Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Shigeru Nakatoni on Sob Sie 15, 2015 4:49 pm

Mr.Bercikovsky

avatar
KOX
KOX

Imię: Shigeru
Nazwisko: Nakatoni
Pseudonim: White King
Wiek: Nieznany
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Iester
Usposobienie: Chaotic Neutral
Poziom mocy (PL): 105,000j
Statystyki:
Atak: 120
Obrona: 85
Energia: 235
Szybkość: 255
Inteligencja: 95
Siła fizyczna: 135
Koncentracja: 125


Cele:
1. Za wszelką cenę chronić Sandrę, Mayu, Rin i Arisę.
2. Nigdy więcej nie skrzywdzić rodziny i bliskich.
3. Żyć spokojnie wraz z rodziną.
4. Zemścić się na swoim złym alter ego, odpowiedzialnym za śmierć bliskich i zniszczenie Iesterii.
5. Dobrze wychować dzieci.
6. Stoczyć z Yohem Atsuko walkę na poważnie.
7. Pokonać swojego brata, Scizora.
8. Pokonać Keijiego.


Opis postaci: Iester obecnie żyjący wraz z żoną i córkami na Terrze. Jeden z najpotężniejszych wojowników przebywających na tej planecie. Mieszka w domku znajdującym się w Eminie na ulicy Panoramio. Młodszy syn nieżyjących już Satoko i Shinozakiego Nakatonich. Sam mówi o sobie "White King". Jako Iester ma możliwość kontrolowania jednego z żywiołów. W jego wypadku jest to lód. Niegdyś zyskał także inne moce, jednak "pozbył się" ich podczas treningu w Room of Spirit and Time.

Osobowość: Shigeru na ogół jest cichy, spokojny i zamknięty w sobie. Jest w pewnym stopniu typem samotnika. Zazwyczaj wszystko robi sam i po swojemu. Nie lubi, gdy ktoś mu w czymś przeszkadza. Nie lubi mówić o sobie i słuchać o przeżyciach innych. Dla obcych zimny i szorstki. Nie obchodzą go uczucia osób, które nic dla niego nie znaczą. Nienawidzi, gdy ktoś miesza się w jego sprawy, sam też stara się nie ingerować w życie pozostałych wojowników z Terry. Leniwy, najchętniej by tylko leżał, lub spędzał czas z rodziną. Szanuje kobiety i dzieci. Nie znosi, gdy ktoś robi im krzywdę - zwłaszcza na jego oczach. Uważa, że osoba podnosząca rękę na kobietę lub dziecko zasługuje na karę. Kocha swoją rodzinę, do której zalicza także najbliższych przyjaciół - Maxa, Arise i Hanako. W stosunku, do nich jest otwarty i szczery. Często ulega żonie, która zmusza go do robienia rzeczy, których na ogół by się nie podjął. Nie przepada za walką, stara się jej unikać tak długo jak to tylko możliwe. Jednak kiedy już do niej dojdzie, zazwyczaj daje z siebie wszystko. Rzadko kiedy wtrąca się w pojedynek innej osoby. To samo tyczy się treningu. Preferuje samotne ćwiczenia, jeśli jednak ma już z kimś trenować to może być to jedynie członek rodziny. Mówi o sobie White King.

Wygląd zewnętrzny: Shigeru ma ciemniejszą karnację. Jego niepoukładane włosy są koloru ciemno-brązowego. Charakterystyczną ich cechą są dwa, opadające na czoło kosmyki. Nie zasłaniają one jednak oczu o kolorze ciemno-niebieskim. Oczy zawsze ma lekko przymrużone, co wygląda jakby był wiecznie znudzony, lub zmęczony. Jest dość wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną. Zazwyczaj nosi biały bezrękawnik z kapturem, na którym znajdują się czarne wzorki. Warto zauważyć także, że ciuch ten jest specjalnie obciążony, co pomaga mu w treningach. Ciężar jednak nie przeszkadza Nakatoniemu w żaden sposób podczas zwykłych czynności. Chłopak nosi także luźne, treningowe spodnie koloru czarnego. Do całości idealnie pasują czarne buty z białymi wykończeniami oraz bandaże na dłoniach.  

Historia:
-

Techniki i zdolności
Instant Transmission - Technika dzięki, której można przenieść się w dowolne miejsce we wszechświecie. Użytkownik przykłada dwa palce do czoła po czym skupia się i szuka energii istoty do której chce się przenieść. Jeżeli ją namierzy po chwili znajduje się przy niej.
Celestial Comet - Technika polegająca na natychmiastowym wystrzeleniu w przeciwnika średniego rozmiaru pocisku KI lub serii takich pocisków. Mimo krótkiego czasu ładowania atak do najsłabszych nie należy.
Celestial Beam - Technika polegająca na natychmiastowym wystrzeleniu w przeciwnika fali energii podobnej do tej jak przy ataku Kamehameha. Mimo krótkiego czasu ładowania atak do najsłabszych nie należy.
Taiyoken - Technika oślepienia. Polega na ułożeniu palców na twarzy i stanięciu "pod słońce". Atak powoduje chwilowe oślepienie osób znajdujących się w określonym obszarze od atakującego.
Ice Control - Umiejętność pozwalająca Shigeru na kontrolowanie oraz tworzenie lodu. Chłopak może tworzyć dowolne kształty z lodu i przelewać do nich swoją energię powodując, że twory zaczną się poruszać.
Breath of Frost - Technika polegająca na uwolnieniu z ust dużego podmuchu zimnego powietrza. Jest to w sumie dość słaba aczkolwiek efektywna technika. Potrafi zamrozić słabszych przeciwników.
Hail of Bullets - Jedna ze słabszych technik polegająca na wystrzeleniu masy pocisków KI w stronę przeciwnika. Jest bardzo podobna do Renzoku Energy Dan.
Cold Wave - Atak bardzo podobny do Kamehameha. Polega na zgromadzeniu w dłoniach kuli energii, następnie wystrzeleniu jej w przeciwnika pod postacią lodowej fali energii.
Frosty Regeneration - Technika lecząca. Polega na pokryciu lodem rany lub całego ciała w zależności od obrażeń. W porównaniu do innych technik leczących czas leczenia jest dość długi.
Cold Handed Warrior - Atak polegający na przelaniu do dłoni lodowej energii, następnie uwolnieniu jej przy ciągłym, bardzo szybkim uderzaniu przeciwnika.
Arcitc Blaze - Technika, dzięki której użytkownik przemienia lód w bardzo jasną substancje o stanie ciekłym. Kontakt z okiem przeciwnika pozbawia go wzroku na dość długi czas.
Aurora Thunder - Potężny atak polegający na zebraniu w dłoniach energii. Gdy tej będzie wystarczająco należy złożyć ręce nad głową i w odpowiednim momencie wystrzelić przed siebie potężny lodowy podmuch lub serię takich podmuchów.
Aurora Execution - Potężny atak podobny do Aurora Thunder z tym wyjątkiem, że zgromadzoną energię użytkownik wystrzeliwuje w niebo uderzając pięściami w górę. Energia spada praktycznie w tym samym momencie ze zdwojoną siłą i trafia wprost w przeciwnika.
Ice Lance - Technika polegająca na zmaterializowaniu lodowej lancy wyglądem podobnym do Guan dao. Użytkownik może zmieniać jej rozmiary poprzez przesyłanie do niej swojej energii. To samo tyczy się wytrzymałości, im więcej energii tym wytrzymalsza staje się broń.
Hands of The Ice God - Polega na pokryciu całych, rąk lodem i ciągłym przelewaniem do niego energii. Lód może przybierać różna kształty.
Frozen Tower - Technika podobna do Some no Mai, Tsukishiro. Polega na wystawieniu ręki przed sobą i tworząc smugę lodu zakreśleniu półkola i tym samym utworzenia na ziemi białego koła, które zamraża wszystko w zasięgu swojego promienia w górę.
Avalanche - Jedna z najpotężniejszych technik Shigeru. Polega na zgromadzeniu ogromnych pokładów energii, które momentalnie zmieniają się w ogromną lawinę spadającą z nieba. Lawina jest naprawdę ogromna bo teren przykryty śniegiem wynosi kilometr kwadratowy. Energię można zbierać w nieokreślonym czasie ale im więcej jej zgromadzonej tym mocniej lawina uderza.  
Ice Coffin - Chłopaka otacza potężna lodowa aura. Użytkownik wystawia otwartą rękę przed siebie i wymawia pierwszy człon techniki. Powoduje to opady śniegu. Gdy użytkownik zaciska dłoń płatki śniegu zamieniają się w pokaźnych rozmiarów lodowe lance. Po wypowiedzeniu drugiego członu techniki lance ruszają w stronę przeciwnika atakując z każdej strony. Po chwili przeciwnik zaczyna zamarzać. Lód tworzy wokół niego coś na wzór lodowej trumny. Trumna może, aczkolwiek nie musi pęknąć na tysiące malutkich kawałków, zależy to od ilości energii włożonej przez użytkownika.
Ice Tomb of a Thousand Souls - Technika wymagająca sekwencji złożonych pieczęci i uniesieniu rąk do góry. Atak polega na stworzeniu kilkuset lodowych słupów wokół przeciwnika. Po zakryciu ofiary nad słupami pojawiają się dwa błękitne dymki, które po zetknięciu z lodem tworzą jeden, wielki słup z kolcami. Całość zaczyna jasno świecić na niebiesko po czym widowiskowo eksploduje.
Morning Breeze - Słabsza wersja Ice Age. Poprzez uwolnienie znacznej ilości energii rozchodzącej się w każdym kierunku na obszarze kilometra zamraża wszystko co znajduje się na drodze, obniżając temperaturę do zera bezwzględnego.
Ice Age - Technika poświęcenia. Poprzez uwolnienie całej energii rozchodzącej się w każdym kierunku zamraża ogromny obszar, w tym także użytkownika obniżając temperaturę wszystkiego do zera bezwzględnego.


