Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Guardians of the Galaxy Empty Guardians of the Galaxy on Nie Sie 26, 2018 8:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Imię: Fart
Nazwisko: Traffar
Wiek: 31
Rasa: Gass-jin
Pochodzenie: Planeta Petrol
Status: ŻYWY


Sprite / rysunek:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Statystyki: (100 punktów do rozdzielenia)
Atak: 20
Obrona: 15
Szybkość: 10
Siła fizyczna: 10
Energia: 15
Koncentracja: 20
Inteligencja: 10

Usposobienie: Chaotic Good

Osobowość: Nasz niebieskoskóry przyjaciel jest młodym, uśmiechniętym mężczyzną, który wiele sytuacji stara się obracać w żart i nie traktować życia zbyt poważnie. Oczywiście, w pewnych momentach potrafi się odpowiednio zachować. Uwielbia wtykać nos w nieswoje sprawy, dlatego często kończy się to dla niego kłopotami. Choć pomaganie nie jest jego mocną stroną to zawsze wyciągnie dłoń do osoby w potrzebie.

Cele:
1. Być słynnym w całym kosmosie.
2. Wzbogacić się.
3. Zakochać się.

Historia:
Fart został porwany przez kosmicznych piratów ze swojej rodzimej planety, gdy był jeszcze mało rozumiejącym dzieckiem. Normalnie zostałby sprzedany do niewoli, jednak spodobał się w jakiś sposób kapitanowi statku, który zdecydował się go wychować na członka załogi. Przez wiele lat dostawał od życia nieźle w kość, jednak nauczył się dzięki temu przetrwania nawet w ciężkich warunkach... i nie tylko. Powolnymi krokami stawał się rzezimieszkiem, którego wielu niekoniecznie chciało spotkać. Jego ostatnia wyprawa miała jednak odmienić troszkę dotychczasowe życie.

Dodatkowe techniki/umiejętności: (jeśli jakieś są lub zamiast sprita jest OPAR/SPAR/WIP)
Laser Gun - chłopak posiada dwa laserowe pistolety, którymi bardzo dobrze się posługuje. Nie ma problemu z celowaniem zarówno będąc w ruchu, jak i zwyczajnie stojąc.

Mouth Energy Wave - fala błękitnej energii wystrzeliwana z ust. Średnia moc.
Eye Beam - wiązki fioletowej energii wystrzeliwane z oczu. Średnia moc, dobre do zaskoczenia przeciwnika.
Fart Blast - bardzo szybki pocisk energetyczny. Możliwe jest ładowanie techniki, dzięki czemu atak zyskuje na sile.
Fart Explosion - chłopak dosłownie wybucha energią, która trawi wszystko dookoła niego w promieniu od kilku do kilkudziesięciu metrów, w zależności od energii jaką w nią włoży.
Gas - specjalna technika charakterystyczna dla rasy chłopaka. Fart pochłania powietrze z otoczenia, zwiększając przy tym swoją masę. W odpowiedniej chwili uwalnia z siebie chmurę dymu o dość nieprzyjemnym zapachu, która ma za zadanie mocno zdezorientować przeciwnika.

Imię: Adolfrig
Nazwisko: -
Wiek: 39
Rasa: Sprzęt AGD
Pochodzenie: Planeta Terra
Status: ŻYWY


Sprite / rysunek:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Statystyki: (100 punktów do rozdzielenia)
Atak: 30
Obrona: 5
Szybkość: 20
Siła fizyczna: 5
Energia: 10
Koncentracja: 20
Inteligencja: 10

Usposobienie: Neutral Evil

Osobowość: Walnięta lodówka o specyficznym toku myślenia. W sumie... ciężko w ogóle zrozumieć, co poza jedzeniem i nienawiścią to turystyczne AGD ma w sobie. Generalnie, jedyną rzeczą jaką uwielbia jest rozwałka. W związku z tym, że jest ożywionym sprzętem elektronicznym, lubi czasami pomajstrować lub potworzyć jakieś ciekawe bronie, którymi może się pobawić podczas rozpierduchy. Nienawidzi wszelkiego rodzaju mieszańców ras i gatunków - ceni czystość etniczną. Ma możliwość podpinania się pod inne urządzenia, bądź do sieci co często wykorzystuje.

