Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] by V!ncent Empty [O-S-W] by V!ncent Sro Mar 10, 2010 6:59 pm

V!ncent

avatar
Earthling
Earthling
Oto moja pracka:

Vincent Valentine:
[O-S-W] by V!ncent Vincentvalentine

Oceniajcie!


@down
dobra "mistrzu wipków"...

4.No to chyba g*wno wiesz...


@Takesori
to stara pracka



Ostatnio zmieniony przez V!ncent dnia Czw Mar 11, 2010 7:31 pm, w całości zmieniany 2 razy

2[O-S-W] by V!ncent Empty Re: [O-S-W] by V!ncent Sro Mar 10, 2010 7:08 pm

Bankrut

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Ap masz jakis problem? AKURAT na Oparach znam sie lepiej niz ty i to przynajmniej 3x

Kolejny fan final fantasy? :)

1. Włoski słabo pocieniowane , powinienes poczytac poradniki , ta bandana na jego ciele (to czerwone) czy inaczej chustka jest zle pocieniowana chodzi o kreski bezcwelowe.
2. Buty koszmaaar coto koszmar o dyniach? Wygladaja jak grejfrut.
3. Kolor skóry zlewa sie ostro , a ręka prawa jest zbyt jasna i bije w oczy.
4. Metale czy raczej bandaże dziwne zaciemne. (Wiem ze to pistolety) xD chyba xD..
5. Dziwne oko.

To co masz naprawic.

-Skóra + materiały i buty.

Reszta spox

4/10



Ostatnio zmieniony przez Bankrut dnia Czw Mar 11, 2010 7:49 pm, w całości zmieniany 1 raz

3[O-S-W] by V!ncent Empty Re: [O-S-W] by V!ncent Czw Mar 11, 2010 4:25 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Widze, że nie jesteś very easy tylko już masz jakieś doświadczenie w tym?
Włosy mają amatorskie cieniowanie, takie zwykłe, pospolite, trochę psują ogólny wizerunek postaci.
Skóra jak zwykle od jakiegoś base S-H, albo innego?
Ta kurtka hmm... górna część jest gorsza od tego z tyłu co mu lata krótko mówiąc peleryna.
Górna część ma brzydki suwak i cieniowanie, znowu nierealne, porozrzucałeś cienie nierównomiernie, ale w płaszczyku ma bardzo piękne cieniowanie.
Dłoni nie widać. W spodniach ma te paseczki nie wiadomo do czego one służą?
Spodnie mają BARDZO słabe cieniowanie, te paseczki odwracają uwagę od cieniowania.
Butki fajny kolor, lewy but źle pocieniowany, prawy dobrze, ale prawy jakoś tak pocieniowany stylem początkującego.

No daję ci 2,5/10 ale powiedziałem, że nie jesteś taki słaby, bo widze, że jakbyś się podszkolił to byś dobrze robił wipki i oparki.
/S
2KP

4[O-S-W] by V!ncent Empty Re: [O-S-W] by V!ncent Czw Mar 11, 2010 7:42 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Od Góry...
Kaptur, cieniowanie słabe.Kształt troche zdeformowany, ale jest ok.
Twarz, ładnie schowana za tym czerwonym czymś.To daje ładny efekt.
Cienie (na tym czymś)są całkiem niezłe , za to suwak powinien być 1/2 pixele w prawo bo teraz jest za barzdo przesunięty.
Do tego mógłby być troche wygięty, żeby wyglądać realistyczniej.Na brzuchu, cienie sux.
Lewa ręka, kolorek sax.Prawa ręka nie jest taka zła, ale cienie słabe.
Pelerynka ładna, wygląda na podartą.Jeśli jużchcesz uzyskać taki efekt, dodaj chociaż małe dziury w niej.
Spodnie, w porządku.Ładne cienie.
Pistolet, słabo zrobiony, nie przypomina rewolweru (czy co to tam miało być) go musisz poprawić ;p
Butki, słabe.A cienie na nich, zastanów się z której strony pada światło.
Ocena ogólna... 4+/10

/S
2KP

5[O-S-W] by V!ncent Empty Re: [O-S-W] by V!ncent Pią Kwi 02, 2010 9:25 am

V!ncent

avatar
Earthling
Earthling
Następne pracki:

Poksy 100% by me

[O-S-W] by V!ncent Poksy

@down

Curzio napisał:A i patrząc w internecie na obrazek Pinsira dopatrzyłem się małego braku w twoim pinsirze,mianowicie powinien mieć trzy paluchy u ciebie ma dwa ;p

O które paluchy Ci chodzi? U ręki ma 3 pazurki...



U Primeape na nosie te 2 ciemniejsze piksele to miały być dziurki.



