Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Problem z grami Empty Problem z grami Nie Sty 24, 2010 6:58 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Od razu do rzeczy. Kiedy włączam jakąś gre mniej więcej po pół godziny resetuje mi się komputer(dotyczy to tylko internetowych). A gdy włączam jakąś gre z lepszą grafiką np. Prototype to po 5 minutach komp sie resetuje. Usunołem z komputera wszystkie wirusy i dalej tak jest. Wie ktoś o co biega? Prosze o pomoc.



przenoszę do "Rozmowy"
/f

2Problem z grami Empty Re: Problem z grami Nie Sty 24, 2010 7:40 am

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
To ciekawe ale proponuje ci zrobić format i odnowa wgrać system. Wiem , że to czasu zajmuję ale innego pomysłu nie mam.

3Problem z grami Empty Re: Problem z grami Nie Sty 24, 2010 10:17 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
A ja mam...Danielos jak tylko tyle chcesz sugerować to wyjdź x<
Spróbuj przeczyścić komputer z kurzu, też tak miałem kiedyś. Wiem, że to dziwne, ale jak włączałem np. GTA IV, Prototype, Modern Warfare 2 - COKOLWIEK z porządnych gier resetowało się po 2-3 minutach. Przeczyść kompa od kurzu - mam nadzieję, że ci to pomoże.

4Problem z grami Empty Re: Problem z grami Pon Sty 25, 2010 11:07 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Co do internetowych, to nie wiem dlaczego.
Ale jeżeli włączasz jakaś dobrą gierką to jestem pewien na 70% że to wina zasilacza.
Po prostu komputer nie ogarnia takiej temperatury i sam resetuje kompa aby uniknąć spalenia. Miałem identyczny problem kupiłem nowy zasilacz i śmiga jak po dupci Azjatki.

/Dase
To z azjatką kox xD

5Problem z grami Empty Re: Problem z grami Sob Kwi 09, 2011 9:28 am

Banan

Banan
Super Saiyan
Super Saiyan
Dase ma rację , ja tak samo miałem . Przeczyściłem komputer z kurzu i wszystko działało jak ta-lala.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.