Przedmioty:
Odtwarzacz MP3 - przenośne urządzenie służące do słuchania muzyki. Bardzo często używane przez Shigeru podczas drzemek.
Książka - od pewnego czasu Shigeru coraz częściej sięga po książki. A właściwie jedną. Jej treść jest tak naprawdę niewiadoma, jednak Nakatoni często wyciąga z niej pewne 'mądrości'.
Semmies - dziwne urządzenie wmontowane w oko Shigeru. Służy głównie do zapisywania informacji. Posiada także możliwość skanowania, w celu uzyskania informacji. Nazywane często przez Shigeru Seven Eye Memories ze względu na siedem specjalnych technik zawartych w tym przedmiocie.
Senzu Beans (x10) - magiczne fasolki, które posiadają niezwykłe właściwości lecznicze. Po spożyciu jednej, ranny lub chory wojownik odzyskuje całe swoje siły witalne i zaspokaja głód na wiele dni.
Mapa - mapa, na której zaznaczony jest punkt oznaczony "X".
Energetyczna kulka: Devil Soul - przedmiot jednorazowego użytku zwiększający moc ataku i siłę fizyczną użytkownika.

2 Re: Shigeru Nakatoni on Sob Sie 15, 2015 4:51 pm

Mr.Bercikovsky

avatar
KOX
KOX

Imię: Sandra
Nazwisko: Nakatoni
Pseudonim: Nightwalker
Wiek: Nieznany
Płeć: Kobieta
Rasa: Wampir
Usposobienie: Neutral Good
Poziom mocy (PL): 85,150j
Statystyki:
Atak: 135
Obrona: 90
Energia: 176
Szybkość: 108
Inteligencja: 120
Siła fizyczna: 75
Koncentracja: 148


Cele:
1. Chronić rodzinę i bliskich.
2. Żyć spokojnie wraz z rodziną.
3. Dobrze wychować dzieci.
4. Dorównać reszcie czołowych wojowników.
5. Obudzić swoją prawdziwą moc.
6. Poprawić swoje stosunki z całą rodziną Shintaro.


Opis postaci: Jedna z potężniejszych wampirzyc chodzących po Terrze. Wywodzi się z rodu Shintaro, jest córką Selene i Eleazara. Ma starszego brata Erica i młodszą siostrę Amelię. Obecnie żyje wraz z mężem i córkami w Eminie na ulicy Panoramio. Jako czystej krwi wampir ma możliwość kontrolowania energii charakterystycznej dla tej rasy. Dziewczyna od dziecka doskonaliła swoje umiejętności.

Osobowość: Sandra na co dzień jest uśmiechniętą, miłą i życzliwą dziewczyną, która chętnie pomaga innym. Bardzo pracowita i odpowiedzialna. Zawsze stara się jak najlepiej wykonać powierzone jej zadanie. Jest otwarta wobec innych. Bardzo ceni sobie przyjaźń i choć wie, że zawsze może liczyć na przyjaciół, to niechętnie prosi ich o pomoc. Stara się być samodzielna. Uważa, że każdy zasługuje na drugą szansę. Nie lubi być w centrum uwagi, choć nie boi się tego. W trakcie walki staje się bardzo poważna i zazwyczaj stara się zrozumieć swojego przeciwnika. Twardo dąży do realizacji wyznaczonych sobie celi. Często namawia także Shigeru do rzeczy, których chłopak normalnie by nie zrobił.

Wygląd zewnętrzny: Sandra jest młodą, niezbyt wysoką kobietą o jasnej karnacji. Ma długie, jasnobrązowe włosy, które sięgają jej poniżej pasa. Posiada dość bujną grzywkę składającą się z kilku większych kosmyków. Posiada duże, jasnofioletowe oczy. Ma bardzo drobną budowę ciała. Jest szczupła, jej piersi nie są duże, to samo tyczy się pupy. Zazwyczaj nosi białą bluzeczkę z jednym, długim rękawem. Bluzka jest na tyle krótka, że odsłania jej znaczną część zgrabnego brzucha. Nosi długie, czarne spodnie, które świetnie podkreślają jej figurę. W pasie ma przewiązane krótkie paero koloru białego. Buty, które nosi również są koloru czarnego z kilkoma białymi elementami, które idealnie pasują do reszty stroju dziewczyny.