Ostatnio zmieniony przez V!ncent dnia Pią Kwi 02, 2010 10:35 am, w całości zmieniany 2 razy

6[O-S-W] by V!ncent Empty Re: [O-S-W] by V!ncent Pią Kwi 02, 2010 9:46 am

Curzio

Curzio
Saiyan
Saiyan
Nie wiem czemu ale tylko Primeape mi się podoba,może dlatego że b.go lubię i potrafi dokopać.
No ale wypada ocenić.
Pinsir - No tutaj Kontury takie sobie,jak dla mnie wygląda jak jeden wielki STOLEC.
Jego rączki mogłyby być na innej wysokości bo trochę sztucznie to wygląda moim zdaniem.
Kolejna sprawa to ten "otwór" na buzi,wydaje się zbyt duży.
Hmm rogi,tutaj kontura może być,jakoś mi pasuje,chociaż mogłyby dojść drobne poprawki.
A i patrząc w internecie na obrazek Pinsira dopatrzyłem się małego braku w twoim pinsirze,mianowicie powinien mieć trzy paluchy u ciebie ma dwa ;p
Cieniowanie no jak dla mnie jest cienkie,bardziej przypomina mi ****** to co wyżej pisałem.
Podsumowując Poćka nr 1. 6+/10.

Primeape
- mógłby być lepiej pocieniowany.
Dobrze by też było jakbyś poprawił mu prawą nogę,bo troche za daleko jest moim zdaniem.
Em...te uszy raczej też do poprawy,jak dla mnie przypominają uszy sam nie wiem czego xD ale na pewno nie primeape.
Bardzo podoba mi się jego buzia,mianowicie oczy i nos(na którym mógłbyś dodać dziurki!).
Podsumowując Poćka nr 2. 7+/10.

Podsumowując wszystko,nie jest b.dobrze ani nie najgorzej.
Czekam na więcej Twoich prac ! ;p

/S
3KP

7[O-S-W] by V!ncent Empty Re: [O-S-W] by V!ncent Pią Kwi 02, 2010 10:40 am

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Nie wierze, że ty tak ładnie to zrobiłeś i jeszcze od zera?
Wzorowałeś się na tym, albo przerobiłeś te pokemony stąd, tak by nikt, nie zauważył? http://www.iv.pl/images/23606662564043107556.png

No dobra, ale i tak ocenie 1 nie ma się co przyczepić, wszystko dobrze cienie i kształt, tylko oczy jakieś zezowate?

Małpka wydaje się za mała cieniowanie jest dobre tylko na głowie, na recach i nogach jest nierealne i brzydkie.

/S
1KP
No jasne. Bo nie można zrobić dobrej pracy bez ripowania ;s

8[O-S-W] by V!ncent Empty Re: [O-S-W] by V!ncent Pią Kwi 02, 2010 11:02 am

V!ncent

avatar
Earthling
Earthling
@up

Prawda jest czasami okrutna...

Nic nie przerabiałem, tylko wzorowałem się na którymś z tych obrazków:
http://images.google.pl/images?q=pinsir&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=pl&tab=wi
http://images.google.pl/images?q=primeape&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=pl&tab=wi



I od razu kolejne pracki:
(Viking z OOTW'a, Ichigo i Spartański Hoplita)

[O-S-W] by V!ncent Armiaw
credit for S-H

/S
Dodaj credity.



Ostatnio zmieniony przez V!ncent dnia Pią Kwi 02, 2010 5:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

9[O-S-W] by V!ncent Empty Re: [O-S-W] by V!ncent Pią Kwi 02, 2010 5:18 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
1. Hełm jest za bardzo szpiczasty w dolnej części wystają z niego jakieś 2 szpkulce, niepotrzebne to jest, jeżeli chdzi ote rogi to są super, chociarz mogłeś lepiej pocieniować?
Skóra jest brzydka, od razu od base S-H, brodzie mogłeś dodać piksele konturów, bo tak na luzie to wyglada jakby się orzygał, na dodatek ją xle pocieniowałeś.
Z rąk też wystaja jakies piksele? Czemu to ma służyć? Ręce źle pocieniowane.
No dobra nie będę się nad każdą częścią jego ciała rozpiywał powiem tak ogólnie, że starasz się cieniować, ale ci nie wychodzi, natomist kształtem jest nizły.
I nie rób takiego wystającego z niego coś, bo wyglada jak świerk.
Daję ci 6/10

2. Ichigo nawet podobny, ale włosy są za mało szpiczaste.
cieniowanie, też ci sie udało.
Twarz ma ładne cienie, ktoś ci pomagał nad głową, bo patrząc na 1 pracę to nie wierzę, że ci się udało tak pocieniować?
Nad jego cieniami stroju twój nadzorca pewnie odszedł do toalety, bo źle pocieniowałeś, porozrzucałeś piksele niezgodnie z światłem, nawet nie wiem według czego je tak porozstawiałeś?
Miecz też ma cienie, ale jakieś słabe?
Buty są ubłocone? Czemu mu zrobiłeś brązowy kontur?
Daję ci 5/10 ta głowa cię uratowała.

3.Chełm ci krzywo wyszedł, zobacz na jego twarz, po tym można stwierdzić, że jest krzywo.
Cieniowanie tego jest takie sobie, bo trochę się zgadza, ale tylko trochę.
Płaszcz to juz słabo, tak jak u Ichigo nie ma porządnego cieniowania tylko porozrzucane piksele.
No zbroją nawet dobrze pocieniowałeś, bo żółty kolor łatwo cieniować, reszta jest źle .
Daję ci 3/10

/S
2KP

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.