Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Naruto - Chaptery Empty Naruto - Chaptery Pią Lut 01, 2013 5:44 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Witajcie,
stworzyłem ten temat, by móc dyskutować o chapterach mangi Naruto (o ile ktoś ją w ogóle czyta)

Jak myślicie, co teraz będzie się działo, do czego Orochimaru użyje "ICH" ? Jak skończy się wojna oraz jak Zjednoczone Siły Shinobi "ICH" pokonają ? (w końcu to jedne z najpotężniejszych osób w całym uniwersum Naruto)

2Naruto - Chaptery Empty Re: Naruto - Chaptery Sob Lut 02, 2013 2:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No cóż... Dział był, ale pusty. Temat zapewne też pójdzie w zapomnienie, bo użytkownicy najwyraźniej nie lubią dyskusji na temat swoich ulubionych mang.
Jak myślicie, co teraz będzie się działo, do czego Orochimaru użyje "ICH" ? Jak skończy się wojna oraz jak Zjednoczone Siły Shinobi "ICH" pokonają ? (w końcu to jedne z najpotężniejszych osób w całym uniwersum Naruto)
Przede wszystkim, nie wiadomo czy chodzi tutaj o walkę. Oczywiście, akurat "ONI" mogą mieć poważny wpływ na wynik tej wojny - bierzmy jednak pod uwagę fakt, że Sasuke i jego grupka nie działają wraz z Madarą i Obito. Mają prawdopodobnie zupełnie inne plany.

A mnie interesuje najbardziej, czy "ONI" posiadają własną świadomość. Co więcej, jeżeli tak, to jaka będzie reakcja na to, że pomimo takiej nie innej śmierci, udało się ich ożywić.

3Naruto - Chaptery Empty Re: Naruto - Chaptery Sob Lut 02, 2013 2:49 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Yoh napisał:A mnie interesuje najbardziej, czy "ONI" posiadają własną świadomość. Co więcej, jeżeli tak, to jaka będzie reakcja na to, że pomimo takiej nie innej śmierci, udało się ich ożywić.


Orochimaru nie używa czegoś takiego, jak Kabuto - czyli tych kunai, które "odmóżdżały" osoby kontrolowane, więc pewnie będą mieć własną świadomość.
Zostali ożywieni dzięki Shiki Fuujin - Oro wziął ich komórki "od śmierci" - bo przecież to jest pieczęć śmierci, a shikigami (czyli boga śmierci) pokonali zakładając jego maskę.
Teraz najprawdopodobniej wejdą na miejsce walk, pokonają Madarę i Tobiego (pewnie przejmą kontrolę nad Madarą), 1-wszy zapanuje nad Juubim, natomiast 4-ty zrobi z Orochimaru jinchuuriki Juubiego.

(takie sa przynajmniej moje przemyślenia)

4Naruto - Chaptery Empty Re: Naruto - Chaptery Sob Lut 02, 2013 10:52 pm

Inerno

Inerno
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Moim zdaniem sprawy nie potoczą się tak prosto. Nie wyobrażam sobie żeby Madara, pokonując samodzielnie wszystkich 5 Kage, został rozwalony przez Grupkę Sasuke, mając przy sobie Juubiego i Tobiego. Jeżeli skutecznie opiera się całemu sojuszowi Ninja, to przejęcie kontroli nad nim może być niemożliwe. Tzn. Itachi anulował wszystkie Edo Tensei Kabuto, ale Madara zerwał te pieczęcie, zdobywając dzięki temu nieskończone ciało i chakrę (btw. to były słowa Madary zaraz po anulowaniu techniki Edo Tensei, ale skoro posiada nieskończone ilości chakry, jak sam przyznaje, to na cholere mu Juubi? Chyba kłamał. Chyba na pewno). Złapanie go w jakieś Genjutsu też odpada jako użytkownik Sharingana. Według mnie pytanie do czego użyje ich Orochimaru jest błędne, bo tak naprawdę Oro nadal podlega Sasuke, a co za tym idzie to młody Uchiha podejmuje tutaj wszelkie decyzje. Wydaje mi się, że będzie chciał on uzyskać odpowiedzi na wiele pytań, by potem podjąć decyzję jaką drogą ma podążać. Ostatnie spotkanie z Itachim uświadomiło mu, że to właśnie oni podejmowali najważniejsze decyzje na przestrzeni dziejów, a co za tym idzie, to od nich należy uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

5Naruto - Chaptery Empty Re: Naruto - Chaptery Nie Lut 03, 2013 4:11 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
grubo sie rozwineła manga pewnie naruto najebie tym starym kage i zostanie na koniec mangi hokageeeeeee yoł

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.