Historia:
-

Techniki i zdolności
Instant Transmission - Technika dzięki, której można przenieść się w dowolne miejsce we wszechświecie. Użytkownik przykłada dwa palce do czoła po czym skupia się i szuka energii istoty do której chce się przenieść. Jeżeli ją namierzy po chwili znajduje się przy niej.
Celestial Comet - Technika polegająca na natychmiastowym wystrzeleniu w przeciwnika średniego rozmiaru pocisku KI lub serii takich pocisków.
Celestial Beam - Technika polegająca na natychmiastowym wystrzeleniu w przeciwnika fali energii podobnej do tej jak przy ataku Kamehameha. Mimo krótkiego czasu ładowania atak do najsłabszych nie należy.
Torpedo Phalanx - Użytkownik kumuluje energię w dłoniach, po czym łączy ją wysuwając ręce przed siebie. Następnie wystrzeliwuje ją w postaci setek pocisków.
Death Spin - Polega na zgromadzeniu w uniesionej ręce wirującej energii podobnej do tej z Rasengana tylko sporo większej. Gdy kula osiąga wystarczające rozmiary użytkownik wystrzeliwuje ją w postaci dość dużego, wirującego pocisku.
Pink Blade - Atak bardzo podobny do Ki Sworda z tym wyjątkiem, że w tym wypadku ostrze pojawia się dosłownie na kilka sekund. Użytkownik gromadzi wokół dłoni energię Ki po czym uwalnia ją w postaci różowego ostrza.
Dark Whisper - Technika pozwalająca na rozmowę telepatyczną pomiędzy przedstawicielami rasy wampirów.
Quiet Edge - Miecz, który Sandra otrzymała od Carlisle, podczas jednego z pobytów w podświadomości. Ostrze te jest niezwykle wytrzymałe, dzięki krążącej w nim energii. Sandra przywołuje broń, wyciągając dłoń przed siebie. Ostrze materializuje się niemal natychmiastowo.
WYGLĄD
Flash - Technika używana po przyzwaniu Quiet Edge. Polega na błyskawicznym wyprowadzeniu pchnięcia w przeciwnika. Pomimo swojej prostoty atak zadaje duże obrażenia dzięki energii zgromadzonej w ostrzu. Nazwa wzięła się od niesamowitej szybkości z jaką wyprowadzany jest atak oraz poświaty, która zostaje za ostrzem.
Death Bow - Technika polega na zmaterializowaniu energetycznego łuku. Działa on na zasadzie takiej jak łuki Quincy. Jednocześnie może wystrzelić maksymalnie 100 energetycznych strzał. Po przebiciu celu strzały zazwyczaj znikają, zależy to od woli użytkownika.
Vampire Blade - Technika polega na chwilowym zmaterializowaniu sporych rozmiarów cienistego miecza. Teoretycznie ostrze powinno przeciąć każdą materię słabszą od użytkownika.
*Wymagana forma Vampire Hunter*
Night Smoke - Natychmiastowa technika regenerująca polegająca na zmienieniu części ciała lub odciętych kończyn w dym i ponownym przyłączeniu ich do ciała. Regeneruje wszystko poza odcięciem głowy.
*Wymagana forma Vampire Hunter*
Dark Leave - Technika polega na przemieszczaniu się za pośrednictwem cienia. Użytkownik dosłownie wchodzi w cień po czym może wyjść z innego. Technika działa na obrębie 30 metrów.
*Wymagana forma Vampire Hunter*
Blood Rose - Technika polegająca na zmaterializowaniu broni palnej jaką jest Deagle z czerwonym krzyżem na obudowie. Wystrzeliwuje potężne promienie energii. Broń jest idealna do polowania na Wampiry.
*Wymagana forma Vampire Hunter*
Silver Fang - Technika polegająca na zmaterializowaniu bliźniaczej wersji Blood Rose z tym wyjątkiem, że na obudowie znajduje się srebrny krzyż.
*Wymagana forma Vampire Hunter*
Mirrors - Technika polegająca na otoczeniu pola walki energetycznymi lustrami. Pobierają one energię od każdego, kogo odbicie się w nich pojawi. Gdy lustra zostaną zniszczone energia trafia do użytkownika techniki. Plusem tej techniki jest to, że Sandra używa jej w formie Vampire Hunter, tym samym unika jej skutków. Jako wampirzyca nie ma odbicia.
*Wymagana forma Vampire Hunter*
Bloody Sun - Atak bardzo podobny do Death Ball'a. Polega na zgromadzeniu jak największej ilości energii w postaci ogromnej, krwisto-czerwonej kuli. Jest to naprawdę potężny atak.
*Wymagana forma Vampire Hunter*


Transformacje


Vampire Hunter
Mnożnik mocy: 100x
Opis: Transformacja nabyta dzięki genom. Jest to forma pośrednia, która reprezentuje tylko 50% pełnej mocy dziewczyny. Nie jest to jej prawdziwa, wampirza forma. Mimo to, cera staje się bledsza, włosy czerwone i unoszą się lekko do góry. Wzrasta agresja i pewność siebie. Dziewczyna cały czas czuje rosnący głód.
Plusy:
- Możliwość widzenia w ciemności. Wyostrzenie wzroku, słuchu i węchu.
- Przebywanie w tej formie nie zużywa energii.
- Poprzez picie krwi przeciwników pochłania ich energię zwiększając tymczasowo swoją moc.
Minusy:
- Zwiększa się zapotrzebowanie jak i apetyt na krew.
- Dziewczyna staje się bardziej agresywna jak i pewna siebie.


Przedmioty:
Naszyjnik - Srebrny naszyjnik z krzyżykiem, który dziewczyna zawsze nosi. Dostała go w dzieciństwie od Victora - swojego dziadka. Podobno naszyjnik powstał tysiąc lat temu i jest pewnego rodzaju talizmanem przynoszącym szczęście.Ostatnio zmieniony przez Mr.Bercikovsky dnia Sro Sie 19, 2015 11:27 pm, w całości zmieniany 2 razy

3 Re: Shigeru Nakatoni on Sob Sie 15, 2015 4:52 pm

Mr.Bercikovsky

avatar
KOX
KOX

Imię: Mayu
Nazwisko: Nakatoni
Pseudonim: Ui; Aya
Wiek: 8
Płeć: Kobieta
Rasa: Half-Iester; Half-Vampire
Usposobienie: Neutral Good
Poziom mocy (PL): 12,770j
Statystyki:
Atak: 21
Obrona: 13
Energia: 27
Szybkość: 15
Inteligencja: 16
Siła fizyczna: 11
Koncentracja: 25


Cele:
1. Przezwyciężenie swojej wstydliwości.
2. Zostanie potężną wojowniczką.
3. Obrona najbliższych, głównie Rin.
4. Pogłębienie przyjaźni z Yuki Atsuko.
5. Przewyższenie Yuki Atsuko, jako wojowniczki.
6. Poznanie nowych, potężnych technik.
7. Doprowadzenie do polepszenia stosunków między Shigeru a Yohem.


Opis postaci: Mayu jest pierwszą córką Shigeru i Sandry Nakatonich. Starsza siostra Rin Nakatoni. Przedstawicielka młodego pokolenia Terrańskich obrońców. Na chwilę obecną razem z rodziną mieszka w Eminie. Dziewczynka jest w połowie Iesterką a w połowie Wampirzycą.

Osobowość: Mayu jest nieśmiałą, zamkniętą w sobie dziewczynką, która stara się przezwyciężyć słabości. Pomimo swojej niechęci do rozmawiania z obcymi stara się poznawać nowych ludzi. Na ogół spokojna i wesoła. Prawie zawsze na jej twarzy widnieje uśmiech. Dziewczynka jest bardzo wrażliwa i opiekuńcza, nie lubi patrzeć na krzywdę innych. Często stawia sobie zbyt wygórowane cele, przez co niejednokrotnie nie udaje jej się ich osiągnąć. Jest ambitna i często przejmuje się porażkami. Szybko jednak dochodzi do wniosku, że ludzie uczą się na błędach. Zawzięta i wytrwała.

Wygląd zewnętrzny: Mayu ma krótkie, brązowe włosy - podobne do tych, które nosiła Sandra w młodości. Dziewczynka ma duże, jasnofioletowe oczy. Ma drobną budowę ciała. Jest niska i szczupła. Podobnie jak jej mama ma bardzo jasną karnację. Zazwyczaj nosi różową koszulkę z krótkim rękawem, oraz długie, czarne spodnie.

