Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1CS 1.6 wlasne logo Empty CS 1.6 wlasne logo Pią Lut 05, 2010 11:08 am

Danioss

Danioss
Don
Don
No .. .mam taki problem ze .. zainstaluje TE HLC czy jakos tak odpalam szukam tego folderu znalazlem i takie cos mi sie wyswietla
Błąd .
HL sprawdzialem dziala poprawie . itp .. ale poprostu nie wiem jak mozna temu zapobiec aby sie zrobilo a nie wyswietlalo mi sie takie cos .. prosze o Pomoc ..

2CS 1.6 wlasne logo Empty Re: CS 1.6 wlasne logo Pią Lut 05, 2010 2:54 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Może najpierw przestałbyś używać kropek gdzie nie trzeba zbudował ładne zdania a na koniec użył "Ł"? Na pewno zrozumiałbym twój problem lepiej. No więc, w necie jest masa tutoriali jak to zrobić widać że robisz to samemu. Tam nie wystarczy znaleźć obrazka o ile pamiętam.
Widać że twoja główka nie ogarnia internetu jak nie umiesz znaleźć tutoriala, łap powinno Ci pomóc http://www.forum.wiaderko.com/poradniki-do-counter-strike-1-6/22650-wlasne-logo-spray-w-counter-strike-poradnik-screeny.html

A jeżeli twój błąd będzie nadal występował:
http://tinyurl.com/yemszbb

3CS 1.6 wlasne logo Empty Re: CS 1.6 wlasne logo Pią Lut 05, 2010 7:08 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
widac ze niezrozumiales mojego pytania .
ale dobra juz nie potrzebuje tego poniewaz juz zrobilem to na inny sposób .

4CS 1.6 wlasne logo Empty Re: CS 1.6 wlasne logo Pią Lut 05, 2010 10:14 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Zrozumiałem, mówisz że wyświetla Ci się "błąd". Czyli pewnie coś musiałeś źle robić, dlatego dałem Ci strony do tutków bo pewnie coś źle zrobiłeś. A na przyszłość nie zaśmiecaj forum zanim sam nie poszukasz.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #3 ARS Logo
» Logo Do Cs'a
» Logo
» Logo
» #2 ARS Logo

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.