Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Czy my się znamy? on Sro Sty 23, 2013 6:24 pm

Megow

Earthling
Earthling
Meiyo(cześć).Jestem kolejnym nowym użytkownikiem
myślę że mi pomożecie :D .

2 Re: Czy my się znamy? on Sro Sty 23, 2013 6:36 pm

Michass

Lieutenant
Lieutenant
Pewnie,że pomożemy tylko powiedz w czym ;P. Wszystko czego chcesz się dowiedzieć znajdziesz na forum. Tak więc witaj i zostań z nami jak najdłużej :D

3 Re: Czy my się znamy? on Sro Sty 23, 2013 6:41 pm

Megow

Earthling
Earthling
Michass powiedz jak to zrobiłeś,że masz obrazek Reggae-lwa a ja mam gościa w zielonej koszulce. 8

4 Re: Czy my się znamy? on Sro Sty 23, 2013 6:53 pm

Samey

Badass Fighter
Badass Fighter
Ola amigo! Witamy na forum, a co do avatara. To tego typu rzeczy załatwia się wprofilu. Na górnym pasku , tam gdzie jest home portal itd. wejdź w UCP>Emblemat i tam to ząłatwiasz.

A poza tym mam nadzieje, że zostaniesz u nasz na dłużej. Im nas więcej tym...jest więcej uzytkowników! Tak...

5 Re: Czy my się znamy? on Sro Sty 23, 2013 8:07 pm

Jataman

Moderator
Moderator
Siema, siema. Potrzeba nam nowych użytkowników, więc mamy nadzieję, że zostaniesz z nami jak najdłużej 2.
Miłego forumowania 1!
Tak, słowotwórstwo jest zajebiste!

Ciekawe kiedy tylko na to wpadną,
że prawda autorytetem jest, a nie autorytet prawdą?

6 Re: Czy my się znamy? on Czw Sty 24, 2013 4:57 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Witaj! Zapoznaj się z regulaminem forum, postaraj się nie narażać tutejszej "władzy" i baw się dobrze, spędzając z Nami czas. Polecam zapoznanie się z tematem zawierającym spis tutoriali. W tabelce powinien być podany status danego poradnika, więc będziesz wiedział, czy warto zajrzeć do konkretnego tematu w celu zapoznania się z nim, czy jednak niekoniecznie, ze względu na wygasłe linki do obrazków, ew. plików.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]