Cele:
1. Stworzyć obó-... broń zagłady.
2. Podbić jakąś planetę.
3. Napić się zielonej herbaty, podziwiając jednocześnie wybuch broni atomowej.

Historia:
Adolfrig został stworzony na Terrze kilkanaście lat temu, aby następnie trafić do sklepu i sprawować się świetnie w formie sprzętu stojącego w kuchni. Nieszczęśliwy los chciał, iż tego dzieciaka świeżo wyciągniętego z fabryki zakupił jakiś walnięty naukowiec, który na wszystkich swoich sprzętach przeprowadzał jakieś dziwne eksperymenty z użyciem różnych źródeł energii. Lodówka z kilkoma innymi urządzeniami została wystawiona na działanie dziwnego promienia. Założenie było proste - chwilę po trafieniu sprzęty powinny zacząć wykazywać oznaki życia. Niestety, kiedy żadne z urządzeń ani drgnęło, naukowiec zdecydował się ich pozbyć i zakupić nowe. Nieszczęśliwy los chciał, że został zwolniony i słuch o nim zaginął. Następnej nocy lodówka... ożyła. Wykorzystując wiedzę, którą posiadała, uwolniła się z placówki w której przebywała. Tułając się bez większego celu przez następne kilka dni odnalazła stary pojazd, który w miesiąc przerobiła na statek kosmiczny i wyruszyła na podbój gwiazd. Wiele lat po tym dziwnym incydencie, Adolfrig przemierza kosmos oraz odwiedza różne planety siejąc spustoszenie, a gdy sytuacja staje się nieprzyjemna, wycofuje się i podróżuje dalej.
Jego ostatnia wyprawa miała jednak odmienić troszkę dotychczasowe życie.

Dodatkowe techniki/umiejętności: (jeśli jakieś są lub zamiast sprita jest OPAR/SPAR/WIP)
Flammenwerfer - broń, którą Adolfrig nosi na "plecach" i z którą się nie rozstaje. Siła uwalnianych płomieni może być kontrolowana za pomocą "pokrętełka" znajdującego się przy mechanizmie spustowym.