Historia:
-

Techniki i zdolności
Instant Transmission - Technika dzięki, której można przenieść się w dowolne miejsce we wszechświecie. Użytkownik przykłada dwa palce do czoła po czym skupia się i szuka energii istoty do której chce się przenieść. Jeżeli ją namierzy po chwili znajduje się przy niej.
Celestial Comet - Technika polegająca na natychmiastowym wystrzeleniu w przeciwnika średniego rozmiaru pocisku KI lub serii takich pocisków. Mimo krótkiego czasu ładowania atak do najsłabszych nie należy.
Celestial Beam - Technika polegająca na natychmiastowym wystrzeleniu w przeciwnika fali energii podobnej do tej jak przy ataku Kamehameha. Mimo krótkiego czasu ładowania atak do najsłabszych nie należy.
Taiyoken - Technika oślepienia. Polega na ułożeniu palców na twarzy i stanięciu "pod słońce". Atak powoduje chwilowe oślepienie osób znajdujących się w określonym obszarze od atakującego.
Torpedo Phalanx - Użytkownik kumuluje energię w dłoniach po czym łączy ją wysuwając ręce przed siebie. Następnie wystrzeliwuje ją w postaci setek pocisków.
Air Control - Poprzez przelanie do powietrza znacznej ilości energii Mayu jest w stanie wytworzyć z niego cokolwiek tylko chce. Wszystko co stworzy przybiera kolor jasnobłękitny.
Fog Breath - Umiejętność pozwalająca Mayu na uwalnianiu z ust powietrza o różnej gęstości lub wilgotności. Dziewczynka najczęściej używa techniki do tworzenia mgły - stąd też jej nazwa.
Blow - Atak, dzięki któremu dziewczyna wyzwala energię z otwartej ręki pod postacią potężnego podmuchu wiatru.
Sky Gale - Technika defensywna wywołująca na niewielkim obszarze, wokół użytkownika potężną, skondensowaną wichurę uniemożliwiającą zadanie obrażeń.
Rain - Użytkownik poprzez machnięcie ręką posyła w stronę przeciwnika pokaźną liczbę powietrznych igieł napełnionych energią. Ich ilość zależy od włożonej energii.
Wind Blade - Mayu gromadzi wiatr wokół ręki tworząc z niego wietrzne ostrze. Przelewa do niego swoją energię, aby je wzmocnić i aby wiatr się nie rozproszył.
Air Blades - Poprzez cięcie Wind Blade w powietrzu Mayu może manipulować przezroczystymi nićmi wiatru, które tną wrogów z odległości.
Sound - Poprzez kilkukrotne cięcie Wind Blade Mayu posyła w stronę przeciwnika półksiężyce powietrza, które dzięki energii w nich zawartych nie rozpraszają się. Całości towarzyszy specyficzny dźwięk, stąd nazwa ataku.
Thrust - Technika identyczna do tej Kenseia. Mayu gromadzi w dłoniach energię, która przyjmuje kształt świecącej kuli. Dziewczyna odpala ją jako mocno skondensowany wybuch.
Wind Dance - Atak powodujący pokaźnych rozmiarów tornado lub tornada. Wiatr powodujący je jest napełniony energią, więc dotknięcie go powoduje zranienie. Rany są małe, aczkolwiek głębokie.
Vacuum - Technika tworząca wokół przeciwnika próżnię w formie sześcianu. Jak sama nazwa wskazuje w jej wnętrzu nie ma powietrza, co z czasem prowadzi do śmierci ofiary. Uniemożliwia także używanie ataków ognistych w jej wnętrzu przez brak jednego z trzech czynników do tego potrzebnych.
Dragon Wind - Potężna technika powodująca podmuch wiatru o ogromnej sile, potrafiącej z łatwością niszczyć budynki. Skala techniki porównywalna jest do uderzeń skrzydłami przez dorosłego smoka.


Przedmioty:
Blue Scouter - Detektor określający aktualny poziom mocy celu oraz wskazujący jego dokładne położenie. Wybucha po przekroczeniu wartości 1 mln jednostek. Przydatny głównie dla wojowników, którzy nie znają technik pozwalających im na teleportacje i swobodne przemieszczanie się w obrębie danej rzeczywistości. Niespecjalnie przydatny, jeżeli chodzi o "większe" walki oraz poszukiwania różnych przedmiotów czy artefaktów.
Zwój z techniką Rasengan
Zwój z techniką Dragon Slave
Zwój z techniką Kaio-kenOstatnio zmieniony przez Mr.Bercikovsky dnia Pon Sie 24, 2015 7:11 pm, w całości zmieniany 1 raz

4 Re: Shigeru Nakatoni on Sob Sie 15, 2015 4:53 pm

Mr.Bercikovsky

avatar
KOX
KOX

Imię: Rin
Nazwisko: Nakatoni
Pseudonim: Riki
Wiek: 2
Płeć: Kobieta
Rasa: Half-Iester; Half-Vampire
Usposobienie: Neutral Good
Poziom mocy (PL): 855j
Statystyki:
Atak: 1
Obrona: 1
Energia: 2
Szybkość: 1
Inteligencja: 1
Siła fizyczna: 1
Koncentracja: 2


Cele:
1. Być zdrową i szczęśliwą dziewczynką.
2. Być kochaną przez bliskich.
3. Ciągle się bawić.


Opis postaci: Rin jest młodszą córką Shigeru i Sandry Nakatonich. Ma starszą siostrę Mayu. Obecnie żyje z rodziną w domku w Eminie na ulicy Panoramio. Jako córka Wampirzycy i Iestera posiada mieszane geny obu tych ras. Moce dziewczynki jeszcze nie są znane.

Osobowość: Rin jest zawsze uśmiechniętą, wesołą dziewczynką, która wiecznie chce się bawić. Cały czas rozpiera ją energia, nie może usiedzieć w miejscu. Wszędzie jej pełno. Podobnie jak jej starsza siostra, gdy była w jej wieku jest bardzo ciekawska. Wszystko ją interesuje. Musi wszystko zobaczyć i dotknąć. Bardzo dobrze dogaduje się ze wszystkimi, a zwłaszcza z Mayu.

Wygląd zewnętrzny: Dziewczynka posiada krótkie, ciemno brązowe włosy. Ma niebieskie oczy. Zazwyczaj ubierana przez rodziców w czarne ubranka z niebieskimi elementami.

Historia:
-

Techniki i zdolności
-

Przedmioty:
-

5 Re: Shigeru Nakatoni on Sob Sie 15, 2015 4:55 pm

Mr.Bercikovsky

avatar
KOX
KOX

Imię: Arisa
Nazwisko: Tomoyuki
Pseudonim: -
Wiek: 22
Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek
Usposobienie: Chaotic Good
Poziom mocy (PL): 68,225j
Statystyki:
Atak: 119
Obrona: 75
Energia: 137
Szybkość: 97
Inteligencja: 80
Siła fizyczna: 70
Koncentracja: 124


Cele:
1. Dobrze wychować dziecko.
2. Bronić bliskich.
3. Dorównać Shigeru, jako wojownikowi.
4. Sprowadzić Keijiego ponownie do Eminy.
4. Cieszyć się życiem pomimo przeciwności losu i bólu przeszłości.
5. Zebrać kolekcję maskotek Dango.


Opis postaci: Wojowniczka broniąca Terry. Na chwilę obecną mieszka w Eminie razem z Maxem Hatsutoku i Hanako Hatsutoku. Dziewczyna będąc elemetalistką jest w stanie kontrolować ogień. Jednak ten, którym się posługuje jest mroczny. Obecnie jest w siódmym miesiącu ciąży. Nosi dziecko Maxa Hatsutoku.

