Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Collab] Sezu & Shine Empty [Collab] Sezu & Shine Wto Lut 02, 2010 1:36 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Przez dłuższy czas zastanawialiśmy się co by tutaj zrobić ciekawego. No więc kiedy obejrzałem TTGL, Shine stwierdził, że robimy z nimi Oparki. No i dzień po dniu 'galeria' się uzupełniała. To raz ja robiłem jedną postać, to raz Shine. Niestety Shine pod koniec stracił wielki zapał jaki miał na początku ;s więc musiałem go jako tako dokończyć sam. Z biegiem czasu będą także postacie z wersji ...'kilka lat później'... No i może kilka dodatkowych postaci.
[Collab] Sezu & Shine GurrenLagann
Zapraszam do komentowania.
Ten projekt jest sponsorowany przez grupę:
[Collab] Sezu & Shine DeathDealer

2[Collab] Sezu & Shine Empty Re: [Collab] Sezu & Shine Wto Lut 02, 2010 6:54 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Od razu dodam - credity lecą tylko dla Sasuke-Isha i zabraniamy z Sezem używania ich poza kołem Death Dealer ;]. Nie życzę sobie naszych postaci w avkach na CB ;x

3[Collab] Sezu & Shine Empty Re: [Collab] Sezu & Shine Sro Lut 03, 2010 9:23 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Zajebiste
Wielki Plus bo TTGL XD
wszystkie postacie bardzo dobrze zrobione tak jak w anime cienie są super wszystko jest pro czekam na opary kiedy mineło 7 lat xd 10/10 tak dalej ludzie xd

4[Collab] Sezu & Shine Empty Re: [Collab] Sezu & Shine Sro Lut 03, 2010 4:26 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Haha ładne prace. TTGL jeszcze nie obejrzałem, ponieważ nie mam czasu. Dopiero zrobię to w ferie :>. Do żadnych nie mam zastrzeżeń. Cieniowanie na wysokim poziomie itd...

5[Collab] Sezu & Shine Empty Re: [Collab] Sezu & Shine Czw Lut 04, 2010 9:45 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Ahhh...
Za każdym razem gdy tu zajrzę patrzy na mnie ta blondyneczka,tymi swoimi oczyma.
I błaga mnie,żebym coś tu napisał.
Mówi-obejrzyj ttgl,obejrzyj...
Zatem pytam: "W którym odcinku ją spotkam?" :<
Prawdziwe cudo. Włoski są genialne. Cała jest genialna.
Albo nie. Inaczej. Jest ładna,bosska ale warto ja poprawić jeszcze xd
Słaby przedziałek między cyckami. Spróbowałbym z czarnym pixelem. Rękawica też jakaś niewyraźna,no i prawa noga też ma jakiś defekt.
Włosy z jej lewej są cudne ale reszki z prawej jakiś plastelinowe x/
A taka genialna była na pierwszy rzut oka....
Poprawcie ją xd

Ta świnka też mi się podoba xd [chyba była w 1st odcinku?]
Fajna taka xd śmieszna.

Ogólnie prace na wysokim poziomie. Nie spodziewaliście się,że to napiszę,co? xD
Chciałem napisać coś,głównie w związku z blondynką.

Nie wiem co mam napisać skoro przerobiłem dopiero ułamek tego anime.
Nie wiem czy tych 2 w ostatnim rzędzie na prawdę ma takie krzywe ryje,czy to tylko wynik mimowolnych drgań ręki.

Prace mi się podobają. W każdej jest coś ciekawego. Sam fakt,że są tworzone od 0 wymusza oklaski xd

Oby tak dalej! Albo lepiej nie... hmm...LEPIEJ! Zaprawdę powiadam Wam: LEPIEJ! Lepiej i WIĘCEJ!

Muahahha!! Death Dealer 4EVER!!!


Akcja "Oceniam Kreatywnie"- 2kp.
/f

6[Collab] Sezu & Shine Empty Re: [Collab] Sezu & Shine Nie Lut 07, 2010 11:23 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No tu dużo ocenek nie będziecie mieć bo nikomu się niechec naraz tyle oceniać. Jakbyście dali po jednym to jestem na 90% pewny że byście mieli więcej komentów, Bo tak to ktoś wchodzi ogląda -" ooo fajne ale niechce mi się oceniać bo tyle tego". No więc ogólnie wyszly bardzo dobrze. Kobiety wyglądają jak kobiety, zadbaliście o nie mają inne oczka proporcje i w ogóle wyglądają kobieco. Najmniej fajnie chyba wyszedł ten typ z żółtymi włosami, jakieś dziwne te cienie na włoskach no i spodniach. Chodź proporcje i kształty ubranka naprawdę dobre.
Yoko wyszła świetnie! Bardzo dobre cienie włosków oraz kształt. Tak samo, nogi oraz ogólnie biust i ręce. Naprawdę dobra robota. Boota, daliście takie słitaśne oczka xd. Fajnie to wygląda.
Ogólnie gód dżab. Każda postać inna, całkiem inne proporcje co ich różni co jest plusem. licze na ocenke też jakaś z waszej strony.


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

7[Collab] Sezu & Shine Empty Re: [Collab] Sezu & Shine Pon Kwi 12, 2010 5:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odświeżam.
Przeniesione z [O-S-W] do Collab.

Co do OPAR'ków, są wykonane genialnie.
Zawsze gdy wchodzę do tematu z pracami Seza bądź Shine'a, zastanawiam się czy to naprawdę polskie LSW xDDD?
Niektóre postacie wymagają malutkich poprawek, ale są też takie które pięknie wyglądają, nie potrzeba im niczego, co było by do zmiany.

Cieniowanie, oczywiście cud, miód i orzeszki. Nic więcej. Obaj cieniujecie na wysokim poziomie, i choć Sołtys mówi że są błędy gdzie nie gdzie z cieni, albo z budowy - Walta na niego! Ocenia każdemu tak, aby stworzyć nawet najmniejszy błąd! xd

Cóż.. Za całość..
9/10

8[Collab] Sezu & Shine Empty Re: [Collab] Sezu & Shine Pon Kwi 12, 2010 6:48 pm

Kaziro

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Sezu, a nie lepiej by było robić z Cooltem? On lepiej robi od Shine'a, no chyba, że nie chcesz z nim, czy nie ma w was zgrania, ale ja tylko tak mówię.
Prace na wysokim poziomie pod wzgledem cieniowania.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.