Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 15 z 17]

351Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sro Maj 08, 2013 6:55 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
doobre, mimo że nie słucham często to lubię Eminema.

352Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Maj 30, 2013 9:53 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nie słucham takiej muzyki, ale może być 4

353Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pią Cze 14, 2013 2:35 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jakoś już mnie nie rusza. Choć sporadycznie jeszcze można włączyć.

354Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Wto Cze 18, 2013 11:37 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Lolz, demonologia - co tu dużo mówić. Ładna pani, zabawny motyw ze Starscreamem i odrzucające robale. Well, nie lubię Słonia, tylko jeden jego kawałek mi przypadł do gustu - z Tomaszem Struszczykiem bodajże - "Początek końca". 

A ja ostatnio usłyszałem ten kawałek i mnie straszna ochota naszła na jakąś zabawę (w sensie dancing albo koncert rockowy lub coś w tym guście, gdzie można się wyszaleć):

Tak, całkowicie zmieniam rytmy na coś lżejszego. Ostatnio czuję przesyt hh.

355Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pon Lip 22, 2013 1:49 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nie jestem pewien czy to rock ,czy disco polo ;/
Mi osobiscie się nie podoba.
Narzekacie na hh ,więc proponuje Gintrowskiego:
https://www.youtube.com/watch?v=WMGRSA8mCO0

lub wersja Live o nieco innnym charakterze ,ale równie świetna:
https://www.youtube.com/watch?v=Dn4-tAFdOxY

356Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sob Sie 24, 2013 1:56 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Pierwsze przesłuchanie: Nie jest źle, nie moje klimaty.
Drugie przesłuchanie: Chyba zaczyna mi się wkręcać, ale to nadal nie to.
Trzecie przesłuchanie: Za głośno melodia, za cicho słowa, ale i tak trzy razy słucham.
Jest fajne, ale trochę takie zbyt smętne - nie żebym nie słuchał takich rzeczy, ale nie pasuje mi na ostatni czas coś takiego. Jednak jak mnie zbierze na jakieś rozkminy czy coś, to na 80% do tego wrócę.

No a z mojej strony znowu trochę rapu.

357Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sob Sie 24, 2013 5:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Uszy mi krwawiły, jednak przesłuchałem całość - to zdecydowanie nie moje klimaty.
Natomiast Gintrowski był ciekawą odskocznią ;)

358Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sob Paź 26, 2013 10:55 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
A mi uszy przy twoim nie krwawiły. Całkiem całkiem, choć czegoś mi brakowało...

Tak i znowu ja coś wrzucam, a co mi tam.

359Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Wto Gru 03, 2013 2:14 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Takie lajtowe, do przesłuchania ot tak. Może być, choć jakoś szczególnie mnie nie wciągnęło.

A ja chciałem Wam wrzucić Sabaton, tylko nie jestem pewny który kawałek, bo oba są genialne.
Dobra, wybieram ten:

A Ci, którym się spodoba i wyrażą chęci, polecam jeszcze ten - klik.

360Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sro Gru 04, 2013 7:00 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Fajne, nawet bardzo - podoba mi się, ale komu nie :P
A ode mnie :
Pewnie już było, ale co tam :)
https://www.youtube.com/watch?v=2Qnck1lFwjs

361Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sro Lut 12, 2014 1:55 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
^ Nie podoba mi się :(

https://www.youtube.com/watch?v=1ycOp67eLoM

362Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sro Lut 12, 2014 4:04 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Powiem ci, że nie najgorsze.

A z mojej strony teraz coś spokojniejszego:

363Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sro Lut 12, 2014 8:14 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Przyjemny wokal, dobre do zasypiania x)

364Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Maj 15, 2014 11:36 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Szczerze? Takie sobie... bardzo przeciętne i nudne ;/

365Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pią Maj 16, 2014 8:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Szczerze powiedziawszy, takie sobie.
Niespecjalnie przepadam za tego typu muzyką, aczkolwiek nie jest najgorzej.

To teraz coś ode mnie... xd

366Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pią Maj 16, 2014 12:28 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
@Bercik
Rozpierdol po całości, jednakże nie jest to najlepszy track na tej płycie. Jak dla mnie to KęKę zjadł cały Kodex 5. O tym:

367Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pon Cze 09, 2014 6:38 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
No co mogę powiedzieć? Raps wysokiej półki. Świetne i tyle - choć wolę Tau.


A z mojej strony coś co chodzi mi po głowie przez swój dziwny, chory klimat  It\'s my chance!...

368Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Cze 19, 2014 12:28 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman


Strasznie dobry OST z HxH, które ostatnio zacząłem oglądać.

369Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Cze 26, 2014 1:26 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
O dziwo bardzo mi się podoba, choć do samej serii anime jestem zupełnie bezpodstawnie nastawiony negatywnie - #JustBercik. Naprawdę świetne, lubie takie klimaty, przypomina mi troszkę OST z Bleacha kiedy jest Espada.


A z mojej strony troszkę klasyki :D

370Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Cze 26, 2014 1:36 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface
The best of the best ;P


Coś ode mnie  Meow face Max. 

371Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sro Lip 02, 2014 12:44 pm

Erik

Erik
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Na początku myślałem że będę musiał się zmusić do słuchania całego, jednak po chwili wpadło w ucho, to z jakiejś gierki czy cuś?

https://www.youtube.com/watch?v=BKXKWBcaV3A

372Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Nie Lip 06, 2014 6:47 pm

Spaniel

Spaniel
Namekian
Namekian
Klasyk :)



Coś z przytupem od Skindreda ;)

373Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sro Lip 30, 2014 2:49 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nie takie złe, po kilku razach wpada w ucho :D

A teraz coś z mojej strony.

374Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Wrz 04, 2014 7:16 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Fajne, fajne Berciku.
Teraz ja.

375Muzyka Poprzednika - Page 15 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Wrz 04, 2014 10:07 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Mr.Bercikovsky napisał:Fajne, fajne Berciku.
Teraz ja.
Aż, mi się przykro zrobiło jak to czytałem. Zupełnie jakbym raz jeszcze czytał "Psa ,który jeździł koleją" ;_;.
Arab vegeta całkiem, całkiem ,ale w samochodzie bym raczej głośno nie puszczał ;p.
Zeusa fajnie się słuchało - ciekawy, dynamiczny beat.

Ode mnie trochę klasyki.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 15 z 17]

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.