Osobowość: Arisa jest pewną siebie, upartą dziewczyną. Zawsze stara się postawić na swoim i uważa, że nigdy się nie myli. Nie przejmuje się zdaniem innych, zwłaszcza tych, na których jej nie zależy. Pomimo tego, nie lubi, gdy ktoś ją krytykuje. Często bywa złośliwa i sarkastyczna. Lubi dogryzać innym, zwłaszcza Maxowi. Wykorzystuje ludzi, by osiągnąć swój cel. Jest bardzo niezdecydowana, ciężko jest jej podjąć jakąś decyzję. Nie przeszkadza jej bycie w centrum uwagi. Daje jej to okazję do pokazania swoich zalet. W większości sytuacji nie odczuwa wstydu. Jedynymi osobami, których się wstydzi są jej bliscy i przyjaciele. Często na jej twarzy widnieje uśmiech, który jest znakiem, że pogodziła się z trudami przeszłości. Jest czuła i opiekuńcza. Zależy jaj na bliskich.

Wygląd zewnętrzny: Arisa jest dość niską, młodą dziewczyną o jasnej karnacji. Ma długie, proste, blond włosy. Charakterystyczną ich cechą są dwa, większe kosmyki opadające na czoło. Dziewczyna posiada duże, ciemnofioletowe oczy. Jest bardzo drobna i chuda. Ma niewielkie piersi i zgrabny tyłeczek. Zazwyczaj nosi czarny top bez rękawów, pod którym znajduje się biała koszulka na ramiączka. Ma także długie, czarne spodnie. W talii obwiązany ma biały kawałek materiału służący jej za pas. Blondynka nosi białe buty. Na przedramieniu nosi coś w rodzaju czarnych rękawów, które w żaden sposób nie są połączone z resztą ubioru.  

Historia:
-

Techniki i zdolności
Instant Transmission - Technika dzięki, której można przenieść się w dowolne miejsce we wszechświecie. Użytkownik przykłada dwa palce do czoła po czym skupia się i szuka energii istoty do której chce się przenieść. Jeżeli ją namierzy po chwili znajduje się przy niej.
Increasing Gravity - Ciekawa umiejętność pozwalająca na zwiększenie siły ciążenia na sporym obszarze wokół siebie. Im bliżej użytkownika tym ciążenie staje się większe jednak może być dowolnie kontrolowane.
Fire Control - Umiejętność pozwalająca użytkownikowi na kontrolę nad żywiołem ognia. Może on dowolnie zmieniać jego kształty.
Burn - Prosta aczkolwiek śmiertelna technika. Polega na przyłożeniu ręki do twarzy przeciwnika i wystrzeleniu silnego płomienia, którego zadaniem jest spalić ofiarę.
Skylight - Polega na zmaterializowaniu mroczno-ognistego łuku z energii użytkownika. Działa on na zasadzie takiej jak łuki Quincy. Jednocześnie może wystrzelić maksymalnie 100 ognistych strzał.
Fiery Eye - Technika polegająca na wytworzeniu ogromnego, ognistego wiru nad przeciwnikiem, który może się rozszerzać. Działa na zasadzie czarnej dziury - wsysa wszystko co znajduje się pod nim po czym zamyka się na kilka chwil. Osoba będąca w środku płonie.
Flywheel Cover - Technika obronna polegająca na wytworzeniu ściany lub powłoki z mroczno-ognistej energii. Zaletą jest to, że odpiera większość ataków jednocześnie nie wymagając dużej ilości energii.
Fiery Wave - Ognista wersja Kemehamy polegająca na zgromadzeniu energii w dłoniach. Gdy użytkownik zbierze wystarczające pokłady wysyła ją w stronę przeciwnika pod postacią ognistej fali energii.
Redirecting Fire - Dość ciekawa umiejętność pozwalająca na przekierowanie ognistej energii do jakiejkolwiek rzeczy nie powodując jednocześnie jej zniszczenia. Najczęściej jest to broń biała jak miecz.
Gusts of Destruction - Technika polegająca na uwolnieniu z ust dużego podmuchu ognia. Jest to w sumie dość słaba aczkolwiek efektywna technika.  
Burning with Revenge - Jak dotąd jedna z najlepszych, ognistych technik Arisy wymagająca ogromnych pokładów energii. Czas jej ładowania jest także dość długi. Atak polega na wystrzeleniu w stronę przeciwnika ognistej energii w kształcie ogromnego Kanji ognia.
*Wymagana forma Living Flame*
Dragon Of The Darkness Flame - Potężny atak wymagający ogromnych pokładów energii. Polega na zgromadzeniu w prawej dłoni jak najwięcej energii w postaci niewielkiej kuli. Gdy energii jest wystarczająco zostaje ona wystrzelona w przeciwnika pod postacią mrocznego smoka. Technika podąża za przeciwnikiem dopóki go nie trafi. Cały czas rośnie gdyż po wystrzeleniu nie zostaje odłączona od źródła, czyli kuli energii w dłoni użytkownika.
*Wymagana forma Living Flame*


Transformacje


Living Flame
Mnożnik mocy: 50x
Opis: Transformacja nabyta dzięki genom. Zmienia ona całe ciało Arisy w jeden, żyjący płomień. Dziewczyna staje się ogniem, przez co ataki opierające się na tym żywiole stają się potężniejsze. Transformacje cechuje szybka utrata energii.
Plusy:
- Zwiększenie poziomu mocy.
- Zwiększona moc ataków ognistych.
- Zwiększona odporność na obrażenia.
- Niewrażliwość na ogień i ogniste ataki.
Minusy:
- Zwiększona wrażliwość na ataki wodne.
- Szybka utrata energii.


Przedmioty:
Fioletowa maskotka Dango  - prezent, który dziewczyna otrzymała od Maxa na ich pierwszej randce. Maskotka zawsze leży na łóżku dziewczyny.
Zielona maskotka Dango – prezent, który dziewczyna otrzymała od Maxa, jako spóźniony prezent urodzinowy, który chłopak podarował jej po powrocie z półtorarocznego treningu.Ostatnio zmieniony przez Mr.Bercikovsky dnia Sob Sie 15, 2015 5:04 pm, w całości zmieniany 1 raz

6 Re: Shigeru Nakatoni on Sob Sie 15, 2015 4:56 pm

Mr.Bercikovsky

avatar
KOX
KOX

Imię: Keiji
Nazwisko: -
Pseudonim: Bloody Justice; Red Justice; Hound of Justice; The Immortal One; The Sinner
Wiek: ???
Płeć: Mężczyzna
Rasa: ???
Usposobienie: Chaotic Evil
Poziom mocy (PL): 98,550j
Statystyki:
Atak: 165
Obrona: 120
Energia: 150
Szybkość: 90
Inteligencja: 211
Siła fizyczna: 95
Koncentracja: 155


Cele:
1. Stać się potężnym i znanym wojownikiem, zyskać więcej mocy.
2. Udowodnić swoją potęgę w walce z obrońcami Terry.
3. Nie dopuścić do rozpadu The Fate.
4. Zgromadzić wokół siebie większą ilość sojuszników.
5. Udoskonalić swoje wynalazki.
6. Nie zginąć.


Opis postaci: Wojownik powstały z fuzji Keisuke i Tsuji'ego. Założyciel i jeden z liderów organizacji o nazwie The Fate. Obecnie mieszka w Zaramie - kwaterze organizacji - znajdującym się na wyspie Trebro. Mężczyzna posiada dość nietypowe zdolności, które nie są w żaden sposób charakterystyczne dla jakiejkolwiek znanej rasy. Posiada możliwość manipulacji cieczą wyglądem zbliżoną do krwi.

