Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] By Danielos Empty [O-S-W] By Danielos Pią Sty 22, 2010 7:17 pm

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Tutaj będę umieszczał moje opary , spary i wipy.

1 Oparek
[O-S-W] By Danielos Fzb84taogoc21inlef

2.Może zrobię później z niego wipa -> sprita ale jak będą pozytywne komentarze.
[O-S-W] By Danielos Op3b8l9bzuxy2nl8nwtx

2[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Pon Sty 25, 2010 7:17 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Ocenię tylko tego drugiego.
Włosy chyba nie twoje, jak są twoje to sory. Cienie nie są złe ale na ręce ich nie widzę, dopiero pod lupą je zauważyłem i na spodniach mi nie pasują za bardzo. Buty saiyańskie, kolorki na nich mi pasują. Bluzka standard ale jest ten pasek od miecza, pasuje mi on. I ocena będzie: 8/10

3[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Wto Sty 26, 2010 4:21 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Pierwszy jest spoko :D
Podoba mi się armor i włoski :D
W drugim podobają mi się włoski i ubranko, butki też są spox :P
Mieczyk też ma fajny :P
Ocena za dwa 8.5/10

4[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Wto Sty 26, 2010 4:22 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Ocenię ostatniego.

Włoski mają dziwny kształt ale może być. Cieniowanie leży. Staraj się cieniować w stronę słońca a nie do środka.
Bluzka tak samo biedna :(. Cieniuj w stronę słońca!
Spodnie sux! Niema co je oceniać.
Buty tak samo jak wyżej!

Ocena: 1/10

Niestety ale prace dla mnie zerowe :(.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

5[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Pią Maj 21, 2010 1:30 pm

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Zostaje dodany nowy opar pomysł z Bleacha , co poprawidz pisać , jak ładnie ocenicie zajmę się z tego robieniem sprite :).
[O-S-W] By Danielos 17006932064909875277

6[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Pią Maj 21, 2010 2:55 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Więc mi się nie podoba ponieważ :
1. Włosy Sasuke lepiej jak byś robił własne.
2. Oczy dziwnie wyglądają jak jakiś dziad.
3. Cieniowanie jest ...........
4. Kamizelka (czy co to jest) jest całkiem całkiem.
5. Mogłeś rozdzielić spodnie od butów.
6. Mogłeś jeszcze zrobić inny kolor koszuli.
Więc tak jest dużo błędów ale dam już 4/10

7[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Sob Cze 19, 2010 4:56 am

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Zamieszczam nową wersje Hollow Danielos opara proszę o komentarze.
[O-S-W] By Danielos 65813807920374777754

8[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Sob Cze 19, 2010 5:12 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Ehh na pierwszy rzut oka ten opar nie zachwyca, gdy przybliżę też nie xD
No ale do rzeczy Włosy są zbyt rzadkie za wiele kosmyków i czarnych pixeli. Co do koloru to mi nie pasuje czemu białe ? Twój wybór xd. Cienie nie zachwycają ale też takie złe nie są. Maska hmm jest takiej samej wielkości, jak głowa. Mogłeś ją lekko powiększyć, co do tych wzorków to mi się jakoś nie podobają poeksperymentuj. Cienie nie są takie złe dobra paleta kolorów xd, w oczach brakuje mi żółtego pixela xd. Ręce czemu są szaroczarne, a frotki czerwone ? Cieniowanie na rękach dwutonowe lekko Ci nie wyszło xd. Zbroja ajoś mi się nie podoba znów te czarne pixele i to cieniowanie. Co do spodni, są ok xd Buty szaro-białe. Opar najlepszy nie jest, ale też najgorszy również nie. Ocena +2/5 Popraw go

2kp

9[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Nie Lip 11, 2010 6:40 am

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Daje wersje zmienioną troszkę w sprawie tej czarnej dziury w zbroi nie wiedziałem gdzie zbytnio umieścić ale przeważnie puści tam mają to.
[O-S-W] By Danielos 83027014112827099080

