Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Sprites] from me Empty [Sprites] from me Sob Sty 23, 2010 12:58 pm

Ater

Ater
Notowany
Notowany
TUTAJ BEDE ZAMIESZCZAŁ SWOJE SPRITY NIE ZWIĄZANE DRAGON BALL



Oto Sprit Ryden Z gry gta
Credit for Danioss




[Sprites] from me Ryden
:sprita: :kame: :sprita:



Ostatnio zmieniony przez Ater dnia Nie Lut 07, 2010 8:53 am, w całości zmieniany 2 razy

2[Sprites] from me Empty Re: [Sprites] from me Sob Sty 23, 2010 6:06 pm

Template

Template
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
o prosze znowu jakiś fan GTA. No dobrze sprit nawet nawet. Niektóre pozy są conajmniej dziwne. Ale wdzianko zajefajowe. Tylko extra skopane. Jak na początek 7/10.

3[Sprites] from me Empty Re: [Sprites] from me Nie Sty 24, 2010 1:18 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
niejest zle ale pasek bialy niepocieniowany najlepsze są ciężarki ;d i cocacola ;d no co tu dużo pisać niejest żle ale mogl bys poprawić ocenka 5/10

4[Sprites] from me Empty Re: [Sprites] from me Nie Sty 24, 2010 7:59 am

Ater

Ater
Notowany
Notowany
Dzięki wszyztkim dzięki Daniossowi zrobiłem tego sprita
Kolejny moze bydzie ten z tą fryzą dredy

5[Sprites] from me Empty Re: [Sprites] from me Wto Sty 26, 2010 6:23 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
1 . Majne opar jest slaby ale chciales to masz .
2. Myslalem ze lepiej ci to wyjdzie pozy slabe friends .. wtf wogóle grales chlopie kiedys w GTA SA ? ja k widac wogóle nie grales. zrobiles jakies ... Ludki i nazmyslales ze koledzy.
3.Po co teleport?
4.ogólnie slabe .. i zlampiles ze mnie Zólwika . . wiesz co ? zamiast By Ater . to powinno byc Ryden .
5.Bronie wtf ? jakies czarne .
6.najlepsze to bylo cocacola . nic wiecej .

nie dam oceny bo slabo

6[Sprites] from me Empty Re: [Sprites] from me Nie Sty 31, 2010 2:33 pm

Ater

Ater
Notowany
Notowany
Danioss CI koledzy to ja ich wymysliłem mój sprit więc moge sobie dodawac co chce

A podrógie to nie jest teleport tylko dubie w nosie lub kaze takim osobom... sie puknąc w łeb

Dzięki reszcie za komentarze jeszcze raz

7[Sprites] from me Empty Re: [Sprites] from me Nie Sty 31, 2010 10:31 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Dlubanie w nosie ? myslisz ze kogos takie glupoty kreca ? jak np zamienia sie w ssj a tu nagle pierd jak w twoim gifie.. powim szczerze ze masz głupie pomysly.. wiecej nie dam ci juz Opara abys zrobil z niego sprita.. friends./. pierwszy raz jest takie cos.. jak juz mówilem grales w gta ? widac nie.. on takich kolegów nie mial .. dobra i se dodajesz.. ale na drugi raz pomysl czy oplaca ci sie dodawac takie cos.. aha i 2 temat ze spritami atera.. eno brawo

8[Sprites] from me Empty Re: [Sprites] from me Pon Lut 01, 2010 10:52 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Już na pierwszy rzut oka, widać że Spritek jest słaby. Z daleka widzę że cieniowanie leży, i błaga o poprawę.

Cóż, ale do rzeczy.
Oryginalność? Nie zaprzeczę, ten Sprit jest bardzo oryginalny. Nie widziałem wcześniej Spritów z GTA.. Jednak, ten jest naprawdę słaby.
Cieniowanie skóry jak i ubrania, w 100% do poprawy. Chyba że takie było twoje zamierzenie. Słabo pocieniowane, ale oryginalne.

Kolejna rzecz. Dlaczego w niektórych pozach okulary są większe, bądź całe czarne, a nie jednakowe z resztą? Nie podoba mi się to i widać że nie poświęciłeś na tego Sprita dość dużo czasu.

Póz naprawdę niewiele.
Zdecyduj się czy zostawiać kreski na spodniach czy nie. Choć z daleka tego nie widać, to po zbliżeniu dostrzegłem, że na wielu pozach, są kreski na spodniach, bądź inne kropki. Na Stands tego niema, także najprawdopodobniej albo nie pamiętałeś w jaki sposób zrobiłeś Stands, albo nie chciało Ci się marnować czasu na poprawę kilku(nastu) szczegółów.

Bronie.. Szkoda że niektóre nie są twoje. Wystarczy zbliżyć i rozjaśnić lekko monitor, aby wiedzieć jaką broń zrobiłeś od zera, a jaką zerżnąłeś od kogoś. I gdzie Credity za te bronie? Chcesz Warna? Uzupełnij to, albo wieczorem dam Ci ostrzeżenie.

Friends. Co to do cholery jasnej jest?! Albo to "coś" skasuj albo stanowczo popraw. Nie ocenię Ci ich, bo i ze zbliżenia i z daleka są za przeproszeniem do dupy.

3/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/S

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.