Osobowość: Keiji jest pewny siebie i zdecydowany. Rzadko okazuje emocje, które i tak ukrywa za maską. Na ogół spokojny i opanowany. Jest typem osoby myślącej na przód. Sprytny i przebiegły. Potrafi manipulować ludźmi, dzięki czemu łatwiej osiąga wyznaczone cele. Dość łatwo zyskuje zaufanie innych. Zazwyczaj znajduje kilka dróg, by osiągnąć swój cel. Szanuje wszystkich członków organizacji i pokazuje im, że traktuje ich na równi z sobą. Często sarkastyczny. Mówi co myśli, bez względu na konsekwencje. Uważa, że świat potrzebuje rewolucji, gdyż zmierza w złym kierunku. Przyjaźń uważa za uczucie zbędne, które tylko hamuje rozwój umiejętności u wojowników. Kieruje się pewnymi zasadami i tego także wymaga od członków The Fate. Nie toleruje nieposłuszeństwa i braku szacunku do innych.

Wygląd zewnętrzny: Keiji jest wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną. Na jego głowie znajduje się burza puszystych włosów o kolorze ciemno-brązowym. Oczy ma koloru ciemno-niebieskiego, co wzbudza zaufanie. Zazwyczaj nosi skórzaną kurtkę z krótkimi rękawkami. Większość jest koloru czarnego, poza czerwonymi rękawami i znakami znajdującymi się na klatce piersiowej. Pod kurtką nosi białą podkoszulkę na ramiączka. Do kompletu pasują czarne, luźne spodnie z czerwonym ogniem na prawej nogawce. Chłopak nosi także czerwone buty z białymi elementami oraz białe rękawiczki bez palców, które są wypełnione mocą Azaz'a. Na jego twarzy znajduje się czerwona maska, dzięki której chłopak ukrywa swoje emocje.

Historia:
-

Techniki i zdolności
Instant Transmission - Technika dzięki, której można przenieść się w dowolne miejsce we wszechświecie. Użytkownik przykłada dwa palce do czoła po czym skupia się i szuka energii istoty do której chce się przenieść. Jeżeli ją namierzy po chwili znajduje się przy niej.
Internal Scalpel - Na powierzchni dłoni powstaje energetyczne, wibrujące ostrze. Drgania są tak częste, że podczas ranienia przeciwnika istnieje duże prawdopodobieństwo, że straci on władzę nad zranioną częścią ciała. W przypadku narządów wewnętrznych jest odrobinę inaczej, zazwyczaj są niszczone.
Branch of Sin - Umiejętność, dzięki której Keiji jest wstanie wytworzyć z czerwonej substancji niemal wszystko, co tylko chce. Może ona przybierać różne kształty i zmieniać swój stan skupienia.
Crow Claw - Technika, dzięki której chłopak może wytworzyć na zewnętrznej części przedramienia zakrzywione ostrze. Technika opiera się na substancji podobnej do krwi, która w tym wypadku staje się bardzo wytrzymała. Ostrza mogą się wydłużać. Inną zaletą tejże techniki jest także to, że ostrza mogą pojawić się równie dobrze na innej części ciała, z czego jednak użytkownik rzadko korzysta.
Invisible Crow - Użytkownik tworzy na zewnętrznej części dłoni zakrzywione ostrze z substancji przypominającej krew. Podczas tworzenia ostrza powstaje rozchodząca się fala energii, która przecina dosłownie wszystko.
Empety Flash - Użytkownik otacza znaczną część swojej ręki czerwoną substancją, po czym tworzy z niej ogromnych rozmiarów ostrze.
Slash - Atak, dzięki któremu czerwona substancja w postaci ostrych nici jest sterowana przez użytkownika. Zazwyczaj wykonuje dość chaotyczne ruchy, co jest naprawdę dobrą strategią.
Vein - Technika dość podobna do ataku Slash, z tym wyjątkiem, że nici zmieniają swoją konsystencję. Stają się lepkie i oplatając się wokół ofiary unieruchamiają ją przytwierdzając do ściany lub podłoża. Wyglądem przypomina trochę nić pająka.
Eclipse - Użytkownik tworzy w dłoni niewielkich rozmiarów, wirującą kulę energii. Kula może, jednak nie musi zostać wystrzelona w stronę przeciwnika.
Bloody Shield - Użytkownik może pokryć część, lub całe ciało substancją podobną do krwi. Substancja twardnieje tworząc bardzo odporną zbroję.
Ultimate Execution - Użytkownikowi wyrasta czerwony ogon skorpiona całkowicie stworzony z substancji przypominającej krew. W żądle znajduje się silna trucizna, która powoduj obumarcie komórek. Ofiara traci możliwość kontroli nad użądloną kończyną. Trucizna bardzo powoli rozprzestrzenia się po ciele.
King's Blood - Umiejętność dzięki której użytkownik jest w stanie kontrolować krew innych. Przy pomocy ruchów rękoma jest w stanie poruszać przeciwnikiem "tkając" jego krew w żyłach. Ruchy są w pełni podporządkowane użytkownikowi, a wyzwolenie się jest praktycznie niemożliwe. Jedynym warunkiem do wykonania techniki jest wcześniejszy kontakt z krwią ofiary.


Przedmioty:
Sin Tattoo - specjalny tatuaż, który posiadają tylko członkowie The Fate. Tatuaż ten ma wiele zastosowań. Przede wszystkim jest przepustką do Zaramu. Jest także czymś w rodzaju lokalizatora. Dzięki niemu nieprzytomny wojownik może zostać teleportowany przy pomocy komputerów ponownie do bazy. Teleportacja działa także w obiektach blokujących energię. Całość została opracowana przez Keijiego.
Echo - urządzenie, które Keiji nosi na lewym nadgarstku. Jest ono wielofunkcyjne. Służy do komunikacji głosowej jak i video. Jest w stanie skanować przedmioty, osoby i budynki zyskując o nich informacje, o ile skanowana rzecz znajduje się w bazie danych.
Ostrza Iluveos - Potężna broń stworzona przez samych bogów. Są to dwa bliźniacze ostrza o czarnej barwie. Legenda głosi, że odpowiednio użyte są w stanie zniszczyć wszystko - stąd ich nazwa. Pomimo posiadania dwóch ostrzy Keiji zazwyczaj korzysta tylko z jednego. Drugie wyciąga tylko w wyjątkowych sytuacjach. Do ich aktywacji chłopak używa energii Azaza znającej się w jego rękawicach.Ostatnio zmieniony przez Mr.Bercikovsky dnia Nie Sie 16, 2015 4:47 pm, w całości zmieniany 1 raz

7 Re: Shigeru Nakatoni on Sob Sie 15, 2015 4:57 pm

Mr.Bercikovsky

avatar
KOX
KOX

Imię: Emiko
Nazwisko: Sugase
Pseudonim: Crazy Chick; Happy Child; Smiling Girl
Wiek: 16
Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek
Usposobienie: Chaotic Evil
Poziom mocy (PL): 22,500j  
Statystyki:
Atak: 30
Obrona: 25
Energia: 28
Szybkość: 39
Inteligencja: 50
Siła Fizyczna: 15
Koncentracja: 38


Cele:
1. Skopiować jak najwięcej rodzai energii.
2. Udowodnić, że kobieta może poradzić sobie w życiu bez mężczyzn.
3. Wymierzać śmiertelne kary gwałcicielom, pedofilom i zboczeńcom, oraz wszystkim innym, którzy traktują kobiety przedmiotowo.


Opis postaci: Emiko jest jedną z członkiń organizacji The Fate. Tak jak większość członków organizacji zamieszkuje Zaram. Posiada dość nietypowe zdolności pozwalające jej na kopiowanie zdolności i energii innych. Wychowana bez matki przez ojca, którego w wieku lat trzynastu zabiła w samoobronie.