Tür zur Welt - rodzaj techniki opartej na działaniu Door of the World w bardzo ograniczonym stopniu. Wnętrze Adolfriga jest prywatnym, zamkniętym wymiarem, w którym ten trzyma swoją broń i inne sprzęty, jakie skonstruował. Na dobrą sprawę, nawet sam Adolfrig nie ma pojęcia w jaki sposób ta technika działa... ale działa. Po prostu.
Lasergewehr - rodzaj karabinu laserowego trzymanego "w lodówce". Broń ma dwa tryby. Wiązki promieni mogą być słabsze, kiedy są wystrzeliwane serią, bądź silniejsze, jeżeli będą ładowane chwilę dłużej.
Gaskammer - rodzaj gazu trzymanego w kilku zbiornikach "w lodówce". Bardzo łatwopalny, używany w połączeniu z miotaczem płomieni aby wytworzyć wybuch ognia na większą skalę.
Höllisches Schild - wokół użytkownika powstaje silna bariera błękitnej energii. Technika czysto defensywna.
Vernichtung von Juden - bardzo silna "technika" polegająca na rzuceniu od kilku do kilkunastu miniaturowych granatów w przeciwnika, które znajdują się "w lodówce". Te zostały skonstruowane i odpowiednio zmodyfikowane przez Adolfriga. Wybuchy są bardzo silne, zaś sama broń sprawia, że przeciwnik nie spodziewa się mocnego efektu i często jest ignorowana.
Spaß in der Maske - nietypowa "technika" polegająca na odłożeniu miotacza płomieni, sięgnięciu za siebie i wyciągnięciu niewiadomej ilości broni o różnym działaniu (wiązki laserowe, pociski, rakiety itp.). Efekty są różne w zależności od rodzajów broni, jednak atak ten jest jednym z silniejszych w arsenale lodówki.
Konzentrationslager - jedna z najpotężniejszych "technik" lodówki. Ze "swojego wnętrza" wyciąga niewielkie urządzenie będące w rzeczywistości zminiaturyzowaną bronią atomową, którą ciska w przeciwnika. Wykorzystując Höllisches Schild połączone z Blut an deinen Händen, Adolfrig jest w stanie przeżyć choć zwykle odlatuje bardzo daleko i również odnosi pewne obrażenia, dodatkowo wycieńczając się z praktycznie całej energii.
Radius vom Auge - wiązki czerwonej energii wystrzeliwane z oczu. Średnia moc, dobre do zaskoczenia przeciwnika.
Blut an deinen Händen - "ciało" lodówki zostaje pokryte energią, dzięki czemu staje się niezwykle wytrzymałe. Jest to technika, której Adolfrig używa gdy dochodzi do walki w zwarciu.
Vernichtung - najpotężniejsza technika Adolfriga polegająca na zgromadzeniu całej swojej mocy w jednym punkcie na ciele i wywołaniu samobójczej, jednak niezwykle potężnej eksplozji.

Imię: Elasta
Nazwisko: Manni
Wiek: 28
Rasa: Gumm-jin
Pochodzenie: Planeta Orbit
Status: ŻYWA


Sprite / rysunek:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Statystyki: (100 punktów do rozdzielenia)
Atak: 10
Obrona: 20
Szybkość: 20
Siła fizyczna: 5
Energia: 15
Koncentracja: 15
Inteligencja: 15

Usposobienie: Chaotic Good

Osobowość: Elasta jest jeszcze młodą - jak na swoją rasę - kobietą. Jest cholernie leniwa i można ją śmiało nazwać typowym outsiderem - ciągle siedzi przed ekranem komputera albo śpi. Nie lubi się męczyć i rzadko wykonuje czyjekolwiek polecenia. Gdy przyjdzie jednak jej walczyć to potrafi nieźle namieszać na polu bitwy.

Cele:
1. Wykupić wszystkie gry na Styym.
2. Być najlepszym graczem w słynnej grze MMO "Kill'em Online".
3. Zakochać się.

Historia:
Ze względu na swoje lenistwo i ogromne uwielbienie do spania, Elasta nie miała łatwego dzieciństwa jeżeli chodzi o swoich rówieśników. Nie miała jednak na co narzekać, jeżeli chodziło o rodziców, gdyż Ci bardzo kochali swoje dziecko. W jakiś nielogiczny sposób dziewczyna pokończyła wszystkie szkoły, jednak nie podjęła się pracy, a postawiła na całkowite lenistwo oraz komputer. Po śmierci rodziców sprzedała duży dom za pokaźną sumkę i kupiła małą kawalerkę w mieście, gdzie spokojnie sobie funkcjonuje. Jej ostatnia wyprawa do sklepu po kilka doładowań konta Styym miała jednak zmienić troszkę jej życie...

Dodatkowe techniki/umiejętności: (jeśli jakieś są lub zamiast sprita jest OPAR/SPAR/WIP)
Elastyczność - ciało kobiety to praktycznie guma, dzięki czemu może ona być niezwykle elastyczna i rozciągliwa (podobnie jak w przypadku Buu, lecz nie posiada takich możliwości regeneracji). Jest ona również w stanie nadać swoim kończynom dowolny kształt (oczywiście, w granicach rozsądku).
Absorpcja - użytkownik - ze względu na swoje ciało - absorbuje część siły uderzeń, jakie są w nie wymierzane. Mimo wszystko, są one odczuwalne. Technikę tą posiada każdy przedstawiciel rasy Gumm-jin.