10[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Nie Lip 11, 2010 11:53 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Okej
Włosy-włosy są sciągniete z vegety gt sprawdałem w paincie są tylko ucięte na czole.
Cienie 3 tonowe ale nie widać za bardzo popraw to.
Twarz-To czerwone to mu sie krew leje?Aha niewiedziałem.Dziwi mnie tylko jedno.N a twarzy są 3tonowe cienie a...
Klata,ręce-na klacie i ręce są 2tonowe?Zrób 3tonowe wszędzie.Będzie lepiej :D.Frotki też są trzynowe.2 tonowego nie bede ci oceniał zrób 3 tonowe ale jak już mam cos to cienie na klacie troche mi sie nie podobaja :P
Spodnie-równierz 2tonowe nie ładnie!Na prawej nodze cienie są troche tak jakos porozrzucane według mnie a na lewej mogą byc.Popraw z 2 na 3!
Buty-Eeeeh... 2 tonowe!I w dodatku zlewają sie troche ze spodniami.Nic orgyinalnego.
Ciekawi mnie jeszcze ta dziura na klacie.
Ocena 4/10.
Popraw z 2 na 3 tonowe i będzie odrazu lepiej.

/f
KP: 1



Ostatnio zmieniony przez mikidius dnia Nie Lip 11, 2010 12:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

11[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Nie Lip 11, 2010 12:35 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Lack of credit for hair. Don't give me a "There is no autor" because on forum, AND Viego's pack there are two soucres of autors for that hair.

Everything but hair is two-tone, so I take it you didn't shade it(Not counting the mask because it's oblivousy Sezu whom shaded it). Shading on hair is fairly good, but then again, you mostly likey didn't shade it.

Shading on arms is a normal 2 tone, the wristband thing is just... I'm not commenting that...
His chest is a total clusterfuck, random shading, and a black square on it. Yes, I said black square, because it's not a hole.

Belt... 🤦

Shading in OUR-vision left leg is good, but on OUR-vision right, it's once again, random pixels.
And shoes/boots, I like the shading on them, but that's it.

3/10

/f
KP: 1

12[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Wto Lip 13, 2010 9:14 am

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Trzymajcie nowego hollow bez maski , próbowałem dodać jakoś 3 ton koloru do zbroi i spodni , lecz coś takiego wyszło może przypominać lekko ubranie żołnierzy no ale cóż :P. W przybliżeniu to bardziej widać.
[O-S-W] By Danielos 52316236492501492664

Credit : Sezu za jeden kolor który nie miałem wcześniej i brakował mi do 3 tonu.

13[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Sro Lip 14, 2010 12:43 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Ja ci ocenie pierwszy spx?Okey!
Włoski-Włoski vegy gt ale tym razem sa całe i lepiej wyglądają.Cienie są 3tonowe i już jest lepiej.
Głowa-cieniowanie troche dziwne według mnie.Widać troche zmian.Niema juz krwi i dodałeś usta.
Klata-niema juz czarnej dziury i jest lepiej.Cienie takie..nawet...moga być.No ba moga być ale cienie eki już niezbyt.Jesli to jest skóra to popracuj troche żeby zrobić mieśnie a jesli to rękawy(choviaz niewiem jak by sie trzymały xD) to zmien też cieniowanie...zaraz zaraz....o ja pierdyle tera to zauważylem cienie sa 3 tonowe!Myslałem że 2.Wez zrób troche mocniejsze cienie na ręce.
Pasek-może byc ale ten kolor tak jakos mi nie pasuje.
Spodnie-OMG!Cienie chaotycznie porozmieszczane z dlakea nawet jakoś jes ale jak sie przybliży to są porozrzucane na maxa.Popracuj troche nad cieniowaniem spodni.
Buty-już sie nie zlewają ze spodniami.I też cienie troszke mało widoczne ale sa 3 tonowe.
A teraz na ogół-zółte oko troche sie zlewa z białym gdybyś dał czerwony byłoby lepiej.Albo jakiś ciemniejszy.Włoski gdybyś dał troche na czoło było by lepiej bo ma takie teraz duże czoło troche.

Ocena?
5,3
Najważniejsze to popraw cienie na spodniach.

/f
KP: 1

14[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Wto Sie 03, 2010 5:57 am

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Powiedzmy że poprawiłem cieniowanie Danielosa w zbroi , później popoprawiam resztę. Numerki są po to abyście powiedzieli który jest lepiej zrobiony :).

