Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Yo...siemanko wam wszystkim :D Empty Yo...siemanko wam wszystkim :D Wto Maj 14, 2013 6:10 pm

Ooman

Ooman
Earthling
Earthling
Tak więc jestem nowy i mam nadzieję, że szybko się poznamy :perfect:

2Yo...siemanko wam wszystkim :D Empty Re: Yo...siemanko wam wszystkim :D Wto Maj 14, 2013 6:30 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Sebek, wyjdź. :|

3Yo...siemanko wam wszystkim :D Empty Re: Yo...siemanko wam wszystkim :D Wto Maj 14, 2013 7:25 pm

Ooman

Ooman
Earthling
Earthling
???

4Yo...siemanko wam wszystkim :D Empty Re: Yo...siemanko wam wszystkim :D Wto Maj 14, 2013 7:33 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Royalz, rozumiem ostrożność, ale nie popadajmy od razu w drugą skrajność. Miejmy nadzieję, że się mylisz.

Zakładając, że Royalz się myli, witamy.

5Yo...siemanko wam wszystkim :D Empty Re: Yo...siemanko wam wszystkim :D Wto Maj 14, 2013 7:40 pm

Ooman

Ooman
Earthling
Earthling
mam nadzieję, że na forum znajdę kilka poradników o "gifowaniu" :)

6Yo...siemanko wam wszystkim :D Empty Re: Yo...siemanko wam wszystkim :D Wto Maj 14, 2013 8:15 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
V, nie martwmy się - prędzej czy później z pewnością wyjdzie czy Royalz się myli, czy też nie. Osoby takie jak Sebek nie potrafią się nindżować 9.

Ale kończąc offtop... Witamy, Oomanie. Poradników Ci u nas dostatek, bierz i korzystaj, a my chętnie zobaczymy efekty Twojej pracy.

7Yo...siemanko wam wszystkim :D Empty Re: Yo...siemanko wam wszystkim :D Wto Maj 14, 2013 9:00 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Nieważne. Jak wspominali moi poprzednicy, prędzej czy później wyjdzie czy jesteś pewnym userem.

Witamy na forum !

Dlaczego Sebek ?
1: http://www.anrevosprites.net/t4221-sprite-fights-czyli-animacje-quloba#62927
Emotka "PERFECT", której w ostatnim czasie użyły TYLKO 2 osoby.
W/w osobnik i autor tego tematu.
2: Zainteresowanie gifami w obu przypadkach. (no tak, kto normalny przychodzi uczyć się gifów na forum o LSW ?)


I get your point.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.