Imię: Johny
Nazwisko: Slap
Pseudonim: Henman
Wiek: 25
Rasa: Człowiek
Pochodzenie: Planeta Terra
Status: ŻYWY


Sprite / rysunek:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Statystyki: (100 punktów do rozdzielenia)
Atak: 15
Obrona: 10
Szybkość: 35
Siła fizyczna: 20
Energia: 5
Koncentracja: 5
Inteligencja: 10

Usposobienie: Chaotic Neutral

Osobowość: Nasz Johny jest wyluzowanym, acz bardzo zboczonym i narwanym młodzieńcem. Często się śmieje, nawet jeżeli nie ma do tego wyraźnego powodu. Ma ogromną słabość do kobiet. Lubi wkraczać do akcji przed innymi, przez co generalnie źle się to zwykle dla niego kończy. Niczego jednak nie żałuje i stara się czerpać z życia pełnymi garściami.
Nie nosząc stroju jest młodym blondynem o krótkich włosach i niebieskich oczach.

Cele:
1. Zaliczyć wszystkie piękne kobiety.
2. Zakochać się w pięknej, bogatej, młodej dziewczynie, żeby nie męczyć się do końca życia.
3. Wrócić kiedyś na rodzimą planetę.

Historia:
Johny oraz jego brat zostali porwani w młodym wieku z Terry przez pojazd kosmiczny, kiedy bawili się na swojej wsi w zbożu w chowanego. Nieszczęśliwy los chciał, iż chwilę po tym zostali rozdzieleni. Naszego zboczeńca zakupiła pewna młoda kosmitka, która uwielbiała mieć za niewolników takich młodzieńców. Dopiero w niewoli Johny dowiedział się czym jest "życie dla dorosłych" i bardzo szybko je polubił zapominając nawet o swojej przeszłości. Zabawiając przez kilka dobrych lat różne rodzaje kosmitek, nauczył się bardzo dużo. Od "swojej Pani" wyłapał także tajniki kontrolowania energii, co w połączeniu ze zdobytą od innych wiedzą dawało mu masę możliwości. Zamieszkując w ten sposób planetę Orbit nie miał prawa na cokolwiek narzekać. Jego kolejne oraz - mogłoby się wydawać - zwykłe wyjście do sklepu po gumki miało jednak odmienić to dotychczasowe życie...

Dodatkowe techniki/umiejętności: (jeśli jakieś są lub zamiast sprita jest OPAR/SPAR/WIP)
Bukujutsu - podstawowa technika umożliwiająca latanie.
Kiaiho - odepchnięcie przeciwnika za pomocą niewidzialnej fali energii. W zależności od sytuacji, technika może być wykonywana za pomocą rąk lub oczu.
Rezoku Energy Dan - wystrzeliwanie w przeciwnika ogromnej ilości pocisków energetycznych o stosunkowo niskiej mocy - ich podstawowym zadaniem jest odwrócenie uwagi.
Taiyoken - ogromny błysk, oślepiający wszystkie istoty znajdujące się w promieniu kilkudziesięciu metrów od użytkownika.
Super Ball - średniej wielkości kula energii wystrzeliwana w przeciwnika. Jej lot może być kontrolowany przez użytkownika. Zadaje średnie obrażenia.
Henmann Blaster - użytkownik kumuluje w dłoniach dużą ilość energii, a następnie wystawia ramiona przed siebie by wystrzelić potężną falę energii o zielonej barwie. Jeden z mocniejszych ataków chłopaka.
Giant Bomber - najpotężniejsza technika, polegająca na zgromadzeniu ogromnych zasobów energii w formie kuli nad sobą. Trzeba chwilę poświęcić na jej naładowanie, jednak ze względu na zadawane obrażenia, zdecydowanie warto.
Secret Hentai Art: Doggy Style - użytkownik skupia energię w swoich dłoniach i stopach, zyskując tym samym większą szybkość oraz siłę wymierzanych ciosów. Oczywiście, ma ona zastosowanie również w łóżku.