Osobowość: Emiko jest dziewczyną, która nie boi się wykorzystywać swoich wdzięków. Zazwyczaj jednak robi to by złapać mężczyzn w pułapkę. Po prostu nienawidzi większości z nich, uważa ich za zwykłych zboczeńców, którzy zasługują na karę. Posiada zapędy sadystyczne, uwielbia torturować i zabijać ludzi. Jest bystra i wygadana. Często bezwzględna i bezwstydna, lubi prowokować. Nie zważa na zdanie innych, często za wszelką cenę chce udowodnić swoją rację. Pewna siebie i uparta. Przeważnie złośliwa i sarkastyczna, bawi się innymi, wykorzystuje ich. Uwielbia, być w centrum uwagi, pragnie posłuchu i atencji. Nie lubi być sama lub ignorowana. Jest dumna ze swej złej sławy. Posiada też swoją lepszą stronę, którą niewątpliwie jest poczucie humoru. Nastolatka lubi stroić sobie żarty z różnych sytuacji i ludzi. Posuwa się często do głupich pytań, lub zachowań, byleby tylko było śmiesznie.

Wygląd zewnętrzny: Emiko jest śliczną, młodą dziewczyną. Jest drobnej postury. Niska, szczupła z zgrabną pupą i niewielkimi piersiami. Mimo tego, nie brakuje jej sexapilu. Posiada krótkie blond włosy, z charakterystyczną grzywką w postaci dwóch kosmyków opadających jej na oko. Zawsze nosi turkusową spinkę. Ma duże, błękitne oczy przepełnione blaskiem. Zazwyczaj ubiera się w czarny top i turkusową spódniczkę. Dodatkowo nosi wysokie, turkusowe buty i czarne zakolanówki. Jej dłonie zdobią czarne rękawiczki bez palców, z turkusowymi wykończeniami.

Historia:
-

Techniki i zdolności
Sensual Touch - Jedna z pięciu oryginalnych technik Emiko. Polega ona na dotknięciu ofiary i skopiowaniu jej energii oraz ataków na określony czas. Informacje na temat energii i zdolności osoby dotkniętej zostają w jej ciele na zaledwie kilka dni. Istnieją jednak przypadki, w których dziewczyna wyssała zbyt duże pokłady energii i skopiowane umiejętności zostały z nią na zawsze.
Can You Feel It? - Druga oryginalna technika Emiko. Poprzez dotknięcie ofiary łączy z nią swoje odczucie bólu. Wszelkie cierpienie, jakiego doświadczy dziewczyna powraca do dotkniętej osoby z zdwojoną siłą. Na szczęście dla użytkownika, zdolność ta nie działa w drugą stronę.
The Feeling of Love - Trzecia technika Emiko. Dotknięta osoba zaczyna postrzegać dziewczynę w samych superlatywach. Docenia jej wszystkie cechy i zaczyna darzyć ją uczuciem. Jest to technika zauroczenia, która pozwala użytkownikowi w pewnym stopniu na manipulację ofiarą.
Kiss of Death - Odrobinę inna wersja Sensual Touch. Poprzez pocałunek dziewczyna wysysa z ofiary energię życiową. Świetnie sprawdza się jako technika lecznicza i odnawiająca energię. Jedynym warunkiem do działania techniki jest pocałunek w usta.
Do you like it? - Piąta oryginalna technika dziewczyny. Polega na tym, że przez dotknięcie przeciwnika, dziewczyna zwiększa jego odczucia. Każde dotknięcie zwiększa odczucia dwukrotnie. Zarówno te nieprzyjemne - ból - jak i te przyjemniejsze - uciechy cielesne.
Barrier - Technika defensywna polegająca na otoczeniu wyznaczonego obszaru wytrzymałą, energetyczną barierą.
Great Blast - Sporych rozmiarów energetyczny pocisk. Najzwyklejszy w świecie Ki Blast z tym wyjątkiem, że o większej sile rażenia.
Ki Sword - Atak polegający na utworzeniu w dłoni energetycznego ostrza z możliwością kontroli rozmiaru.
Death Wave - Potężna fala energetyczna wyglądem zbliżona do Kamehy. Użytkownik złącza wyprostowane ręce przed sobą, po czym natychmiastowo wystrzeliwuje promień energii.


Przedmioty:
Szminka - kosmetyk służący dziewczynie do malowania ust. Używa jej zazwyczaj przed techniką Kiss of Death.Ostatnio zmieniony przez Mr.Bercikovsky dnia Sob Sie 15, 2015 5:17 pm, w całości zmieniany 1 raz

8 Re: Shigeru Nakatoni on Sob Sie 15, 2015 4:59 pm

Mr.Bercikovsky

avatar
KOX
KOX

Imię: Seiryu
Nazwisko: Nishimura
Pseudonim: Qing Long; Gatekeeper
Wiek: ???
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Smok/Demon
Usposobienie: Neutral Evil
Poziom mocy (PL): 79,450j  
Statystyki:
Atak: 128
Obrona: 55
Energia: 160
Szybkość: 85
Inteligencja: 115
Siła fizyczna: 120
Koncentracja: 132
 

Cele:
1. Powrócić do swojego królestwa.
2. Zrzucić swojego ojca z tronu.
3. Pokonać swoich braci.
4. Odblokować pełnie swojej mocy.


Opis postaci: Tysiące lat wcześniej był jednym z najpotężniejszych smoków chodzących po Terrze. Razem z braćmi i ojcem strzegli planety. Niestety po jednej z przegranych walk zostali zesłani do piekła i zmienieni w demony. Jego ojciec - Kōryū - szybko stał się jednym z władców piekła. Posiada trzech braci. Został wygnany z swojego królestwa za próbę przejęcia roli swojego ojca. Jego moce zostały zapieczętowane, postać zmieniona na ludzką. W obecnej chwili posiada tylko 10% swojej oryginalnej mocy. Dołączył do The Fate w nadziei na pomoc w osiągnięciu jego celów.

Osobowość: Seiryu jest raczej spokojną i cierpliwą osobą. Wie, że nie należy niczego robić w pośpiechu. Przeważnie kilkukrotnie przemyśli swój ruch, zanim go wykona. Powoli dąży do osiągnięcia swoich celów. Jednak kiedy sytuacja tego wymaga, potrafi okazać swoją złość i prawdziwą, demoniczna naturę. Jest pewny siebie i swoich umiejętności. Pełen ambicji i planów, których nie boi się spełniać kosztem innych osób, nawet tych najbliższych. Jest w pewnym stopniu fałszywy i zdradziecki. Myśli głównie o sobie i osobach, które mogą mu się przydać.

Wygląd zewnętrzny: Seiryu jest wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną o jasnej karnacji. Posiada długie, proste włosy koloru brązowego, które zawsze zaczesuje do tyłu i związuje w kucyk. Jego oczy są koloru żółtego. Przez prawe przebiega blizna, która jest pamiątką po jednej z walk - nawet regeneracyjne moce demona nie były w stanie się jej pozbyć. Wojownik ubiera się na czarno. Z reguły nosi długi płaszcz z nielicznymi, białymi dodatkami. Pod nim znajduje się ciemnoszara koszulka na ramiączka. Ubiera także długie spodnie i buty z białymi elementami.

