Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#13 DADS Empty #13 DADS Sro Cze 26, 2013 12:30 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
#13 Draw Awards

Temat prac:
„ARS PBF” - Viego Insyendar

Termin zgłaszania prac:
5 Lipiec 2013

Do kogo zgłaszać pracę:
Yoh

Temat wiadomośći (nazwa tematu przy wysyłaniu): (zły tytuł = praca odrzucona)
#13 DADS

Uwagi:
Więcej informacji na temat postaci znajdziecie tutaj.
Styl dowolny.
Przyjmuję prace wykonane tradycyjnie ołówkiem oraz prace wykonane na tablecie.
Postać nie musi być narysowana w całości - najważniejsza jest głowa i tułów.



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Sro Gru 11, 2013 9:49 am, w całości zmieniany 1 raz

2#13 DADS Empty Re: #13 DADS Sob Lip 06, 2013 2:06 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
#13 Draw Awards


Praca #1
#13 DADS Dads_111

Praca #2
#13 DADS Dads11



1. [0]
2. [0]
Zapraszam do głosowania!

3#13 DADS Empty Re: #13 DADS Sob Lip 06, 2013 8:02 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
1. [0] Nie jest takie złe, ale brakuje kolorków.
2. [1] Naprawdę świetna praca, zasługuje na wygraną.

4#13 DADS Empty Re: #13 DADS Sob Lip 06, 2013 8:21 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Mój głos na samym początku, shall we?

1. [0] Naprawdę, nie jest źle, gdyby nie małe problemy z proporcjami twarzy. Głównie prawe oko. Jest troszkę zbyt dziwnie usytuowane. Sprzączka od pasa, haha, ciekawie.
2. [2] Wybacz, autorze pracy #1, ale to było w tym momencie do przewidzenia. Ten rysunek po prostu wypada lepiej. Moje problemy z nim? Znów oczy. Głowa jest nieco przechylona w przód, linia oczu jest cały czas pozioma. Widać to na ich dolnej krawędzi. Praktycznie poziomo i na jednej linii. Z rzeczy, które nie wpływają na jakość rysunku, ale ja je i tak wypatrzę (z myślę naprawdę bardzo oczywistego powodu): straszne wcięcie włosów, jakkolwiek by się to po polsku nie nazywało. Niestety problem jest taki, że jedynymi wzorcami są mój opar w LSW2 oraz rysunek Yoha, wzorowany na Vegetto. ...yeah. Już nie tyle problemem jest to zakończenie włosów z przodu, co wcięcie w tył. Jeśli chodzi o kształt włosów, mi osobiście jakoś bardziej by przypadły te w pracy #1, pomijając trochę dużą ich objętość.

A teraz w odniesieniu do obu prac jednocześnie.
Ta czerwień na koszulce, naprawdę się spodziewałem, że rysownicy mogliby to całkowicie inaczej zinterpretować, jednak wyszło w porządku. Jednakże to akurat zostało zinterpretowane nieco lepiej w pracy #1 - konkretnie czerwony pas dojeżdżający do krawędzi.
Druga rzecz - muskulatura jest przegięta. RPG-wise, Insyendar jest magiem, nie wojem. Problem w tym, że jedynymi wzorcami... yup. Wzorując się na Vegetto nie dało się zrobić saiyańskiej muskulatury (nawet pomimo że to tylko popiersie), ta sama sytuacja z moim oparem na LSW2. Fakt, próbuję przerobić to base, żeby było nieco mniej absurdalne, ale załóżmy, że pomimo tego, że tak często o tym wspominałem (ktoś mnie nawet chyba pytał o to. Nie, nie o mój projekt. O szczegóły dot. postaci), to nie było do powszechnej wiadomości.
Praca #2 to po prostu za dużo muskulatury jak na tę postać. Praca #1... Zrobiony jednocześnie strasznie chudy i z wyraźnymi mięśniami. I do not comprehend. To akurat mogłem nawet dopisać do zarzutów przy głosowaniu.

Chociaż teoretycznie mogłem inaczej, do głosowania wziąłem pod uwagę tylko szczegóły samej jakości rysunku. Nie zwróciłem wtedy uwagi na szczegóły dot. zgodności z postacią, wymieniając je poza głosowaniem, jako opinię.

I od tego dwie rzeczy.
- przypomnieliście mi, że (chyba) Yoh mnie próbował namówić na zobrazowanie Viego Insyendara z długimi włosami, czyt. jak by się to prezentowało z tym czerwonym. Thanks. Zobaczymy, czy to zrobię.
- widzę dwie prace. Nie trzy. Ty, który raczej wiesz, że wiem, że wiesz, że wiem, że chodzi o ciebie: I am disappoint.
Znaczy trzy rzeczy.
- chcę po konkursie zobaczyć tę wersję z Adventure Time. Ewentualnie w trakcie. Ewentualnie w ogóle. Tę trzecią też.

No i widzicie, Michass zdążył się wbić przede mną.

5#13 DADS Empty Re: #13 DADS Sob Lip 06, 2013 11:25 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
1. [0] Pierwsza reakcja, gdy wchodzę do tego tematu - Wow, fajne. Viesiu będzie zadowolony. Dobra praca, jedynie twarz podłużna. Ma mój gło-zjeżdżam niżej. Powracam tutaj znowu. Włosy ciekawe, choć może nie do końca takie jak an oparze. Dobre cienie i wszystko, no ale... :<
2. [3] Dobre, jedynie twarz mi się nie podoba. Wygląda pyszałkowato. Ten nos i spojrzenie... nie pasują do Viega. No i oczywiście znowu to wcięcie w włosach - zakole. Serio? Serio? Serio? Coście wszyscy się uparli na to? To, że Viesiu jest jednym z najstarszych wojowników na Terrze nie znaczy, że ma zakola. Nieważne, ma mój głos.

Ogólnie ogromne propsy dla obu prac.

Tam zaraz najstarszy, raptem 7250 lat. 20 lat i 7230 lat doświadczenia. Jak kiedyś będę miał jakiekolwiek umiejętności, to może jakoś zrobię Insyendara z epicką brodą.

6#13 DADS Empty Re: #13 DADS Sob Lip 06, 2013 11:42 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1.[0]- Rysunek jest ładny ,za włosy z wielką chęcią zagłosowałbym na tą pracę ,ale cała reszta niestety odpada w przedbiegach w stosunku do pracy drugiej.
2.[4]- po prostu lepsiejsza ( szczególnie twarz :P )

7#13 DADS Empty Re: #13 DADS Sob Lip 06, 2013 6:47 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
1.[0] To, że jej nie wybrałem, nie znaczy że jest słaba, też mi się podoba, ale druga jest lepiej dopracowana :)
2.[5] No ta praca bardziej mi się podoba, dlatego oddaje głos na nią.

8#13 DADS Empty Re: #13 DADS Pon Lip 08, 2013 11:22 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
1.[0] Good job, but...
2.[6] Jedynka jest całkiem dobra, no ale jednak to jest inna klasa pracy. Chyba nikt nie ma wątpliwości, kto ją wykonał.

9#13 DADS Empty Re: #13 DADS Sro Lip 10, 2013 11:48 am

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
1.[0] niezłe
2.[7] praca jest bardziej dopracowana i ma kolory

10#13 DADS Empty Re: #13 DADS Pon Lip 15, 2013 10:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wyniki:
http://www.anrevosprites.net/t4297-13-dads#64572

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #3 DADS
» #11 DADS
» #6 DADS
» #12 DADS
» #4 DADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.