Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dragon Ball Super #36 on Nie Mar 27, 2016 3:57 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Zapraszamy do obejrzenia trzydziestego szóstego odcinka Dragon Ball Super!

Odcinek #36
„Niezwykła walka! Vegeta wybucha złością!”

Jak wrażenia? Zachęcamy do komentarzy!

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2 Re: Dragon Ball Super #36 on Pon Mar 28, 2016 6:31 pm

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
Ej, ej, ej... Coś do mnie teraz dotarło.
Beerus twierdzi, że Goku jest drugim najsilniejszym wojownikiem, z którym się mierzył. Pierwszym ma być niby Monaka. Tak? To ja sie pytam gdzie w tym rankingu jest Whis? Przecie on jest nauczycielem Beerusa i jest chyba silniejszy od niego. Więc coś mi zaczyna coraz bardziej śmierdzieć z tym Monaką. Bo w takim razie Goku powinien być trzecim najsilniejszym wojownikiem, albo nawet czwartym, bo Beerus walczył też z Champą - o ile liczyć w tym rankingu istoty boskie. Chyba, że Beerus chce 'stworzyć' jakąś wyimaginowaną lukę miedzy nim a Goku, żeby ten sobie za dużo nie pomyślał. No bo Whis jest silniejszy do Beerusa, więc on w tamto miejsce by nie psaował. Trochę to skomplikowałem, ale może ktoś zrozumie o co mi chodzi XD Chodzi o to, że Goku powinien być niżej w rankingu niż na drugim miejscu.
A co do odcinka to taki średniawy. Kilka oczek puszczonych do starych fanów i nic więcej. Czekam na kolejny, bo chcę zobaczyć walkę Saiyanów z różnych światów :D

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]