. Potrzebuję jednak was żeby ruszyć dalej. Wymyślanie Bohaterów a tym bardziej wymyślanie im charakterów jest zbyt uciążliwe. Ruszcie dupska i pomóżcie trochę :X

Nie chcę już spritów. Wystarczy Opar.

4 Re: [Nabór] Gif albo Fick on Nie Gru 16, 2012 9:00 am

Yoh

avatar
Site Admin
Site Admin
Yoh Atsuko
25 lat

Zwykle czerpie z życia pełnymi garściami. Spontaniczny, wesoły i szczery. Wielu znajomych określa go mianem „wiecznie niedojrzałego” ze względu na dziecinne zachowanie i głupie pomysły. Żywiołowy, pełen zdrowego i niezdrowego humoru. Czasami potrafi być jednak niezwykle poważny, zaskakując tym nawet swoją rodzinę. Lubi pomagać innym bez względu na to, czy owej pomocy ktoś chce, czy też nie. Uwielbia trenować - głównie w samotności, lecz wspólne sparringi mu nie przeszkadzają. Jest cierpliwy, jednak łatwo wyprowadzić go z równowagi. Leniwy i pewny siebie. Dawniej myślał pięć razy przed wykonaniem jakiejś akcji podczas walki i analizował zachowanie, ruchy i siłę przeciwnika - teraz częściej działa lekkomyślnie. Nienawidzi, kiedy na jego oczach źle traktuje się kobiety oraz dzieci - prawdopodobnie uraz z czasów dzieciństwa. Rzadko można zobaczyć go naprawdę poważnego i złego, lecz kiedy to nastąpi, użyje wszelkich metod by wygrać - często zdarza się, że dopiero podczas nieprzemyślanego działania uświadamia sobie własną głupotę, nieumyślnie szkodząc swoim towarzyszom lub sobie samemu. W niektórych sytuacjach, mniej lub bardziej zboczony.

Silvia Sawako
24 lata

Opiekuńcza, wesoła, lecz przede wszystkim szczera dziewczyna. Czasami dość wybuchowa, z charakterem kobiety lubiącej rządzić swoim mężczyzną. Pracowita, pewna siebie, uwielbia dzieci - nienawidzi kiedy na jej oczach są krzywdzone w jakikolwiek sposób - mimo to, niezwykle ciężko wyprowadzić ją z równowagi. Wbrew pozorom, jest bardzo wrażliwą i uczuciową kobietą, którą łatwo zranić. Nigdy nie działa spontanicznie - jej ruchy zwykle są niezwykle przemyślane, przez co jest uznawana za naprawdę niebezpiecznego przeciwnika.

Ayano Morioka
23 lata

Ayano to wymagająca i pracowita kobieta - cierpliwość jest jej słabą stroną. Wolny czas lubi spędzać na nauce oraz ciężkich treningach, które pomagają jej wzmocnić umiejętności wojowniczki. Pewna siebie, uwielbia nieść pomoc tam, gdzie jest to niezbędne. Jak każda kobieta, czasami zdarza się jej być naprawdę uczuciową oraz niezwykle wrażliwą osobą, którą dość łatwo zranić. Wyprowadzenie jej z równowagi nie jest trudnym zadaniem.

Gemmei Nobunaga
27 lat

W przeciwieństwie do reszty terrańskich wojowników, Gemmei jest cichą, zamkniętą w sobie kobietą, która dość ciężko zawiązuje nowe znajomości. Pracowita, pewna siebie i bezpośrednia - niezwykle ciężko wyprowadzić ją z równowagi, ze względu na obojętność i chłód jaki wokół siebie roztacza. Nigdy nie działa spontanicznie - jej ruchy są niezwykle przemyślane. Rzadko się myli - jeżeli to nastąpi, nie stara się specjalnie wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji, a po prostu otwarcie przyznaje się do popełnionego błędu. Uwielbia czytać książki oraz spełniać się artystycznie - malarstwo, gra na wszelakiego rodzaju instrumentach. Niezwykle rzadko działa pod wpływem emocji, wykazując wtedy cechy charakterystyczne dla normalnego człowieka.

Haniko Yanagimoto
28 lat

Haniko jest dość uczynną, pracowitą, pomocną i pewną siebie kobietą. Nienawidzi, kiedy wokół niej ktokolwiek cierpi i niezależnie od tego czy jest to wróg, czy też nie, zawsze w jakiś konkretny sposób zareaguje. Dość ciężko wyprowadzić ją z równowagi - anielska cierpliwość. Zwykle nie działa spontanicznie, swój ruch przemyśli kilka razy, nim cokolwiek zrobi - czasami zdarza się jednak ruszyć na wroga pod wpływem chwili.

Wystarczy? Cóż, wiek oraz imiona oraz nazwiska wolałbym, a żebyś pozostawił bez zmian. Resztę modyfikuj jak Ci wygodniej - w końcu to Twoja historia. Napisz jeszcze, czy niezbędne są Ci postacie w normalnym rozmiarze, czy nie gra on większego znaczenia i jest potrzebny tylko po to, byś wiedział jak wygląda bohater/bohaterka. Dalej jestem paueczką? :<"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

5 Re: [Nabór] Gif albo Fick on Nie Gru 16, 2012 9:23 am

Michass

avatar
Lieutenant
Lieutenant
Michass Maikeru
22 lata


Michass jest wesoły, energiczny, pomocny lecz czasami i bardzo leniwy. Zawsze do akcji pcha się pierwszy, często najpierw działa dopiero potem myśli. Nieraz przez swoje działania wpadał w kłopoty, jednak zawsze potrafił się z nich wydostać. Prawie zawsze chodzi uśmiechnięty, bardzo rzadko można go ujrzeć smutnego czy zdołowanego. Jest towarzyski i bardzo łatwo dogaduje się z ludźmi. Ciężko wyprowadzić go z równowagi, do wszystkiego podchodzi na luzie. W walce działa instynktownie, spontanicznie. Mimo wszystko przeciwnika zawsze traktuje poważnie, nie lubi wygłupiać się podczas pojedynku.

