Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Konnichiwa Empty Konnichiwa Czw Cze 11, 2015 9:50 pm

Goku Final

Goku Final
Earthling
Earthling
Witam wszystkich serdecznie. Od paru lat zajmuję się tworzeniem grafik do ots'a dragon ball legend, gdzie na 4um tej gry poznałem Yoh'a. Biorąc pod uwagę poziom Jego prac, postanowiłem, że dołączę do grona użytkowników anrevo. Mam nadzieję, iż dzięki Wam podniosę nieco swoje umiejętności pixelowania  :P.
Tak na początek dam swoją "pierwszą" pracę w takim stylu, nie wiem jak Wy to nazywacie opar czy coś w ten deseń  Oh, oops?....
Jest, a przynajmniej miała być to postać Himura Kenshin. 
Konnichiwa Q6uRfls
Oceniajcie oraz piszcie jakie błędy zrobiłem, co jeszcze można poprawić itd.. Przyjmę wszelką krytykę na klatę, ponieważ bez tego nie uda mi się polepszyć. Z góry dzięki

Pozdrawiam
Goku Final

2Konnichiwa Empty Re: Konnichiwa Pią Cze 12, 2015 5:51 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O, siema xD
Himura nie prezentuje się źle. Jak na początek, wręcz całkiem nieźle. Nie wiem czy zastosowanie kolorowego konturu prezentuje się lepiej od klasycznego, czarnego, ale całokształt nie wygląda najgorzej. Wrzuć tego oparka do odpowiedniego działu na forum - jak wrócę z roboty, to pewnie go skomentuję znacznie dokładniej xd
Nie spodziewałem się, że zawitasz na ARS xd

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.