Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Czy my się znamy? Empty Czy my się znamy? Sro Sty 23, 2013 6:24 pm

Megow

Megow
Earthling
Earthling
Meiyo(cześć).Jestem kolejnym nowym użytkownikiem
myślę że mi pomożecie :D .

2Czy my się znamy? Empty Re: Czy my się znamy? Sro Sty 23, 2013 6:36 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Pewnie,że pomożemy tylko powiedz w czym ;P. Wszystko czego chcesz się dowiedzieć znajdziesz na forum. Tak więc witaj i zostań z nami jak najdłużej :D

3Czy my się znamy? Empty Re: Czy my się znamy? Sro Sty 23, 2013 6:41 pm

Megow

Megow
Earthling
Earthling
Michass powiedz jak to zrobiłeś,że masz obrazek Reggae-lwa a ja mam gościa w zielonej koszulce. 8

4Czy my się znamy? Empty Re: Czy my się znamy? Sro Sty 23, 2013 6:53 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ola amigo! Witamy na forum, a co do avatara. To tego typu rzeczy załatwia się wprofilu. Na górnym pasku , tam gdzie jest home portal itd. wejdź w UCP>Emblemat i tam to ząłatwiasz.

A poza tym mam nadzieje, że zostaniesz u nasz na dłużej. Im nas więcej tym...jest więcej uzytkowników! Tak...

5Czy my się znamy? Empty Re: Czy my się znamy? Sro Sty 23, 2013 8:07 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Siema, siema. Potrzeba nam nowych użytkowników, więc mamy nadzieję, że zostaniesz z nami jak najdłużej 2.
Miłego forumowania 1!
Tak, słowotwórstwo jest zajebiste!

6Czy my się znamy? Empty Re: Czy my się znamy? Czw Sty 24, 2013 4:57 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Witaj! Zapoznaj się z regulaminem forum, postaraj się nie narażać tutejszej "władzy" i baw się dobrze, spędzając z Nami czas. Polecam zapoznanie się z tematem zawierającym spis tutoriali. W tabelce powinien być podany status danego poradnika, więc będziesz wiedział, czy warto zajrzeć do konkretnego tematu w celu zapoznania się z nim, czy jednak niekoniecznie, ze względu na wygasłe linki do obrazków, ew. plików.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.