Masz ale już nie puacz :<.

6 Re: [Nabór] Gif albo Fick on Nie Gru 16, 2012 9:41 am

Jataman

avatar
Moderator
Moderator
Woogy Roleyo

Na ogół bardzo wesoły i spontaniczny, szczery w swoich zachowaniach. Można by nawet powiedzieć, że czasami jest zdrowo kopnięty i dziecinny. Stały żartowniś, humoru nie traci nawet podczas walki. Jednak są chwile, w których woli zostać sam. Zakłada wtedy słuchawki na uszy i odcina się od świata ze swoją muzyką. Mimo swojej otwartości do ludzi, nie lubi także zwierzać się innym – twierdzi, że sam sobie poradzi z własnymi problemami. Natomiast lubi wspierać innych, gdy te ich dotykają. Poza tym bardzo lubi walczyć – posiada spory potencjał, jednak ten uaktywnia się dopiero po przekroczeniu pewnej granicy. Często postępuje lekkomyślnie i mimo, że stara się zawsze zachować zimną krew, stosunkowo często działa pod wpływem emocji. Złość powoduje u niego osłabienie, a dopiero gdy dochodzi do prawdziwej furii – jego moc rośnie. Lecz zdarza się to niezwykle rzadko.Ciekawe kiedy tylko na to wpadną,
że prawda autorytetem jest, a nie autorytet prawdą?7 Re: [Nabór] Gif albo Fick on Nie Gru 16, 2012 10:58 am

Neravi

avatar
Notowany
Notowany
Higimatsu Nara. Pseudonim : Neravi.
Wiek: 19
Jest zawsze uśmiechnięty i wesoły, czasami zamiast kawału walnie jakiegoś suchara. Uwielbia walczyć i chodzić na turnieje. Zawsze gdzie się coś dzieje musi tam być. Uwielbia się uczyć nowych technik i sztuk walki. Działa czasami lekkomyślnie i wpada w tarapaty. Nie lubi zazwyczaj zawierać nowych znajomości zazwyczaj zawsze działa sam. Nienawidzi gdy silniejsi biją słabszych wtedy od razu staje w ich obronie. Bardzo ciężko go zdenerwować lecz gdy ktoś już to zrobi wpada w niewyobrażalną furię.

8 Re: [Nabór] Gif albo Fick on Nie Gru 16, 2012 5:13 pm

Sołtys

avatar
Zasłużony
Zasłużony
No,Misiaki! To rozumiem :D
Ale nadal mało nas do pieczenia chleba. Zwykłą kajzerką się nie najemy,prawda?

@Yoh
Nie jesteś już paUeczką.Jesteś MEGA PYTĄ! Świetna robota :D

Ogólnie jest dobrze,będę rozpisywał Wasze historie w oczekiwaniu na resztę chętnych :>

9 Re: [Nabór] Gif albo Fick on Nie Gru 16, 2012 6:40 pm

Ykmo

avatar
Sniper
Sniper

Toshi Akamura
20lat
Spokojny, opanowany i chamski te trzy proste słowa doskonale go opisują. Jego docinki często drażnią ludzi prze co chłopak jest uważany za samotnika chociaż w rzeczywistości jest towarzyski i nigdy nie pogardzi zabawą z przyjaciółmi.
Toshi nie jest typem lubiącym krew i śmierć jednak w sytuacjach tego wymagających potrafi zabić bez skrupułów.

10 Re: [Nabór] Gif albo Fick on Nie Gru 16, 2012 8:01 pm

Raigen

avatar
Pillar Man
Pillar Man
Sołtysq. Musi być ten Oparson czy może być bez ;3?

11 Re: [Nabór] Gif albo Fick on Nie Gru 16, 2012 8:18 pm

Rayem

avatar
KOX
KOX
Raymond Uruka
22 lata

Na pozór dosyć spokojna, wyważona osoba. Sympatyczny, wesoły, działający instynktownie. Jednak jego wojownicza natura powoduje, że toczy walki z przyjemnością. W walce wręcz jest niemalże geniuszem, już od dziecka miał smykałkę do tejże dziedziny walki. Pojedynki woli toczyć na osobności, by nie narażać innych, a w szczególności bliskich i niewinnych ludzi. Gdy światu lub ludziom zagraża niebezpieczeństwo jest gotowy porzucić dotychczasowe zajęcia i stanąć w ich obranie, kładąc na szali własne życie. Nawet w trudnych sytuacjach nie traci poczucia humoru. Uwielbia sobie żartować i używać sarkazmów. Stara się myśleć optymistycznie. Nie łatwo jest go naprawdę zdenerwować, lecz swoją prawdziwą moc ujawnia dopiero w gniewie. Ekstremalne przeżycia i silne emocje mogą udowodnić, że jest silniejszy niż się wydawało.

I oto jedna z korzyści zakładania PBF Wikii XD

/A widzisz? Wszystko pod ręką na temat własnego OC xD
/@Yoh

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.