Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W]by_Shekan Empty [O-S-W]by_Shekan Pon Sie 19, 2013 8:10 pm

Shekan

Shekan
Earthling
Earthling
Hai jestem gotów podzielić się z wami moim pierwszym OPAR'em. Nie prezentuje on żadnej postaci z gry, filmu, itp. Proszę zatem o wyrozumiałość ;)
[O-S-W]by_Shekan Jlmw
EDIT
Druga praca. Jeżeli prawdą jest to że tworząc sztukę oddajemy cześć siebie... ... To ja nie chce widzieć tego co we mnie siedziało rysując TO:
[O-S-W]by_Shekan Sn55



Ostatnio zmieniony przez Shekan dnia Nie Lis 09, 2014 10:52 am, w całości zmieniany 1 raz

2[O-S-W]by_Shekan Empty Re: [O-S-W]by_Shekan Nie Wrz 22, 2013 3:21 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Pierwszy OPAR widzę jest połączeniem kilku innych ... ,a przynajmniej skorzystałeś z czyjegoś base i nie dałeś za to creditów - nie ładnie. Generalnie widać ,które elementy wykonałeś samodzielnie a które nie. Włosy wyglądają naprawdę źle ,zarówno pod względem cieniownia jak i wykonania konturów. Spróbuj poobserwować pracę inych i pamiętaj ,że wszystko ma swoje miejsce. nie rozzstawiaj pixelów osowo ,bo to nigdyu nie kończy się dobrze.

3[O-S-W]by_Shekan Empty Come Back :D Nie Lis 09, 2014 10:47 am

Shekan

Shekan
Earthling
Earthling
Dochodzi południe więc wrzucam wam kilka prac :P
Kakashi
[O-S-W]by_Shekan F0kpGtVZp
A1 (pseudonim roboczy)

[O-S-W]by_Shekan IdiNEuEZp
Moja Wiki :)
[O-S-W]by_Shekan Kpnc58N5p

No i mój pierwszy zaczęty SPAR
[O-S-W]by_Shekan Zf3eOm

I jak może być? W SPARze nie ma włosów bo jeszcze nie za dobrze mi wychodzą (przykład Kakashi), kiedyś dorobię :P
No i Yoh czekam na obiecaną krytykę :D

Zapomniał bym....
Credity za Base dla : Ykmo, Mrchaos :D



Ostatnio zmieniony przez Shekan dnia Nie Lis 09, 2014 2:33 pm, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : Update)

4[O-S-W]by_Shekan Empty Re: [O-S-W]by_Shekan Nie Lis 09, 2014 2:43 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Nie może być. Poziom maximus, niestety.
Po 1, wywal to stare, brzydkie base i weź coś nowego, świeżego, najlepiej base Luki.
( http://lukasahl1.deviantart.com/gallery/ )
Po 2, czytaj tutoriale Yosza, o ile jeszcze są
Po 3, nie zaczynaj robić sheetów, jeżeli one-shoty Ci nie wychodzą. Najpierw naucz się cieniować, robić dobre kontury i wymyślać ciekawe designy postaci.
Powodzenia.

5[O-S-W]by_Shekan Empty Re: [O-S-W]by_Shekan Nie Lis 09, 2014 4:54 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
W momencie kiedy zobaczyłem, że Ro wypowiedział się w tym temacie, wiedziałem, że walnie "Maximusem" i absolutnie się nie zawiodłem haha ^^. Klasyczny Ro
No cóż prace nie są wysokiej jakości, ale nie ma co się dziwić, jeżeli z grafiką nie miałeś doczynienia od dłuższego okresu czasu, a na dodatek i wcześniej Twoja przygoda z LSW nie była zbyt długa.
Nie ma co ukrywać, że pracom troszkę brakuje - zarowno w kwestii cieniowania jak i konturów. Dobrałeś sobie jakieś stare niezbyt atrakcyjne base, z którego już dawno nikt nie korzystał ... nie mam pojęcia czemu ludzie to robą kiedy mają dostęp do wielu innych, zdeydowanie lepszych base'ów ( i absolutnie nie mówię o sobie, bo sam base'ów dobrych robić nie porafię, podobnie na nich pracować ). Kakashiego włosy pozostawiają wile do życzenia pod względem kształtu, ale trzbe aprzyznać, że poprzeczkę postawiłeś sobie wysoko, bo nie jest to łatwa postać do wykonania.
Pierwszy raz także widzę, żeby ktoś nazywał swoje OC'y po autostradach, ale każdy widać ma swoje własne dziwactwa. Z tego wszystkiego najbardziej podoba mi się Twoja dziewczyna. Jest gothcą, czy metalem? Takzdaje się wyglądać - czerwone włosy, czerwone spodnie, czarna koszulka.
Tak czy siak pracuj pracuj i pracuj. Co rpawda teraz nic wspaniałego nie zrobisz, ale może za tydzień, miesiąc, czy dwa dojdziesz do takiego poziomu, że będziemy mogli tylko pozazdrościć