[O-S-W] By Danielos 37200975393374571578

15[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Wto Sie 03, 2010 6:53 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Więc ocenie ci wszystko pokolei.
Włosy-Cienie na włosach z daleka wyglądają dość dobrze lecz po przybliżeniu widać narzucenie pikseli 1 ton na włosach jest moim zdaniem za jasny.
Armor-Cienie na armorze są nawet dobre,ale poprawić jeszcze je musisz.
Skóra-Cienie na skórze musiał byś poprawić i zrób mu widoczniejsze mięśnie,kosmiczni wojownicy mieli duże mięśnie.
Spodnie-No spodnie w ver 2 są naprawdę bardzo dobrze pocieniowane.

Oceniłem ver2. bo bardziej mi się podoba.
Ocenka:7/10

16[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Wto Sie 03, 2010 8:03 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Według mnie 2 jest lepsza w cieniowaniu.Bardziej mi przypasowała.
Włoski-z daleka wyglądają nawet dobrze ale z bliska juz nie za bardzo.Popraw je troszke.
Ciuch-nie różni sie niczym a niczym w 1 jak i w 2 cienie są takie same ale w 2 są chyba ciemniejsze.Ogólnie cienie nawet dobre niemam zastrzeżeń.
Pas-normalny pasek co tu duzo pisać?
Spodnie-w v2 są lepsze cienie (maja fałdki) a v1 wygląda jak po bitwie.ixele porozrzucane gdzie popadnie.Niemam zastrzeżeń do cieniowania w 2 ale w 1 jest wiele do poprawy.
Butki-za bardzo sie zlewają ze spodniami.Nie ładnie to wygląda.
Cienie skóry-cienie jak cienie sa mieśnie nawet dobrze zrobione a na twarzy nie będe sie czepiał.
Frotki-normalne frotki ale coś z cieniowaniem trzeba zrobić.
Ogólnie polecam ci version.2 ma lepsze cienie.
Ocena to 7/10

KP: 2
/Feli

17[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Wto Sie 03, 2010 10:26 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Włosy do dupy bo nie twoje..Ich nie oceniam ani nawet cieni na nich - za nie masz minus.Cienie twarzy do dupy, nie podobają mi się w ogóle.Klata - też jakieś dziwne cienie o.O Popraw je.Mięśnie i cienie ręki są dobre - podobają mi się.Pas ma fajne cienie.Opaska też.Spodnie w 1 wersji mają do dupy cieniowanie.W drugiej już lepsze ale zmień odcienie.I tak samo jak u Tuffle, strasznie ciemny ten opar.Rozjaśnij go, nie wiem - zmień mu kolory - cokolwiek.Buty zwykłe a cienie na nich średnie.Popraw to co powiedziałem i myślę, że będzie ok.

/Y
+1KP

18[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Sob Wrz 25, 2010 6:38 am

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Napiszcie co jeszcze poprawić w tym i zacznę poprawiać w sprite.
[O-S-W] By Danielos 36490898931884036604

19[O-S-W] By Danielos Empty Re: [O-S-W] By Danielos Nie Wrz 26, 2010 2:18 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie poprawiaj i tak shitowego OPAR'a. Albo zrób nowego Sprita, poprawiając wszystkie błędy zrobione w starej wersji, albo nie zabieraj się za poprawianie ogólnie jego przyszłych form.

Skoro chcesz usłyszeć ocenę, ocenię Ci "to".

Włosy Vegety GT. Poza cieniowaniem, żadnych konkretnych zmian. Maska żałosna, choć cienie lepsze. Ale i tak tragicznie. Nie okłamuję Cię czy coś w tym stylu. Każdy powie Ci to samo, przybliżając ją lub patrząc z daleka. Na to żebym dał Ci jedną ze swoich masek, nie licz :(
Cieniowanie stroju bardzo słabe. Zwłaszcza spodni, które całkowicie nadają się do wymiany. Zmień styl cieniowania, albo naucz się cieniować dwu-tonowo. Za dużo cieni wpieprzasz i uzyskujesz słaby efekt, kolego.
Buty słabe, po prostu dość często je widuję. Nie wyróżniają się niczym szczególnym, czy to cieniowaniem czy drobnymi zmianami.
Mięśnie na rękach słabe. Popraw cieniowanie rąk wraz z dłońmi i jeżeli chcesz już na siłę wpychać jakieś mięśnie "żeby były" to nie rób tego w ogóle. Jak ich nie będzie, też będę się czepiał ale przynajmniej będziesz miał cholerną pewność że czepiam się braku mięśni, a nie ich wykonania. A wiesz chyba co jest gorsze.
Pasek normalny.
Ogółem? Słabo.

2kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.