Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Make it bun dem Empty Make it bun dem Wto Mar 24, 2015 3:07 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
W ten piątek jadę na 3-dniowe zawody Czech Open w Nymburku, a więc wiadomo z czym się to wiąże - z kopaniem ruskich z nieobecnością na forum. No bo nie jestem pewny czy w ogóle będę brał ze sobą lapka, a nawet jeśli tak to raczej będę miał tam co robić.
Właściwie jakbym tutaj tego nie napisał to i tak pewnie nikt by nie zauważył, ale powiedzmy, że chciałem się pochwalić. No i trzymajcie kciuki. To mój pierwszy seniorski występ w walkach, więc będzie stresik ;s

Bless!

2Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Wto Mar 24, 2015 4:04 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Taekwon-Do, tak? Widzę, że troszkę krajów tam będzie brało udział, duża konkurencja. Mam nadzieję, że nie sprawisz Nam zawodu i sięgniesz po złoto :). Czy o co tam walczycie - kase, pas, uznanie, kobiety, szybkie fury, czy inne pomioty piekielne :D

3Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Pon Mar 30, 2015 10:41 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Taekwondo ITF dokładnie :)
Już wróciliśmy. Mam brąz w walkach -85kg, ale zadowolony ze swojego występu nie jestem. Jednak dwa tygodnie anginy robi swoje :P
Jeśli kogoś to interesuje - polska ekipa ogólnie prawie na samych brązach poleciała - 11 brązowych i 1 złoty.

Aha, jeśli chodzi o walkę o DB to postaram się pod koniec tego tygodnia coś zrobić, przepraszam z zwłokę.
To tyle. Bless!

4Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Pon Mar 30, 2015 2:03 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Brąz to żaden wstyd. Dostać się na międzynarodowe zawody to już powód do dumy, a zająć na nich 3-cie miejsce to naprawdę świetna sprawa. Gratulacje Jatku, oby tak dalej :))

5Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Nie Kwi 12, 2015 2:54 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Zbir napisał:Brąz to żaden wstyd. Dostać się na międzynarodowe zawody to już powód do dumy, a zająć na nich 3-cie miejsce to naprawdę świetna sprawa. Gratulacje Jatku, oby tak dalej :))
Może nie to, że wstyd, ale miałem apetyt na więcej. Szczególnie, że przegrałem z zawodnikiem, z którym 4 lata temu także spotkałem się w półfinale i wygrałem :P No ale nieważne, właściwie nie po to tu odpisuję xd

Nie było mnie przez ostatnie 3 dni, bo były kolejne zawody. Tym razem ja nie startowałem, bo były one dla młodszych zawodników, ale byłem sędzią.
Nie wiem czy w ogóle ktoś zauważył moją nieobecność, co by potwierdzało moją teorię z pierwszego posta xd

To tyle, bless!

6Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Nie Kwi 12, 2015 7:28 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ja zauważyłem, miśku ;*

[y]Ja tysh.[/y]

7Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Czw Sty 28, 2016 12:15 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Nie będę zakładał nowego tematu, bo po co.
W piątek o 05:00 rano wyjeżdżamy na zawody Polish Open, więc nie będzie mnie zapewne do końca weekendu (ew. w niedzielę późnym wieczorem albo nocą się zjawię, jeśli nie pójdę spać po 10-godzinnej podróży autobusem).

Jeśli chodzi o NPCowanie to postaram się odpisać przed wyjazdem (całej jednej osobie), ale w weekend może być problem, nie gniewajcie się :P

To wszystko, trzymajcie się!

8Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Czw Sty 28, 2016 12:44 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
ale Twoje obowiązki może przejąć Yoh, c'nie?

[j]Mowa o NPC? Jak najbardziej może, ale czy to zrobi to pytanie nie do mnie :P[/j]

9Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Pon Lut 01, 2016 12:29 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Już wróciłem. Jeśli kogoś to interesuje, zdobyłem dwa złota, a mój klub zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej :)
Forum ogarnę późnym wieczorem albo jutro, bo dziś jeszcze mam pracę.
Bless!

10Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Pon Lut 01, 2016 2:27 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Propsuje, teraz wiem, że warto było czekać!

11Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Pon Lut 01, 2016 4:25 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Gratulacje ;)

12Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Pon Lut 01, 2016 7:45 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Make it bun dem Okaeri-yoko

13Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Pon Lut 01, 2016 8:45 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No, no ,no, brawa Woogiaszku, jesteśmy dumni :>

14Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Wto Lut 02, 2016 2:37 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
jestem ciekaw ilu dzikow ubiles. dalej przedzial +80kg? jaki wzroscik?

15Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Wto Lut 02, 2016 8:38 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
O lel, jaki odzew.
Dzięki za wszelkie gratulacje, Panowie.

Mr.Bercikovsky napisał:
Make it bun dem Okaeri-yoko
Podaję hasło: OKOŃ
Nie, serio. Nie mam pojęcia co tu jest napisane. Google nie pomaga.

Shine napisał:jestem ciekaw ilu dzikow ubiles. dalej przedzial +80kg? jaki wzroscik?
Niestety na tych zawodach zabrakło mojej kategorii wagowej (-85kg lub open), toteż nie powalczyłem. Złote medale mam za układy formalne stopni mistrzowskich i techniki specjalne seniorów. A jeśli chodzi o te, w układach miałem 5 przeciwników, a w t.s. 8 o ile mnie pamięć nie myli.
A mierzę ~190cm

16Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Wto Lut 02, 2016 9:00 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Woogbert napisał:Nie, serio. Nie mam pojęcia co tu jest napisane. Google nie pomaga.
Okaeri.
[j]O, to wiele wyjaśnia :P[/j]

17Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Czw Lip 14, 2016 12:48 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Chcę tylko zaznaczyć, że wciąż żyję. Jestem na obozie tkd i tydzień temu rozlał mi się wyświetlacz w telefonie, a w związku z tym, że nie ma tu Wi-Fi, zostałem odcięty :P dopiero teraz przyszedł mi zastępczy telefon. Tak czy siak, 18 wracam i 19 jadę na kolejny, więc do końca lipca będę raczej rzadko.
Pozdro z Mazur!

18Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Pią Lip 15, 2016 9:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
< patrzy na ilość nowych postów w ciągu dnia >
< patrzy na ilość userów zalogowanych w ciągu ostatnich 24h >
< czyta nowy post Jatamana w Nieobecnościach >

No... nie, czekaj. Serio?
Nie no, dziękuję, że powiadomiłeś administracj-... admina o swojej nieobecności. Takie coś bardzo się ceni i mam nadzieję, że szybko awansujesz wyżej, Jataponku : * < ba dum tsss... czekaj na Viesława, bo jest headem XD >















A teraz... nie, no... serio? XD
Uwierz mi - jako adminowi - że w obecnej sytuacji, ten dział jest naprawdę zbędny i w ogóle, ale szkoda mi licznika postów XD

19Make it bun dem Empty Re: Make it bun dem Sob Lip 16, 2016 12:37 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Pozdrowienia z Mazur!
To nie brzmi tak fajnie, jak całe życie mieszkasz na mazurach... ;/
A niech cie Jataponie!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» make fresh!

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.