Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Fillike&Tray]Chatbox wyzwiska Empty [Fillike&Tray]Chatbox wyzwiska Wto Lut 16, 2010 4:09 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Wchodze na chatbox, a tam znowu się wyzywają.Fillike z Trayem.Myśle że wyszstkim to psuje chumor, nie wiem kto zaczął, ale to wkurzające.
[Fillike&Tray]Chatbox wyzwiska Oynck2tp1r2fmatm74
Tyle...

2[Fillike&Tray]Chatbox wyzwiska Empty Re: [Fillike&Tray]Chatbox wyzwiska Wto Lut 16, 2010 4:11 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Zaczął Filike, zaczął mnie wyzywac itp, potem zaczął Tyraja

3[Fillike&Tray]Chatbox wyzwiska Empty Re: [Fillike&Tray]Chatbox wyzwiska Wto Lut 16, 2010 4:13 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
tak, brawo -.- Ketsu szkoda mi Cie.. Oczywiście, tak bardzo cie wyzywałem, że normalnie do ciebie ani 1 słowa nie powiedzialem -.-

4[Fillike&Tray]Chatbox wyzwiska Empty Re: [Fillike&Tray]Chatbox wyzwiska Wto Lut 16, 2010 4:18 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Tak brawo, a niby kto powiedział że o moim ryju tylko gówno można powiedziec ? Wiesz, szkoda mi Ciebie.

5[Fillike&Tray]Chatbox wyzwiska Empty Re: [Fillike&Tray]Chatbox wyzwiska Wto Lut 16, 2010 4:19 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Yhy, owszem powiedziałem to do traya -.-

6[Fillike&Tray]Chatbox wyzwiska Empty Re: [Fillike&Tray]Chatbox wyzwiska Wto Lut 16, 2010 4:45 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
@up
Ale jednak kurw@ powiedziałeś. Jak Tray zaczyna to złóż na niego skarge, a nie jak dziecko dajesz się sprowokować...

7[Fillike&Tray]Chatbox wyzwiska Empty Re: [Fillike&Tray]Chatbox wyzwiska Czw Lut 18, 2010 7:24 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
jak dzieci... nie mam dziś sił na ocenianie ja bym dał bany na tydzień plus warny na forum tak jak ostatnio mówiłem niech Viego oceni i nie spamcie tu już

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.