Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1UoTW Empty UoTW Sro Lut 10, 2010 2:20 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Witam Was wszystkich w moim temacie mam nadzieję , że jak już przeglądasz ten temat [you] to przy okazjii się wypowiesz .

A więc moją propozycją jest ,aby raz na tydzień był User tygodnia mieliśmy mi tak na DBEvS , że najbardziej aktywny użytkownik nie koniecznie , który spami w Hyde Park'u a wypowiada się w "Waszy Pracach" nagrodą by był unikate buttonik i inne nagordy nie znam ich do końca , bo to na DBEvS w News'ach było a nie wszystko zapamiętałem .

Zapewne Yosh wszystko wytłumacze dokładnie jakie ma przywileje i jakie nagordy są .

Czy jesteście za ?
Of course to nie jest mój pomysł a z DBEvS , ale tak samo może się tu sprawdzić : P.

No proszę najbardziej o wypowiedzi Adminów a no i jeszcze również Modków oraz Użytkowników .

Pozdrawiam , Katay.

/Y
Pomysł rozpatrzony przez Administrację.
Aktualnie niemożliwe.

2UoTW Empty Re: UoTW Sro Lut 10, 2010 6:54 pm

Death

Death
First Child
First Child
JEstem zdecydowanie za ,bo urozmaiciło by to życie na forum.

3UoTW Empty Re: UoTW Sro Lut 10, 2010 7:39 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hmmm brzmi ciekawe, pamiętam to ale nie nazywaj tego uotw ;s. Głupio to brzmi i uotw jest "zarezerwowane" dla userbar of the week. Mogło by być, jestem za. Ale nagrody jakieś z głową ;p.

4UoTW Empty Re: UoTW Sro Lut 10, 2010 8:00 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Ja proponuję wprowadzić to przy większej liczbie użytkowników, chociaż wątpię, czy rozkręcimy się tak...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.