Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dragon Ball Super #36 Empty Dragon Ball Super #36 Nie Mar 27, 2016 3:57 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zapraszamy do obejrzenia trzydziestego szóstego odcinka Dragon Ball Super!

Odcinek #36 Dragon Ball Super #36 Pl10
„Niezwykła walka! Vegeta wybucha złością!”
Dragon Ball Super #36 Latest?cb=20150608190744

Jak wrażenia? Zachęcamy do komentarzy!

2Dragon Ball Super #36 Empty Re: Dragon Ball Super #36 Pon Mar 28, 2016 6:31 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ej, ej, ej... Coś do mnie teraz dotarło.
Beerus twierdzi, że Goku jest drugim najsilniejszym wojownikiem, z którym się mierzył. Pierwszym ma być niby Monaka. Tak? To ja sie pytam gdzie w tym rankingu jest Whis? Przecie on jest nauczycielem Beerusa i jest chyba silniejszy od niego. Więc coś mi zaczyna coraz bardziej śmierdzieć z tym Monaką. Bo w takim razie Goku powinien być trzecim najsilniejszym wojownikiem, albo nawet czwartym, bo Beerus walczył też z Champą - o ile liczyć w tym rankingu istoty boskie. Chyba, że Beerus chce 'stworzyć' jakąś wyimaginowaną lukę miedzy nim a Goku, żeby ten sobie za dużo nie pomyślał. No bo Whis jest silniejszy do Beerusa, więc on w tamto miejsce by nie psaował. Trochę to skomplikowałem, ale może ktoś zrozumie o co mi chodzi XD Chodzi o to, że Goku powinien być niżej w rankingu niż na drugim miejscu.
A co do odcinka to taki średniawy. Kilka oczek puszczonych do starych fanów i nic więcej. Czekam na kolejny, bo chcę zobaczyć walkę Saiyanów z różnych światów :D

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.