Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Mr.Bercikovsky and Aki Empty Mr.Bercikovsky and Aki Nie Maj 12, 2013 12:39 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Seiryū
Mr.Bercikovsky and Aki 15929784165747112666

Magiczny Collab Magiczności. Aki zrobił płaszcz i włosy. Ja dopieściłem trochę płaszczyk i zająłem się resztą. Na koniec on dodał kilka pixeli w cieniowaniu i tak powstał oto ta zajebista postać. W przyszłości będzie on moją nową postacią na PBF. Będzie demonem. A to co tu widzicie to jego ludzka forma. Zapraszamy do komentowania.

2Mr.Bercikovsky and Aki Empty Re: Mr.Bercikovsky and Aki Pon Maj 13, 2013 2:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odpowiednie proporcje zostały zachowane. Ciekawa koncepcja na stworzenie postaci.
Cieniowanie trzyma stosunkowo wysoki poziom – w tym przypadku, lepiej mogłyby wyglądać tylko włosy oraz cienie podkoszulki. Brak większych zastrzeżeń.
Dobra robota, panowie.


KP: 1
/Feli

3Mr.Bercikovsky and Aki Empty Re: Mr.Bercikovsky and Aki Sob Maj 25, 2013 12:45 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Emiko
Mr.Bercikovsky and Aki Wab____collab__emiko_sugase_by_bercikovsky-d66g8te

Jest to kolejny Collab z Akim. Aki zrobił włosy, reszta to moja inicjatywa. Potem wysłałem to do niego, a on poprawił cienie spódniczki i jeden pixel na ręce. Postać ta, tak jak poprzedni Collab z nim będzie w przyszłości moją postacią na pbf. Dodam także, że Aki się zfrajerzył i to chyba ostatni Collab, bo nie utrzymuje on już ze mną kontaktu.

Ps. Mam rozumieć, że poprzedni był tak zajebisty i over power, że nie znaleźliście żadnych niedociągnięć by napisać komentarz? Oczywiście, Yoszu, wielkie dzięki.

4Mr.Bercikovsky and Aki Empty Re: Mr.Bercikovsky and Aki Sob Maj 25, 2013 2:18 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Oczywiście, Yoszu, wielkie dzięki.
Zabrzmiało jak ironia 28… W każdym razie, nie ma problemu.
Odpowiednie dla stylu proporcje zostały zachowane. Różnica pomiędzy średnim, a ciemnym odcieniem w przypadku elementów seledynowych jest zbyt mała. Włosy wymagałyby modyfikacji – nie zachwycają pomysłowością oraz cieniowaniem. Dzięki tej spince od razu przypomniała mi się pierwsza wersja Silvii, którą kiedyś stworzyłem – dzięki za łezkę w oku, chłopaki 4
Ogólnie rzecz biorąc, nie jest najgorzej. Postać ma jednak pewne błędy, które należałoby poprawić, jeżeli tylko nadarzy się ku temu okazja.

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.