Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Sorell Empty Sorell on Sro Lip 04, 2018 3:17 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[You must be registered and logged in to see this image.]
Imię: Sorell
Nazwisko: -
Pseudonim: -
Wiek: 17
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Saiya-jin
Usposobienie: Lawful Evil
Poziom mocy (PL): 10.000j  
Statystyki:
Atak:16 
Obrona:11 
Energia:17 
Szybkość:16 
Inteligencja:10 
Siła fizyczna:15
Koncentracja:15
 

Cele:
1. Zostać najpotężniejszym wojownikiem we wszechświecie.
2. Szukać nowych wyzwań.
3. Wypełnić powierzoną mu przez Icero misję.
4. Sprawić, by ojciec był z niego dumny.
5. Spróbować jak największej liczby najróżniejszych posiłków.


Opis postaci: 
Czystej krwi Saiya-jin, syn Rutagii i Kolrabiego. Wojownik należący wraz ze swoim ojcem do oddziału Changelinga o imieniu Icero. Obecnie wysłany przez swojego pana na samotną misję w galaktyce Via Lactea.

Osobowość: 
Sorell jest na ogół niecierpliwy, szczery, spontaniczny i porywczy. Działa pochopnie i bez większego zastanowienia. Często mówi to co myśli i co ślina mu na język przyniesie. Kłamie tylko w wypadkach, gdy kłamstwo zapewni mu naprawdę duże korzyści. Z powodu młodego wieku Saiya-jin jest bardzo zaczepny i pewny siebie. Uważa się za potężniejszego niż jest w rzeczywistości, dlatego często ma problemy z oceną umiejętności przeciwnika. Z powodu ciągłej chęci doskonalenia się, nieustannie szuka nowych wyzwań pod wszelakimi postaciami. Bardzo łatwo wyprowadzić go z równowagi i sprowokować. Jego praca sprawia mu wiele radości, ponieważ uwielbia walczyć tak samo jak siać zamęt i spustoszenie. Fascynuje go czynienie zła i krzywdzenie innych. Robi to wszystko jednak z pewnymi zasadami i rozsądkiem. Jak każdy Saiya-jin uwielbia jeść. Jego dwoma idolami są jego ojciec i jego pan. Jest bardzo lojalny wobec Icero, którego darzy wielkim szacunkiem. Sorrel niechętnie ściąga swój pancerz bojowy publicznie przez wzgląd na blizny, które pokrywają jego plecy. 

Wygląd zewnętrzny: 
Sorell jest dobrze zbudowanym chłopakiem o przeciętnym wzroście. Posiada bujne i gęste włosy czarnego koloru i oczy o tej samej barwie. Posiada ogon, który przewiązuje w pasie. Z jego młodo wyglądającej twarzy łatwo można wyczytać brak większego doświadczenia i pewnego rodzaju naiwność. Charakteru tej nieopierzonej buźce dodaje blizna biegnąca przez lewe oko oraz piercing na lewym uchu. Blizna na twarzy nie jest jedyną, jaką chłopak posiada -  całe jego plecy posiadają liczne blizny zdobyte zarówno w walkach jak i nabyte przez wybatożenie. Saiya-jin najczęściej ubiera swój pancerz bojowy - w którego skład wchodzi ciemnofioletowy materiał noszony pod zbroją jak i sama zbroja o barwie białej z turkusowymi elementami.  

Historia: 
Sorell tuż po narodzinach został porwany przez swojego ojca Kolrabiego, który dołączył do oddziału Icero i został uznany za zdrajce swojej rasy -  o czym Sorell nie ma pojęcia. Jego dzieciństwo nie było łatwe. Wychował się w ciężkich warunkach, gdzie często był bity i poniżany. Zapatrzony jednak w swojego ojca i Icero przebrnął przez ten okres i stał się pełnoprawnym członkiem oddziału. Niestety jego umiejętności nie dorównywały jego zapałowi, przez co często narażał misje na porażkę. Gdy coś kończyło się niepowodzeniem, to jego obarczano winą i karano. Ostatecznie w wieku 17 lat został wysłany przez swojego pana na samotną misję, by nabyć doświadczenia. 

Techniki i zdolności:
Techniki
Ki Blast - najzwyklejszy pocisk energetyczny o turkusowej barwie wystrzeliwany z dłoni bądź palca. 
Ki Cannon - odepchnięcie przeciwnika za pomocą niewidocznej dla oka, czystej energii Ki
Power Ball - niedużych rozmiarów kula białej energii służąca głównie do tworzenia sztucznego księżyca zapewniającego przemianę w Oozaru. Może być stosowana również jako najzwyklejszy atak energetyczny. 
Volcano Explosion - niezwykle destruktywna technika oparta na wyładowaniu Ki. Polega na zgromadzeniu ogromnej ilości energii w dłoni i natychmiastowym uwolnieniu jej na sporym obszarze poprzez uniesienie dwóch palców. 
Spirit Boost - jest to atak polegający na nagłym uwolnieniu turkusowej Ki wokół użytkownika, co ma na celu odepchnięcie przeciwników.
Energy Shield - technika polegająca na wytworzeniu wokół użytkownika energetycznej tarczy broniącej go przed atakami.
Rezonku Energy Dan - technika, która polega na wystrzeliwaniu setek turkusowych pocisków Ki w stronę przeciwnika.
Energy Blade - polega ona na wytworzeniu wokół dłoni podobnej do miecza wiązki turkusowej Ki.
Calamity Blaster - atak polega na zebraniu energii dwoma rękami zza szyi, a następnie mocnym wyrzucie rąk do przodu, powodując wystrzelenie turkusowej fali uderzeniowej.

Zdolności
Flying - umiejętność pozwalająca unosić się w powietrzu przy użyciu energii Ki.
Zenkai - zdolność Saiyan do powielania swojej siły, kiedy wyzdrowieją ze stanu bliskiego śmierci.
Oozaru - jest to podstawowa transformacja każdego Saiyanina zmieniająca go w wielkiego goryla. Użytkownik zamienia się w wielką małpę, a jego poziom mocy wzrasta dziesięciokrotnie. Do tej przemiany potrzebne są dwa warunki -  światło księżyca i ogon właściciela. Sorell jest w stanie kontrolować się podczas przemiany.Przedmioty:
Kapsułki Hoi-Poi (x20) - urządzenie umożliwia minimalizowanie wszystkich przedmiotów i przechowywanie ich wewnątrz kapsułki. Sorell używa ich głównie do przetrzymywania ekwipunku - zbroi, scouterów czy kapsuł.
Maszyna Lecznicza (x1) - maszyna wypełniona płynem leczniczym, do której wkłada się rannego pacjenta. Maszyna jest w stanie wyleczyć go w bardzo krótkim czasie z największych nawet obrażeń.
Scouter (x8) - urządzenie służące do pomiaru poziomu bojowego oraz określania położenia przeciwnika. W porównaniu do poprzednich wersji, ta jest w stanie wytrzymać ogromne pokłady energii.
Pancerz bojowy (x12) - bardzo elastyczne i wytrzymałe pancerze absorbujące w niewielkim stopniu siłę ciosów przeciwnika. W skład zestawu wchodzi zarówno materiał noszony pod pancerzem jak i sam pancerz. Sorell posiada kilka wariantów stylistycznych.
Kosmiczna Kapsuła (x2) - kulisty pojazd kosmiczny używany do podróży międzyplanetarnych.Ostatnio zmieniony przez Mr.Bercikovsky dnia Nie Lip 22, 2018 3:26 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Sorell Empty Re: Sorell on Czw Lip 05, 2018 7:40 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Akceptuję, miłej gry.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.