Historia:
-

Techniki i zdolności
Miracle - Umiejętność pasywna. Ze względu na jego demoniczne dziedzictwo, mężczyzna praktycznie się nie starzeje. Dodatkowo jego ciało posiada niesamowite zdolności regeneracyjne. Wszystkie rany goją się nadzwyczaj szybko, zwłaszcza w piekle.
Revelation - Przez fakt bycia demonem posiadł możliwość komunikowania się za pomocą myśli z demonami, które nie są zdolne do ludzkiej mowy.
Dark Flash - Technika działająca podobnie do Instant Transmission dzięki, której można przenieść się w dowolne miejsce we wszechświecie, bez względu na to czy są to zaświaty, czy świat żywych.
Demonic Rain - Chłopak gromadzi w dłoni energię. Następnie wystawia prawą rękę do góry, po czym gwałtownie ją opuszcza zsyłając z nieba serię potężnych pocisków KI.
Demonic Beam - Potężny promień o ciemnoczerwonej barwie wystrzeliwany przez użytkownika z obu dłoni.
Gehenna Gate - Technika pozwalająca na otworzenie niewielkiego przejścia pomiędzy światem żywych, a piekłem. Przez bramy mogą przejść praktycznie wszyscy, jednak liczba jest ograniczona. Im większa ilość, tym więcej mocy jest wymaganej od użytkownika.
Hells Gate - Technika, która materializuje w świecie żywych ogromne bramy piekieł. Gdy się otworzą użytkownik jest w stanie wypuścić z zaświatów setkę demonów. Im silniejsze będą tym więcej energii jest wymaganej od użytkownika.
Beginning of the End - Atak polegający na uniesieniu rąk do góry i skumulowaniu energii w postaci ogromnej, ciemnoczerwonej kuli. Im dłuższy czas kumulowania tym silniejsza moc rażenia.
Dragon Tongue - Zdolność pasywna pozwalająca użytkownikowi na porozumiewanie się ze smokami. Bez względu na to czy znają one ludzką mowę czy nie, nieważne jest też to jakim językiem się posługują.
Dragon Breath - Atak polegający na niemal natychmiastowym uwolnieniu z ust promienia energii o lazurytowej barwie.
Dragon Skin - Umiejętność obronna. Skóra użytkownika zmienia się w smocze łuski o ogromnej wytrzymałości. Sprawdza się głównie w obronie przed atakami fizycznymi.
Dragon Rain - Smocza i pierwotna wersja ataku Demonic Rain. Jest znacznie silniejsza od jego późniejszej wersji. Chłopak gromadzi w dłoni energię. Następnie wystawia prawą rękę do góry, po czym gwałtownie ją opuszcza zsyłając z nieba serię potężnych pocisków KI o lazurytowym kolorze.
Dragon Beam - Smocza wersja Demonic Beam, którą wojownik opracował zanim stał się demonem. Atak jest dużo silniejszy od jego bliźniaczej wersji. Polega na wystrzeleniu potężny promienia o lazurytowej barwie wystrzeliwany przez użytkownika z obu dłoni.
Dragon Gate - Technika pozwalająca na przyzwanie dowolnego smoka przez sporych rozmiarów portal. Technika wymaga ogromnej ilości energii.


Przedmioty:
Złoty klucz - tak naprawdę chłopak sam nie wie, co ów klucz otwiera. Mimo to, zawsze nosi go przy sobie.Ostatnio zmieniony przez Mr.Bercikovsky dnia Nie Sie 16, 2015 2:51 pm, w całości zmieniany 1 raz

9 Re: Shigeru Nakatoni on Sob Sie 15, 2015 5:01 pm

Mr.Bercikovsky

avatar
KOX
KOX

The Fate - organizacja mająca na celu zjednoczenie wojowników z potencjałem i chęcią bycia potężnym bez względu na cenę. Założona przez Keijiego i Shuna Horigoshi. Głównym celem, dla którego powstała organizacja jest zyskanie większej mocy. Osoby do niej należące zazwyczaj są gotowe zapłacić każdą cenę, by stać się potężnymi. Wynika to głównie z tego, że od zawsze spychani byli na drugi plan. Czuli się niedoceniani i niepotrzebni. The Fate jest rewolucją. Przeznaczaniem, przed którym nikt nie ucieknie. Wprowadzając nowy porządek świata i eliminując tak zwanych 'obrońców Terry' oraz pozostałych potężnych wojowników członkowie organizacji mają stać się tymi najsilniejszymi istotami stąpającymi po planecie. Zyskają szacunek i będą w świetle reflektorów. Poza chęcią potęgi członkom przyświeca również zemsta. Zemsta na osobach, które stanęły na ich drodze do stania się silnymi, lub na tych, którzy ich odtrącili. Na chwilę obecną organizacja posiada około 500 członków.

Ważniejsi członkowie:
- Keiji(Postac Bercikovskiego)
- Emiko Sugase(Postać Bercikovskiego)
- Seiryu Nishimura(Postać Bercikovskiego)
- Shun Horigoshi
- Wilymask Meza
- Cineg Onitenshi
- Kochiyo Gushiken Onitenshi
- Amane Horigome(Postać Rayema)
- Hioku Camotaru
- Yariss Lawsford
- Kotumi Tsugoto
- Arisa Hosokawa
- Komachi Abukara
- Junko Akatsuka
- Shade Ohitokki
- ...
- ...

*W najbliższym czasie postaram się dokończyć listę i dodać opisy*

10 Re: Shigeru Nakatoni on Nie Sie 16, 2015 4:27 pm

NPC

avatar
NPC
NPC
King's Blood - Umiejętność dzięki której użytkownik jest w stanie kontrolować krew innych. Przy pomocy ruchów rękoma jest w stanie poruszać przeciwnikiem "tkając" jego krew w żyłach. Ruchy są w pełni podporządkowane użytkownikowi, a wyzwolenie się jest praktycznie niemożliwe. 
Warunek - Keiji musi mieć styczność ze świeżą krwią przeciwnika, by wykonać ten atak. To znaczy, że wymagana byłaby chociaż kropla krwi oponenta na palcu lidera "The Fate".

Jeżeli zgadzasz się z powyższym warunkiem, akceptuję kartę postaci i życzę miłej gry.

11 Re: Shigeru Nakatoni on Nie Sie 16, 2015 4:35 pm

Mr.Bercikovsky

avatar
KOX
KOX
Meh, skoro tak, to chyba nie mam innego wyjścia, nie? Bo jak się nie zgodzę, to...? No właśnie.
Czyli niech będzie. Przystaję na taki warunek.

12 Re: Shigeru Nakatoni on Nie Gru 18, 2016 9:40 pm

NPC

avatar
NPC
NPC
W przypadku braku zainteresowania kartą postaci do 21.12.2016r, zostanie ona przeniesiona do archiwum.
Czule pozdrawiam, tajemniczy jegomość

13 Re: Shigeru Nakatoni on Nie Gru 18, 2016 10:46 pm

Mr.Bercikovsky

avatar
KOX
KOX
Przejawiam zainteresowanie kartą postaci. Dziękuję.

[j]Nadal myśl sobie, że to pojedynek na spryt. Mi uderzyła władza do głowy, więc mam przewagę. Czekam na posty do 21.12. Nie, to nie ultimatum. Nie możesz teraz - trudno, będziesz chciał wrócić - pomyślimy. Zwyczajnie nie blokuj ważnych elementów gry, które sam do rozgrywki wprowadziłeś. Również dziękuję[/j]

14 Re: Shigeru Nakatoni on Sob Sty 21, 2017 5:48 pm

Mr.Bercikovsky

avatar
KOX
KOX
O rly...
Dobra, przestałem przejawiać zainteresowanie tą konkretną kartą postaci. Poproszę o jej zamknięcie. Co do losów postaci - oddaje je w ręce NPC. Choć wprawdzie wolałbym by w jakiś sposób zniknęły z tego świata. Niestety na chwilę obecną nie mam pomysłu. Arisa niech umrze przy porodzie(ustalone z Maxem), Rodziny Nakatonich pozbądźcie się jak chcecie. No i nie wiem co z Fate. Jeśli potrzebne będzie jakieś info to zapraszam w prywatnej wiadomości albo na facebooku. 

Do zobaczenia za niedługo  Ojej, ojej...

15 Re: Shigeru Nakatoni on Sob Sty 21, 2017 5:50 pm

NPC

avatar
NPC
NPC
Zamykam, przenoszę do archiwum.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.