Imię: Steve
Nazwisko: Slap
Pseudonim: Gayman
Wiek: 28
Rasa: Człowiek
Pochodzenie: Planeta Terra
Status: ŻYWY


Sprite / rysunek:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Statystyki: (100 punktów do rozdzielenia)
Atak: 10
Obrona: 15
Szybkość: 15
Siła fizyczna: 10
Energia: 20
Koncentracja: 20
Inteligencja: 10

Usposobienie: Chaotic Neutral

Osobowość: Brat Johnego oraz - można byłoby pomyśleć - jego zupełne przeciwieństwo. Nie przepada za dużymi tłumami wśród których nie czuje się dobrze. Jest cichy i spokojny, co pozwala mu często odpowiednio przeanalizować sytuację w jakiej znalazł się z bratem. Kiedy jednak ktoś dla niego bliski jest w niebezpieczeństwie, to ten jest w stanie rzucić dosłownie wszystko i ruszyć na pomoc.
Nie nosząc stroju, Steve jest dobrze zbudowanym chłopakiem o niebieskich oczach i średniej długości brązowych włosach.

Cele:
1. Zakochać się.
2. Odnaleźć brata.
3. Adoptować dziecko z miłością swojego życia i stworzyć szczęśliwą rodzinę.

Historia:

Johny oraz jego brat zostali porwani w młodym wieku z Terry przez pojazd kosmiczny, kiedy bawili się na swojej wsi w zbożu w chowanego. Nieszczęśliwy los chciał, iż chwilę po tym zostali rozdzieleni. Nasz cichy pedałek trafił do gangsterskiej rodziny na planecie Orbit, gdzie dostał porządny wycisk od życia będąc często poniżanym i bitym. Kiedy w końcu ową rodzinę dosięgnęła ręka sprawiedliwości, Steve poszedł "siedzieć" razem z nimi. Dopiero więzienny tryb życia pokazał mu to, co w przyszłości będzie się dla niego liczyło najbardziej. Jednak nie tylko lekcję "miłości" stamtąd wyniósł. Poznał tajniki kontrolowania swojej energii, a także nauczył się walczyć o swoje. Zachowując często spokój i spokojnie analizując różne sytuacje jakie miały miejsce w pace, z wielu kłopotów wychodził bez szwanku. Po kilku latach w końcu wyszedł na wolność. Pierwszą rzeczą jaką zamierzał zrobić po zarobieniu jakiegokolwiek grosza było udane się do sklepu po jakiś zimny alkohol. To z reguły zwykłe wyjście miało jednak odmienić jego dotychczasowe życie...