[kp]2[/kp]

6[O-S-W]by_Shekan Empty Re: [O-S-W]by_Shekan Nie Lis 09, 2014 5:29 pm

Shekan

Shekan
Earthling
Earthling
Zbir napisał:Jest gothcą, czy metalem?
Metal, dlatego jest moją dziewczyną, jedyna w klasie swoją drogą :D
@Topic
Rozumiem że base'y są stare ale ja nie widzę problemu w samym starcie na takich.
A ta nazwa nie nawiązuje do polskiej budowlanki :D Po prostu nie nazywam postaci które robię tylko dla zabawy albo tak jak teraz do ćwiczeń.
Tak jak mówisz teraz mam zamiar trochę w tym posiedzieć, może kiedyś jakiś komiksik :D Na razie mam zamiar robić codziennie kilka OPAR'ów i wrzucać w niedziele do krytyki.
A teraz posłucham się waszej rady i poszukam base'a, do następnego :D

7[O-S-W]by_Shekan Empty Re: [O-S-W]by_Shekan Pon Lis 10, 2014 7:14 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie może być. Poziom maximus, niestety.
d'oh.
Troll level: Roy~.
Po 1, wywal to stare, brzydkie base i weź coś nowego, świeżego, najlepiej base Luki.
( http://lukasahl1.deviantart.com/gallery/ )
Nie każdy preferuje nowy i świeży styl.
Po 2, czytaj tutoriale Yosza, o ile jeszcze są
Na chwilę obecną, nie ma.
nie mam pojęcia czemu ludzie to robą kiedy mają dostęp do wielu innych, zdeydowanie lepszych base'ów
Kwestia przyzwyczajenia? Kwestia gustu? Ciężko powiedzieć, ale jeżeli ludzie sięgają po starsze base, wyraźnie jest w nich coś, co sprawia, że chcą oni tworzyć swoje grafiki właśnie na nich.

Kakashi prezentuje się... dziwnie. Nie chodzi mi o sam styl wykonania, ale... nadmuchaną głowę. W stosunku do całego ciała postaci, główka jest zdecydowanie za wielka - nawet jak na standardy LSW. Nie rozumiem również, dlaczego postanowiłeś pocieniować cały ubiór oraz fryzurę, jednak olałeś skórę. Tak jak napisał Zbir, zabierając się za rysowanie właśnie Kakashiego, postawiłeś sobie poprzeczkę stosunkowo wysoko. Z drugiej strony, to dobrze.
AutostradaGuy nie wygląda źle. Kontur nie jest zły ale również niewiele odbiega od szablonu na którym pracowałeś. Brakuje mi tutaj cieniowania. Kaptur również nie jest najwyższej jakości ale z doświadczenia wiem, że jest to element niełatwy do wykonania.
Wiki prezentuje się całkiem dobrze. Staraj się ograniczać ilość czarnego konturu wewnątrz grafiki. Jeżeli chcesz zaznaczyć jakieś konkretne elementy, używaj ciemnych odcieni kolorów, jakie stosujesz. Nie zostawiaj również niecieniowanej skóry, jeżeli rozkładasz cienie na innych elementach grafiki - nie komponuje się to zbyt ciekawie.
SPAR natomiast reprezentuje dość marny poziom. Nie mam tutaj na myśli cieniowania, gdyż początkowo będzie Ci ciężko osiągnąć upragnione rezultaty. Chodzi o zdecydowanie za prosty design postaci - mało zmian w podstawowym szablonie, dodatkowo brak jakichkolwiek włosów - taka prostota bardzo rzadko wpływa na pozytywną ocenę grafiki.

Ogólnie rzecz biorąc, nie jest tragicznie.
Miałeś dość długą przerwę od pikseli, przy czym wcześniej dopiero zaczynałeś swoją przygodę ze spritami. Jeżeli zamierzasz ją kontynuować, ćwicz - efekty Twojej pracy będą widoczne na pewno w niedługim czasie.

Obietnica dotrzymana...
Now, give me a cookie!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.