Dodatkowe techniki/umiejętności: (jeśli jakieś są lub zamiast sprita jest OPAR/SPAR/WIP)
Bukujutsu - podstawowa technika umożliwiająca latanie.
Kiaiho - odepchnięcie przeciwnika za pomocą niewidzialnej fali energii. W zależności od sytuacji, technika może być wykonywana za pomocą rąk lub oczu.
Rezoku Energy Dan - wystrzeliwanie w przeciwnika ogromnej ilości pocisków energetycznych o stosunkowo niskiej mocy - ich podstawowym zadaniem jest odwrócenie uwagi.
Taiyoken - ogromny błysk, oślepiający wszystkie istoty znajdujące się w promieniu kilkudziesięciu metrów od użytkownika.
"Super Death Giant Ultimate Blaster of Destruction and Apocalypse!" - średniej wielkości pocisk energii, którego lot może być kontrolowany przez użytkownika. Wbrew krzykliwej nazwie, zadaje średnie obrażenia i dodatkowo czasami dezorientuje przeciwnika, który spodziewał się jakiejś techniki ostatecznej zagłady.
Gangsta Paradise - fala energii o złotej barwie wystrzeliwana z dłoni. Szybko się ładuje i zadane spore obrażenia. Jedna z mocniejszych i ulubionych technik chłopaka.
Native Bomber - w przeciwnika wystrzeliwana jest kula granatowej energii z żółtym środkiem. Po trafieniu nie wybucha, lecz powiększa się otaczając jego ciało i zadając spore obrażenia. Ciężko jest się wydostać spod działania techniki, lecz jest ona także dość energochłonna.
Excalibur - użytkownik gromadzi praktycznie całą swoją energię w dłoni, a następnie wykonuje pionowy zamach by wysłać w przeciwnika słup złotej i przecinającej wszystko energii. Po trafieniu działa na zasadzie Kienzana, lecz jest od owej techniki zdecydowanie potężniejsza. Najsilniejszy atak chłopaka.

Imię: Toothybeer
Nazwisko: -
Wiek: 143
Rasa: Beerudder
Pochodzenie: Planeta Drink
Status: ŻYWY


Sprite / rysunek:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Statystyki: (100 punktów do rozdzielenia)
Atak: 85
Obrona: 1
Szybkość: 5
Siła fizyczna: 5
Energia: 1
Koncentracja: 1
Inteligencja: 2

Usposobienie: Neutral

Osobowość: Spokojne, małe stworzenie, które z jakiegoś powodu ciągle podąża za Fartem. Toothybeer lubi być głaskany i chwalony - można by rzec, iż takie coś jak on nie może być niebezpieczne. Cóż... pewne sytuacje mogą pokazać, iż pozory czasami mylą.

Cele:
1. Jeść wszystko co dobre (lub niedobre ale dobre).
2. Żreć wszystko co dobre (lub niedobre ale dobre).
3. Pochłaniać wszystko co dobre (lub niedobre ale dobre).

Historia:
Toothybeer spokojnie żył na swojej planecie przemierzając gęste dżungle w poszukiwaniu czegokolwiek do jedzenia. Szczęście w nieszczęściu, natknął się podczas jednej z takich wędrówek na pewnego, niebieskoskórego podróżnika, który miał ewidentnie chrapkę na znajdujące się w pobliskich ruinach skarby. Dostrzegając małą "pchłę", dał mu jeden ze swoich prowiantów do żarcia i ruszył dalej. Nasz mały potworek postanowił podążyć za nim i idąc za głosem serca (oraz żołądka), nie odstępować młodzieńca na krok. Tym samym stał się jego małym kompanem podczas wielu podróży po głębokim kosmosie.

Dodatkowe techniki/umiejętności: (jeśli jakieś są lub zamiast sprita jest OPAR/SPAR/WIP)
Resistance - pasywna zdolność charakterystyczna dla rasy Toothybeera polegająca na byciu odpornym na każdy rodzaj statusu lub efektu (choroby, zatrucia). Oczywiście, nie dotyczy to śmierci w naturalny sposób lub podczas walki.
Container - jest w stanie zjeść wszystko, jednak tylko żywe istoty może przerabiać na ciecz. Gdzie to to wszystko mieści? Kto wie...
Absorption - technika polegająca na rozszerzeniu swojego otworu gębowego nawet do rozmiarów dorosłego człowieka i pochłonięciu/pożarciu/zjedzeniu/skonsumowaniu go...
Create - ...by następnie przerobić daną istotę na alkohol, który wydobywany jest z jego czułek.Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Czw Paź 04, 2018 8:49 pm, w całości zmieniany 4 razy[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2Guardians of the Galaxy Empty Re: Guardians of the Galaxy on Nie Wrz 02, 2018 9:53 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Zgodnie z PW, akcept, miłej gry.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.